Dúhenka (TV film)

Duhová panna

Pohádka

Slovensko / Česko, 2000, 73 min

• majo25

Slabé herecké výkony hlavne hlavných (a mladých) hercov, slabšie dialógy a príbeh, ktorý nevtiahne. 35%(17.1.2014)

• blackrain

Škoda, že tady bylo všechno tak toporné. Příběh docela zajímavý a lokace taky. Ale to je taky tak všechno, co může tahle pohádka nabídnout.(27.12.2012)

• Shakers

Videl som to cez Vianočné sviatky v telke a okrem pekných lokácii to dokopy nič neponúka. 15%- 1*(25.12.2010)

• otík

Další z těch novějších exteriérových výpravných pohádek, kde forma vítězí nad obsahem. Zdlouhavý příběh, kde se poměrně dlouho nic výrazného neděje, by potřeboval řádně zrychlit, postavy by měly být více důvěryhodné a chtělo by to více šmrncu. Podprůměr. Hudba: Peter Zagar(25.1.2013)

• Johny_fork

Na začátek vánoční pohádkové série to nebylo nejhorší, ale úvod je mnohem lepší než zápletka a rozuzlení. Pohádka se na úkor plynulosti děje příliš zamotá do svých vlastních pravidel. Tím myslím různé úkoly, které musí postavy splnit.. méně by zkrátka bylo více. Chvílemi jsem bohužel přemýšlel i o přepnutí na jiný kanál.(23.12.2012)