Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

Wormboy

Musim velmi ocenit snahu Youngera vytvorit dalsiu existencialnu romancu,ktora zaner posuva niekam dalej, do rozmerov nie plytkych pseodoromantickych bachoriek, ale seriozneho zamyslenia sa nad vztahom ako takym. Younger uz v Boiler Room ukazal,ze je schopnym reziserom,ale tak ako tam, aj tu mu chyba cit pre finalny detail, ktorym by sa mohol priblizit majstrovstvu filmov ako Before Sunset/Sunrise, Lost In Translation, ci Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Takto nad vsetkym stoji fantasticka Meryl Streep,ktora zatienuje aj samotnu ustrednu dvojicu. ()

agathon

Joo, příjemné. takové o ničem, ale docela mě to bavilo. Jen mi přijde, že toho mravoličného mudrování mohlo být o něco míň (hlavně v závěru) a Meryl Streep zase o něco víc. Ale ta ochota nepřesladit tak neuvěřitelně rozněžněně započatý příběh a nerozňahňat ho tunou cukrové vaty v závěru mi přišla cenná. Takže aťsi, klidně se mi smějte, mně se to líbilo :) ()

pakobylka

Víte ... vážně nechápu, jak může SVÉPRÁVNÁ DOSPĚLÁ žena vykládat své psychoanalytičce jen tak beze všeho podrobnosti ze svého intimního života. Za prvé je tady pořád PLACENÝ vztah lékař / pacient (potažmo odborník / klient, chcete-li) ... a za druhé - intimní život by měl pokud možno zůstat intimním životem a neměli by si o něm zbůhdarma cvrlikat vrabci na střeše. Předpokládala bych tedy, že svéprávná dospělá žena bude chtít poradit, co si má tady a teď počít se svým novým vztahem, do kterého ji zmiňovaná psychoanalytička víceméně lehkomyslně uvrtala, neb na cizí matky mladých zajíčků nemyslela - nic víc a nic míň. Protože - přiznejme si to, běh času je neúprosný a věkový rozdíl by byl s každým dalším rokem patrnější. Nicméně "Prime" se až na fotografku Rafi a psychoanalytičku Lisu chová velice zodpovědně a tudíž dle očekávání najde uspokojivé rozuzlení ... 3,5* ()

O´Hara

Při sledování tohoto filmu jsem se dost dobře bavil, výtečné a vtipné dialogy zde vzaly za své a dělají z Prime pohodovou a relaxační komedii. Ale i přesto jsem dal ,,pouze´´ 4*, protože závěr nebyl dle mého gusta (nevím proč, ale nějak mě ten závěr neoslovil). ()

mortak

Velice nosný základní nápad se díky touze scénáristy uspokojit co nejvíce možných diváků rozplizl do všeobjímající falešné harmonie. I když herci jsou výborní, co můžou uhrát na postávách, které jsou tak krásné (fyzicky i psychicky) dokonalé, dobrotivé, jen občas nedospělé. Prosím všechny terapeutky čtoucí tento komentář, až budete mít v křesle nějakou takovou Rafi, která se v klíčovém okamžiku (přesněji v klíčovém pohlavním styku) rozhodne tak nesobecky, tak morálně čistě, aby ji navrhly na Nobelovu cenu míru. A prosím pana scénáristu, aby si občas zašel v NY do galerií. Ty Davidovy mazanice opravdu se současným uměním nemají nic společného. Ale přesně vyjadřují film - v obou případech jde o kýč. ()

Larushka

Velmi příjemná podívaná. Bylo to milé, zábavné. Každopádně věkový rozdíl moc nefunguje, pokud herec i herečka vypadají věkově podobně. Konec byl díky bohu zvládnutý dobře. ()

