poster

Hooligans

 • Česko

  Chuligáni

 • Velká Británie

  Football Factory, The

 • Slovensko

  Football Factory

Drama / Krimi

Velká Británie, 2004, 91 min

 • Politik
  *

  Tak tohle byla nuda, oproti Hooligans s "Frodem", které má krásnou dějovou linku, je tohle jen sprostá ostuda. Pro malý kluky a pro hooliganský parchanty možná dobrej film, ale pro nezávislého diváka je to podprůměrný film. Tudíž 2 hvězdičky. Edit: Takže prostě v každý větě plno sporstejch slov obrovskej kýč na kterej se prostě nedá dívat, takže snižuji na 1 hvězdičku kvůli výrazným hercům a jejich výkonům. To je vše co se tu dá kladně hodnotit.(10.2.2011)

 • kinghome
  ****

  Dannyho jsem doteď znal jen jako borce z dokumentů Real Football Factories a Football Hooligans a udělal jsem chybu že jsem si ho nevyhledal dřív. Umí skvěle hrát a téma fotbalovejch hooligans je zajímavý, a i když fotbal nemusim, tak mě film strašně bavil. Skvěle sestříhaný, zahraný a zrežírovaný. Pro někoho je fotbal jen chlastání a mlácení se z jinym tvrdým jádrem. Pořád to je zajímavější a zábavnější než ty mrdky okolo (jo myslim tu kopanou co se tu hraje). 85%(18.10.2013)

 • MM_Ramone
  *****

  "Football Factory" je snáď jediný film za posledných desať rokov z produkcie Veľkej Británie, ktorý by som mohol pozerať stále dokola. Výborným spôsobom zachytáva život anglických futbalových Ultras. Ano, zachytáva, mapuje, predkladá i nezasveteným divákom atmosféru aká panuje medzi chlapmi, pre ktorých je najväčším povyrazením ísť cez víkend z niekoho vymlátiť dušu. Nemoralizuje, ani sa nejak nesnaží to hlbšie riešiť. Čo je len dobre. Oi!, Oi!, Oi! "Footbal Factory" je výborný filmový zážitok, a nie len pre chuligánov. *****(23.1.2008)

 • poz3n
  ***

  ,,Musíme se ptát jestli to stálo za to.,,... Ta hodina a půl mi za to bohužel nic moc nestála. Celej film byl takovej zmatenej, jakoby nemoh najít na koho že se to má soustředit. V porovnání s Green Street Hooligans je pro mě tohle slabý.(1.10.2009)

 • zdenotvor
  *****

  Pohľad do sveta futbalových hooligans plný násilia,alkoholu a drog. Oveľa autentickejší a drsnejší ako podobný snímok Green street hooligans. Danny Dyer je aj v reálnom živote futbalový fanúšik a je vidiet že si hlavnú rolu užíva.Povedal by som že najlepší film z prostredia hooligans.(8.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace