Hooligans

Football Factory, The

Football Factory

Drama / Krimi

Velká Británie, 2004, 91 min

V danom umeleckom zobrazení som mal možnosť vidieť aj lepšie a napínavejšie snímky ako je tento... Nenudil som sa, no nevtiahlo. Nebol som očarený týmito "násilnikmi" a k fyzickému kontaktu "chvala bohu" nedošlo 6/10(25.4.2010)

Oproti podobným a novším Green Street Hooligans (2005), to má lepší scenár, réžiu, hudbu, zápasy (bitkárske) a sympatickejšie herecké výkony. Každý nech si vyberie.(26.1.2006)

Byl jsem zvědav, co tohle bude. A stalo se to, co jsem čekal. Nebavilo mě to. Tři hvězdy dávám za zpracování. Násilí mezi fanoušky vážně neholduji, a jelikož to zde bylo po celou dobu filmu, aniž by se poukázalo na něco jiného, tak mě to rozhodně nemohlo zaujmout. I když on už samotný žánr filmu není nic pro mě...(28.4.2011)

CITÁT - Není na mně nic zvláštního. Jsem jen další znuděnej chlap před třicítkou s mizerným zaměstnáním, kterej žije jen pro víkendy. Náhodnej sex, zředěný pivo, šizený drogy. A čas od času někomu vykopu duši z těla.(28.4.2011)

Banda "fotbalových" fanoušků má jeden nejoblíbenější relax: pouliční bitky. Ani jednou ve filmu nejdou na fotbal, jen se zaštiťují pod název klubu a mlátí všechny z jiných podobných band. Oproti filmu Green Street Hooligans je tento film méně poutavý a má slabší dějovou linii.(5.1.2007)