Radiq

Po dlouhé době film ze života, kterej byl v poho. Ani při dialozích nebyla nuda a sem tam sem se zasmál, hlavně, když tam byla M. Streep (která mi mimochodem připomínala paní Broflowskou ze South Parku s rodinou). Dave mi zas připomínal toho kreténa Foreta, jak dělal pizduřa v nějakým tom Superstar, ale na štěstí nebyl takovej pizduř (i když když se někdy zaksichtil, tak byl tak podobnej, že jsem si na něho vzpomněl a to mi kazilo zážitek - ale to očividně není chyba herce) ()

Mitzi

Když mi na jaře kamarádka půjčila tenhle film, ohodnotila ho slovy: "zasměješ se a žehlení ti bude líp utíkat". Nemohla jsem si pomoct, ze žehlení nic nebylo! Od hereckého koncertu tří hlavních hrdinů (zejména kouzelné a 100% uvěřitelné Meryl) jsem prostě neodtrhla oči :-) Dneska jsem si to zkusila opět pustit k žehlení, když už to znám, ale zase jsem nevyžehlila nic... takže film hodnotím jako "k žehlení nevhodný", ale jinak kouzelný a nabitý momenty, které by člověk milerád prožil...škoda, že to nestihnu, sedmatřicet mi bude za chvíli a rozvádět se nechystám :-D Moji lítost tiší fakt, že takových třiadvacetiletých Bryanů zřejmě po světě moc neběhá ;-) ()

tom88

Pre mňa príjemné prekvapenie, je to pekná ukážka romantickej komédie, v ktorej vystupujú zvučné mená a film nemá slabé miesta. Je citlivo natočený a príjemne baví. Keby bol každý romantický film ako tento, tak mám nový obľúbený žáner. 75% ()

vesper001

Rafi(novaná) kráska přijde o chlapa, řeknete si fajn, teď bude hodinu a půl vybírat nový model, ale ono ne. Ušáka uloví dřív, než si stačíte dát nohy na stůl, a problém překvapivě nespočívá v záhadě „má mě rád-nemá mě rád“, problém má Rafiina terapeutka, která, zatímco se její pacientka rozplývá v klinickém popisu famózního sexu, tuhne jako pudink. Proč? Protože dotyčný postelový šampion jej její košer synek. Umě to ohromně sluší, Meryl je výtečná jako vždy a konec je perfektní. Potěšení na mé straně. ()

tatanapope

Celkem příjemná romantická komedie. Lehce pobaví jemným ironickým humorem o tom jak svět může být někdy pro lidi malí a jak jednoduše se můžete v tom všem zamotat. Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015 ()

Jizni Tlapa

Nenásilné a přirozeně hezké. S příjemnou ústřední dvojicí a hlavně, naprosto snesitelně na hranici romantiky a nebezpečně vyhlížejícího kliše!! ()

DJ Rocco iNc

Musím povedať, že je to veľmi zaujímavý film. Myslím, že to bolo pekné spestrenie večera. Moja priateľka je taktiež staršia, takže tento film bol pre nás, ako uliaty a celkom sme sa na ňom zabavili. Ak človek nikdy nezažil niečo podobné, tak sa nevie vcítiť do kože postáv, ktoré v tomto filme vystupovali. Jedine, ak ste bezhlavo zamilovaný, ako Rafi a David. Odporúčam pozrieť, a nie len zamilovaným. :D ()

Pajj

Jako vždycky úžasná Meryl Streep, sexy Uma Thurman a zajímavý Brian Grennberg, který občas svádí k myšlence, že by si to člověk s Umou Thurman rád vyměnil ;-). Milý a vtipný film od začátku do konce 80%. ()

danoo

Aj keď´ Prime prevažne kopíruje prevarené romantické schémy, talent a osobnostné kúzlo Umy Thurmanovej a Meryl Streepovej mu dávajú potrebnú šťavu. Thurmanová vie hádzať „po chlapcoch" zaľúbené pohľady rovnako nonšalantne ako rozprávať potom o ich penise ich matkám, alebo ich opustiť . ()