Obsahy(1)
Třicátá léta minulého století. U litoměřického soudu začíná soudní líčení s Herrmannem Steinschneiderem alias Hanussenem, mužem, který je obžalován z řady podvodů, jichž se údajně dopustil při svých jasnovideckých seancích. V procesu vystupují nejen lidé, kteří mu zaplatili za rady, jež se ukázaly jako špatné a mylné, ale i mnoho těch, kteří svou výpovědí prokazují, že Hanussen zvláštní, mimořádné jasnovidecké schopnosti má... (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Ondřej Pavelka
Československo
Nejlepší filmy:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
Naši furianti (2006) (divadelní záznam)
Lukáš Hlavica
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)
Swingtime (2007) (TV film)
Tomáš Töpfer
Československo
Nejlepší filmy:
Záhada (2011) (divadelní záznam)
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Rudolf Hrušínský ml.
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (divadelní záznam)
Marek Vašut
Československo
Nejlepší filmy:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Edith Piaf (2007)
Jan Kanyza
Československo
Nejlepší filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (TV film)
Ivana Chýlková
Československo
Nejlepší filmy:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (divadelní záznam)
BrainStorm (2008) (TV film)
Ljuba Krbová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Jana Krausová
Československo
Nejlepší filmy:
Zámek v Čechách (1993) (TV film)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Miriam Chytilová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Kolja (1996)
Prázdniny pro psa (1980)
Martin Stropnický
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
P.F. 77 (2003) (TV film)
Milan Enčev
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Ochránce (2021) (seriál)
Jan Přeučil
Československo
Nejlepší filmy:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ivo Novák
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Petr Franěk
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Herec (2020) (seriál)
David Novotný
Československo
Nejlepší filmy:
Oblomov (2002) (divadelní záznam)
Teremin (2010) (divadelní záznam)
Hořící keř (2013) (TV film)
Petr Motloch
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Naši furianti (2006) (divadelní záznam)
Rédl (2018) (seriál)
Martin Sitta
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Hartmut Krug
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Operace Silver A (2007) (TV film)
České století (2013) (seriál)
Jasnovidec (2005) (TV film)
František Švihlík
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Člověk proti zkáze (1989)