Pod kůží

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiální text distributora)

JoKKeR

Páreček a uprchlí vězen neštastnou nahodou zastaví na benzince kde zrovna přetrvává nákazová plisěn,která mění lidi v podivna ohebna monstra kterým i oddělení jakekoliv končetiny nijak neublíží ba naopak zbyla končetina si to vesele štráduje dál:-D jen škoda že to monstrum nebylo víc vidět ale zas na druhou stranu je to možná dobře zas taková super zruda to nebyla.. ()

david666

Důkaz, že s pár herci a slušnou atmosférou se i dnes dá hororem bavit. Zajímavý námět, vcelku reálné reakce herců. Hodně slušná práce. A nemusí zde být plno ječících teenage girls. ()

brasek

Celkom milý horor. Aj keď sa mu dá veľa vyčítať... ale aspoň pobavil... možno len preto, že som si v hororové popoludnie púšťal pred týmto snímkom len samé vyvražďovačky :-) Pozitívom určite je, že podstatná časť filmu sa odohráva pod istým napätím. ()

MUNRO

Velmi solidní horůrek,s poměrně originálním příběhem,kdy nevraždí zmutovaní nebo vyšinutí lidé,přerostlá zdegenerovaná zvířata,nebo duchové zemřelých,ale zajímavý cizopasný vir bodlinovitého vzhledu.Sice se točilo obvyklým a oblíbeným stylem(skupinka lidí uzavřena a izolována kdesi-tentokrát na benzinové pumpě),ale virus je velmi pěkně vytvořený a při jeho útocích slabším povahám určitě zamrazí v zádech. ()

MFZB

Krvavé pomerne dosť, ale inak nič moc...akurát ma rozboleli oči. Takto natočené filmy, to je pohroma. A dosť nudné, na to že to malo krátku stopáž, tak čas sa mi teda povliekol. ()

mark65

Rozhodně pěkný a potěšující horor na kterém se mi líbilo povedené originální monstrum, ale také dobrá atmosféra, která sice již později pokulhávala, ale celkově se povedl a nenudil jsem se. ()

hanazu

Nápad mi přišel dobrý, celý to kapající, ostnitý monstrum zajímavý a trochu strašidelný, ale postavy byly nějaké divné, takové, kterým přejete, aby na ně už vyskočil chlap z křoví a vrazil jim krumpáč do hlavy. Omlouvám se, ale ruply mi nervy, po zhlédnutí scény na konci filmu, kdy se intošský koko potácel s teploměrem v puse a nemohl se pět minut dostat k autu, ač bylo od benzínky vzdáleno tak deset metrů, jestli vůbec. ()

zajda001

Tento horor mě vůbec nenadchl. Celou dobu ani jedna scéna co by mě vyděsila. Když už se něco začlo dít, tak kameraman dostal záchvat a začal třepat s kamerou tak, že nebylo možné vůbec nic rozlišit. Hlavní hrdina neumí řídit, ale pak se nabídne že přijede s autem, tak nevím. ()

gpx

Pro případ, že jste už zapomněli jak pitomí jsou hrdinové většiny hororových filmů přichází Splinter, který vám to velkolepým způsobem připomene. Příběh spočívá zhruba v tom, že jednomu páru klekne auto, zatímco druhý pár přejede lišku od asfaltu, přičemž píchne. Pak potkají pumpu a tam se skovají před bodlinama co mají rádi teplo, ale do ohně neskočí. Asi vědí, že by je to shořelo či co. ()

johnnie78

V zásadě to tak špatné nebylo, jen se na tom strašně podepsala skutečnost, že tenhle film musel snad stát pár stovek dolarů. S větším rozpočtem by se asi daly udělat zajímavé kousky, námět není špatný, ale takhle... ty "triky" byly fakt srandovní a "lekačky", respektive pokusy o ně, taky. ()

Mangano odpad!

Páni, tak to je ale opravdová hrůza. Jako myslím si, že věta "Vydrž to, uřízneme ti ruku" pronesená s úsměvem na rtech dotyčnému po oddělení poloviny jeho paže od kosti kobercovým nožem mluví za celkovou kvalitu tohoto snímku. BTW asi nejhorší zvuk, jaký jsem dosud měl tu čest zakusit. Děkuji tvůrcům za tuto zkušenost. Nejsem pak také fanda tohoto stylu střihu. Jsem z něj mírně zmatený a nevím pak, co se to kolem mě děje. ()

Ponocnej

Zajimave orginalni monstrum ale docela neorginalni namet opevnovani se uvnitr zatimco monstrum venku ciha :-) nicmene podivana dobra amputace dobra - rozhodne sem se bavil ()

chem.peace

Začátek docela fajn, ale pak už nic moc. Některé scény jsou ale vyloženě blbé a logika hlavních hrdinů taky pokulhává. Škoda. Jinak je to ještě jeden z těch lepších amerických hororů.... ()

fandula

Rozhodně jsem se teda fakt nudil.Jediný co to zachraňovalo byl ten plešatej týpek kterýho v ČŘ daboval Gondík.Jinak ten film byl lehce podprůměrný,alespoň pro mě.Myslím,že nemá cenu to jakkoli vysvětlovat ;) ()

Ms.Iris

Chcelo by to viac napätia, trocha viac zápletky, možno jednu "príšeru" navyše, ...lebo takto to bolo nudnééé, prehľadné :-( jednoducho slabé! No a s kamerou to "zabili".. keď prišlo na už-už hororové zábery, tak kamera sa triasla, scénky boli sekané. Hold, dosť blbý nápad! ()