1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

Klay

Když ve filmu leží polonahá Salma Hayek v jedné posteli s polonahou Penelope Cruz, tak mu prostě nedokážu dát podprůměrné hodnocení. Ať je sebehorší. ()

KatRi

To je tak blbé, že člověk neví, zda jde o parodii na western, či zda to režisér a spol. myslí vážně. A nezachránily to ani vnadné děvy v titulních rolích. ()

Yardie

Docela se divím, že jsem to po půl hodině nevypnul. Protože, co si budeme nalhávat, je to dosti slabé, jednoduché, o ničem a celkem málo vtipné a nebo vtipy nepovedené. Na druhou stranu se krásně dívá na dvě hlavní představitelky a kupodivu ta taškařice rychle utíká a vyloženě jsem se nenudil, abych to vypnul. Takže si to ty 2* zaslouží a hodnocení 50% je asi odpovídající, i když to i mě samotného překvapuje. Howgh! ()

lareinna

Zaujímavá "podívaná" hlavne pre mužov :-) Pohodovka, ale bez krásnej španielky Penélope a mexičanky Salmy by nebolo na čo pozerať, však? :-) ()

Ollie235

Dvě nesmírně oku lahodící dámy s pistolemi v ruce a já se stejně nudil? Někde je zřejmě něco špatně. Slabý scénář, málo nápadů - nic co bych si dlouho pamatoval. ()

Marina111

Penélope Cruz a Salma Hayek sa tu síce naoblizovali do sýtosti, ale od filmu očakávam predsa len viac než dve rozčertené samice bojujúce najprv proti sebe, a potom spolu proti iným ... A nič na tom nemení ani fakt, že vlastne nešlo až o také strašné skĺbenie komédie s westernom, akým zaváňal vyslovene komerčne ladený slovenský "preklad" názvu ()

mosnak

Jediné co je na tomto snímku fascinující jsou Penelope Cruz a Salma Hayek. Ty jsou opravdu k sežrání. Ale jako akce je to těžko uvěřitelné a jako komedie mááálo vtipné. Prostě mi to leze na nervy stejně jako "Čárlího andílci". Tam je to o to horší,že se na ty tři můry nedá ani dívat! - 20% ()

Sygauras

Za obě slečny a za slušný pokus udělat western trochu jinak než jak ho známe. Kruci, chci v 50 vypadat taky tak sexi. Prdelky mají obě naprosto dokonalé (můžu jen tiše závidět) ()

mira007

Salma Hayek a Penélope Cruz ve vrcholné formě jako lupičky, které přepadávají pobočky banky americké korporace, která utlačuje chudé mexické farmáře. Neoriginální robinohoodovský motiv v šílené taškařici, která stylem míří někam k hranicím za nimiž už je jen Laurel a Hardy. Na tomto filmu je kvalitní jen to dreamteam obsazení, protože jinak je to nudná napodobenina tisíckrát viděného a jediné co jsem si zapamatoval byla ta trapná soutěžní minilinka líbání - respektive tu postelovou scénu si vybavím asi i za deset let. Poprávu komerčně neúspěšné ... a takový sexy potenciál to mělo. ()

Simgal

Tak se musím přiznat, že na tento film jsem se celkem i těšil. O to větší bylo mé zklamání. Očekával jsem dobrý western s dvěma sexy hlavníma hrdinkama, ale dočkal jsem se jen tuctovitého příběhu, špatné režie (Luc Beson by se měl zamyslet) a špatného obsazení (hlavně absence charismatického záporáka. Na Salmu Hayek a Penelope Cruz se sice dívá hezky, ale film samy neutáhnou. Velká škoda ()

laserr odpad!

1* za Salmu, 1* za Penelope a 1* za to, že sem se díval až dokonce. -1* za prvoplánovost, -1* za trapnost a -1* za to, že sem se na to začal dívat. ()

Oxymoron

Ani dvě krásky s mohutnými vnady nemohou zachránit tenhle film. Teda, ty dvě hvězdy dávám především kvůli nim, takže tak trochu záchrana to je. Ale zbytek hrůza děs. Doprovodná hudba hraje snad v každé sebeblbější scéně, až je spíš otravná, než příjemně dokreslující atmosféru. Vtipy jsou otřepané, stokrát viděné už v jiných filmech. Zápletka narychlo splácaná a a a... no aspoň že ty vnady to zachránily - viděl jsem trojky, ale dávám dvojku. ()

embecka

Tieto dve ženské sú to, čo si predstavím, keď sa povie horúca krv. Dať ich do jedného filmu znamená BUM pre mužské oči. Mne sa na ne pozeralo tiež dobre, bol tu ľahký humor a nie je to podpriemerná trápna komédia. Na nedeľné popoludnie ako vyšité... ()

waits

"Proč jste nás nutil pokračovat, když už jsme byly připravené? Bavilo mě se na vás dívat." Rozumím starému kovbojovi. A divák,pokud si vzal do hlavy, že tenhle film chce mermomocí vidět, si z něho muže vzít příklad. Když dá televizi na mute a záběry na nádherné představitelky si bude zastavovat tlačítkem hold, užije si relativně slušnou zábavu. ()

Harpy

nič moc, naozaj pekné len na pohľad....a ani to až tak pre mňa nie ako skôr pre mužskú časť publika ()