Pod kůží

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiální text distributora)

Knor

Příšerka byla orignální a určitě bych ji potkat nechtěl, ale tenhle film sama neutáhla. Takhle hloupé dialogy a příšerné hrdiny jsem už dlouho neviděl. Ty lidi mě srašně štvali. Tohle bylo špatné. Scéna s chodící rukou mi připoměla adamsovu rodinu a rozesmálo mě to, zbytek mě iritoval. Takže vraždící parazit a pár povedených gore to moc nezachránilo. ()

Megynka

Přemýšlela jsem i o 4 hvězdičkách, ale zase taková kvalita to nebyla, to bych škodila jiným filmů, haha :) každopádně za mě opravdu super, po dlouhé době se mi něco s touto tématikou tolik líbilo :) ()

Zombiepod

Tuctový a nevýrazný nízkorozpočtový horor odohrávajúci sa na jednom mieste, s hŕstkou plochých postáv, no s celkom solídnym pôvodným námetom. Nápad dobrý, aj keď ide čiastočne o aký-taký zombie horor, ktorých je v súčasnosti halda. Atmosféra však slušne graduje, adrenalín stúpa, a celkovo sa nejedná ani o žiadny fatálny gýč, či trapas. Splinter je len radovým béčkom, ktoré však fanúšika hororu dostatočne uspokojí. ()

MindTuber

Zoufalý pokus o horor, který troskotá na hloupých nápadech a vůbec na hloupém chování hlavních protagonistů. Nemusíte čekat ani příliš dlouho, protože hned jedna z úvodních scének se stavěním stanu, vám nelítostně naznačí, jak to s hlavními aktéry bude dál. Nakonec vám ty zběsilé střihy snažící se zakrýt nedokonalost efektů budou vadit nejméně. Tedy alespoň s přihlédnutím na nízký rozpočet není vyobrazení dikobrazí plísně až zase tak špatné. Co je opravdu špatné je již zmíněné chování postav, které jsou navíc celkem nesympatické. Doktorand biologie, který neumí řídit auto, za to umí amputovat ruku řezákem a tvárnicí tak dokonale, že stačí jedna prolínačka a už si v klidu dotyčný dopřává pivko. Filmu by prospěl vtip a kdyby se nebral vážně, mohla by z toho být bezva hororová komedie. Takhle je to jen komedie a nemyslím si, že to bylo záměrem. Slabá dvojka. ()

Najt

Jednohubka, která byla zajímavá. Obyčejnej příběh se zajímavým zlem. Čekal jsem únos, věznění, trýznění a ono se objevilo něco, co jsem fakt nečekal. Karikatura, která byla zajímavě vymyšlená, ve stylu věci. Co mě ale štvalo byla kamera. Jak kdyby kameraman při natáčení jel tereňákem po lese. Takže 3* je opravdu velké nadržování, jenže já takovýhle filmy rád. Takže musím jeden kus přidat.// Průměrem 2,5* ()

Cortesz

skvělej hororovej mix mlhy a věci, sice mi to přišlo trochu levné, až moc béčkové, ale je to svým způsobem originální a především napínavé a občas jsem se i lekl, takže jako horor to funguje. Dalším kladem jsou herci, kteří jsou především sympatičtí v čele s Paul Costanzo, kterej je také ze všech zůčastněných nejokoukanější, protože se objevil v seriálu Joey. Občas mi vadila ta zbrklá kamera, ale dalo se to vydržet. Rozhodně jeden z těch lepších hororů. které jsem tento rok viděl. ()

lusa

Nápad sa mi celkom ľúbil, možno by som chcela viac detailov na tých mutantotv :) Ale od určitého momentu som sa nudila a nudila a nudila čoraz viac. Za stratu času to ale vôbec nepovažujem, celkom fajiiin. 3* ()

Pharlap

Slušnej námět, a ani tolik člověka nedráždily dějové zvraty, resp. jednání postav.. z únosce se stává spolubojovník.. Lekaček tam zas tolik nebylo, spíš to hodnotím jako slušnej thriller.. Nelogičnosti se taky dostavily.. ale daly se zkousnout.. Positivně hodnotím to, že se celej film byl de facto natočenej a vystavěnej na jedné "štaci".. benzínové pumpě.. ()

Soubi

Sympatičtí hlavní hrdinové, dobré monstrum a napětí stísněného prostoru - to jsou hlavní devízy tohoto filmu. Mně osobně by vyhovovalo, kdyby se do konfliktu zapojilo více postav a odehrál se na pestřejší lokalitě, která by nabízela více možností využití než benzínová pumpa. Nicméně jsem se bez problému dokoukal až do konce a bavilo mne to. Najde se tu i několik hard scén (amputace) a celkově vzato jsem byl celou dobu zvědavý, co že se jim nakonec stane. Konec není nic moc, ale celkově to na 3* stačí určitě. ()

Pitryx

Nevidím to na nějak zvláštní film. Avšak hodnocení o dvě hvězdy sráží kamera a střih. To mne tak iritovalo, že jsem hodlal film zařadit mezi odpad. Zachraňuje to malilinko gore a chodící ruka u které jsem se nezaujatě chechtal. Takže nechme 10% za napětí a dejme jednu hvězdu. Snaha tady byla. CI7919/8200++++++ Ale dvacítku přidám, proč ne, ale je fakt že ten kameraman byl jeblý. Střihač také. Díky jim není nic pořádně vidět. 20170404 ()

Brmbolec

Pre mňa osobne bol tento filmík príjemným prekvapením. Originálny horor s parádnou atmosférou, ktorý ma po celú dobu príjemne bavil a ukázal, že aj američania vedia natočiť malé, ale dobré horory... ()

Olafsson

Teda až na toho hubenýho brejlatýho soy boye, který mu jsem přál zdechnout strašlivou smrtí od samýho začátku filmu, je tohle opravdu dobrej biják. Kvalitní horor dokazující že k vytvoření té správné atmosféry není třeba astronomicky vysokých rozpočtů ani miliardová výprava. ()

horor2

Čekal jsem víc, možná za to může i to, že jsem se strašně moc těšil. Má to atmošku, ale dalo se více přitlačit. Škoda. ()

BradleyT

Tuctový horor, ani vlastně nevím, proč jsem se na něj šel podívat. Čekal jsem jako u každého hororu na nějaké lekavé momenty, ale moc sem se jich teda nedočkal, což je u tohoto žánru myslím dost stěžejní. ()