1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

Fanucci

Vykalkulovaná záležitost. "Dáme tam dvě pěkný holky, vy.erem se na příběh a snad vyděláme nějaký prachy." Opravdu smutné...Odpadová záležitost bez příběhu, bez nápadu, bez vtipu. Jelikož jsem chlap tak dávám jednu hvězdu za Salmu, nemůžu si pomoct...:-) Jinak jde o prvotřídní odpad. ()

Violeta

U tohohle filmu jsem se výborně bavila. Vypnutí mozku je samozřejmě podmínkou, ale právě za tyhle typy filmů jsem nesmírně vděčná!! ()

balba

Romantický western určený převážně pro muže , protože jsou tam velice krásné pistolnice.Kdo by nechtěl vidět S.Hayek a P.Cruz.Jinak děj filmu je jedno velké zklamání.Nenáročný divák se pobaví u filmu. ()

Maddlis

Náplň filmu taková vykonstruovaná, ale souhlasim s kleopatrou, že ty dvě parádní prdelky jsou fakt k pokoukání :) ()

ZoltanCZ

Tuctová komedie, která pobaví, neurazí a vlastně také nenudí. Škoda špatného scénáře, aspoň že Salma a Penélope byly ve svých rolích opravdu sexy a těch pár komických scén taky nebylo špatných. Horší průměr. ()

Martin741

Vacsinou som zvyknuty na to, ze v kovbojkach hraju cowboys /asi najlepsi priklad cowboya bol John Wayne,no samotny James Stewart tiez nezaostaval/ no atu hraju dve sexy cowgirls. Pribeh je jednoduchy, je o tom, ako sa tieto dve cowgirls /Salma Hayek a Penelope Cruz/ spoja, aby zabranili stavbe zeleznice cez uzemia patriace ich rodinam. Popritom sa rozhodnu vylupit zopar bank ..... a ide im to kupodivu velmi dobre. Aj ked Penelope Cruz tu uz nepodala taky herecky vykon ako tomu bolo vo filme Blow s Johnym Deppom, stale vsak plati, ze je to velmi talentovana herecka, ktora sama spolu so zaporakom /Gary Cerventas/ utiahne cely film. Salma Hayek len sekundovala. Potesi par prestreliek a krasna mexicka priroda. Ani jeden z tychto atributov vsak nestaci na to, aby film prekrocil hranice priemeru. 69 % ()

William_

Film určený pro nadržené případy (jak mj. dokazují komentáře na ČSFD) sázející právě na šarm a temperament dam v hlavní roli. Nebýt jich, film by byl ještě větší brak než ve skutečnosti je. 3/10. ()

Rodriguez

Velmi příjemná oddechová westernová komedie se sexy herečkami Penélope a Salmou. Nejdráždivější část filmu byla v postelové scéně, kde jim to opravdu moc slušelo. Zbytek filmu byl takový svižný i když možná pár nedostatků by se tam taky určitě našlo. ()

xjane

Příběh je hodně slabý a ani pár povedených vtipů to nezachrání...ale asi tu jde hlavně o to polahodit oku ústředním duem krásných hereček a to se, myslím, zcela povedlo. Takže * za Penélope a * za Salmu. 45% ()

cariada

Tohle je velice příjemná westrenová komedie dát do hlavních postav dvě pěkné ženy byl dobrý tah. Ano nejedná se o žádný umělecký film ,ale pohodová komedie ,která dokáže pobavit. Hlavní protagonistky se nádherně doplnují. ()

starbrejkr

Námětem je to vykrádačka Pistolnic a provedení je navíc o dost slabší. Ale bože, ty dvě....no musím říct, že jsem asi ještě neviděl film s tak neuvěřitelně sexy a přitažlivou hlavní dvojicí....bez Salmy a Penelope by to bylo za hvězdu, ale na ně se tak krásně kouká, že ty tři musím dát. ()

Trainspotter

Ňadra sem, ňadra tam, až jsem myslel, že film je fyziologickou studií dekoltů přítomných dam, no a to se mně právě líbilo! Jistě, můžeme namítnout, že námět a celkově scénář je hloupoučký i na komedii, fyzikální zákony u rozpojování vagónů neplatí, stejně tak jsem se divil, kde brali takový množství převleků a jestě k tomu brusle, brusle na skoro-poušti! Ale když bych to vzal rychlým střihem: ňadra, pistole, prsa, trezory, ňadra, vlak se zlatem, sekundární pohlavní ženské znaky, banky, kozy, loupeže, ňadra, kozy, kozy. AR: 2,35:1 - ŇadroScope éé vlastně Technovision ()

Maty85

Film vyloženě celej postavenej na dvojici krasavic a myslím, že lépe už je vybrat ani nemohli. Člověk se i občas zasměje, akce tam je taky celkem dost a nuda vůbec žádná. Hezká podívaná pro všechny ()

Ruuzha

Westernová, akční komedie o dvojici desperádek, jenž se náhodou střednou, stanou se parťáky až za hrob a společně se vydají na dráhu zločinu pro dobrou věc. Do cesty se jim připlete detektiv z New Yorku, který je najat, aby je dopadl, ale jak se nakonec přesvědčí, skutečný zločinec je úplně někdo jiný a přidá se k nim. Mezi touhle trojkou vznikne trochu více než přátelství a společně se postarají o to aby dobro zvítězilo. Vcelku průměrný film, ale kdo by mohl odolat uhrančivosti krásné Penelope Cruz a Salmy Hayek... ()