Disneyho úspěšný animovaný film Herkules je plný zábavy, fantazie a dobrodružství. Mladý smrtelník Herkules je obdařen nadlidskou silou a chce dokázat svému otci Diovi, že je takový hrdina, který se může opět stát bohem. Na jeho cestě za hrdinstvím jej doprovázejí věrní přátelé – létající kůň Pegas a osobní trenér Phil. Je tu ale ještě bujarý a vznětlivý darebák Hádes, který plánuje převzít vládu nad Olympem a ztěžuje tak Herkulovi jeho cestu, jak jen to jde. Herkules se musí rozhodnout mezi legendární silou a láskou k řecké krásce Meg. Jen díky cenné lekci, že důležitější, než síla nadlidská, je pouze síla jeho srdce, se Herkulovi podaří zachránit Olymp a upevnit si své místo hrdiny. (HBO Europe)

Nix

Já jsem se bavil nad tímto animákem. Mám obecně rád mytologii a tohle provedení příběhu Herkulese je roztomilý a zábavný. A film jako takový je fakt super. Je to sranda, hlavně Hádés je nejlepší. ()

Masety

Prostě skvělý! Tendle film jsem viděl už jako malý kluk v kině a po třinácti letech jsem si na něj vzpomněl a za to opravdu děkuji bohu Diovi, protože jsem nečekal, jak mě opět dostane. Od začátku do konce jsem se prostě musel pořád smát, já toho Pegase ŽERU! Nebýt tak parádně zpracovaného koníka a Hádese, tak mě to tolik nedostane, ale kdekoliv ve filmu je nějaké, na první pohled, nudnější místo, Pegas nebo Hádes naprosto vyřeší situaci, ať už v podobě dokonalých ksichtů nebo sfouknutí ohnivé paruky. Ano, jedině písně v podání těch sudiček, či co to bylo, mě tolik nenatchly, ale z celého zbytku jsem u vytržení. ()

sWONDER

Príjemná rozprávka skôr pre mladších, ktorá ale, aj mne poskytla dostatok zábavy a rôznych narážok, aby som bol celkom spokojný. Hudobná stránka tiež iba potešila. Viac som ani nečakal. ()

darthhokro

Klasická disneyovka pro 5. letý děcka, z řeckou mykologií, to nemá pranic společného. Pár vtípkům jsem se zasmál, písničky byli otravný, jako hemeroidy v létě. 2. hvězdy ()

Mes-siah

Komédia, ktorej vrazili nožík do chrbta vo finále. Ale aj tak vrelo odporúčam na oddych, alebo pri chorobe. Vypotiť, pozrieť Herkula a chrípka nemá šancu. Dostanete vo vašej lekárni. (14.4.2009) ()

Achilleus1

Jááj toto je skvelá rozprávka. Parádne hlášky a pekná a príjemná animácia. Videl som to už hádam 30 krát. Keď mám zlú náladu vždy mi ju dokáže napraviť. ()

Maica

Na tuhle animovanou pohádku jsem se těšila, naladěná velmi pozitivními reakcemi spolusledovatelů, kteří už film viděli. Taky jsem zaslechla, že je v tomhle filmu dobře zpracovaná řecká mytologie. NE! Není! Ano, je to pohádka, dobro musí vždycky zvítězit, láska najít cestu a ještě všichni dobří musí být odměněni, zlí potrestáni. To je dobře, ale proč touhle formou? Nelíbily se mi obrázky (Herkulesův obrovský krk, Hádesova prťavá hlava, Megina divná ofina, anebo šeredná Fil), ani již zmíněná mytologie (vždyť Herkules byl polobůh - otec Zeus, matka lidská dívka a Hádes nebyl takový lotr!). Poslední chybičkou na kráse byla absurdnost: Proč se Diovy blesky zastavují o Titány, ale jen co přijde Herkules, hned jim to škodí? Jinak to bylo celkem dobré... Slabé 3* ()

Ajka1

S bratrem v kině - 4. třída základní školy. Po letech dostávají hlášky úplně jiný rozměr a věta "Naposled jsem viděl tolik lásky, když se do sebe zamiloval narcis", je snad nejlepším výrokem v animovaném filmu vůbec. Skvělá animace, vtipný svižný příběh, vhodný pro děti i dospělé, a k tomu dokonalý český dabing! ()

katuuuska

Hrozně mě štvou písničky v animákách! Dlouho jsem neslyšela nic otravnějšího a bohužel mi to kazí celkový dojem z filmu i když jsem ho jako malá zbožňovala. ()

Wooke

Herkules bola geniálna rozprávaka a faun (teda koza) bol presne ten článok, ktorý som na týchto rozprávkach miloval. ()

Guran

Odmalička na ní koukám s obrovskou chutí a humor v ní obsažen mě vždy pobaví. Na ps1 jsem hrál i hru, opravdu na tento film nikdy nezapomenu. Sranda, která nikdy nezestárne! ()

PlysovyMacko

Pekna kreslenka from zero to hero, pesnicky su v pohode - soulove hudba od muz,  ale najviac humoru obstarava Hades - typicky zloduch, co chce ovladnut svet, je najvyraznejsia postava a celkom som mu aj drzala palce. ()

Blazkowicz

Moje nejoblíbenější hra na PS1. Jako film moc dětské a hlavně moc muzikálové. To nesnáším. Ale pár vtipů bylo dobrých. 2* ()

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem