Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Banehallow odpad!

Stačilo mi prvních třicet minut, abych se ujistil, že nic nezkazím, když půjdu místo sledování tohoto "filmu" pracovat na zahradu. ()

Veseldaa.! odpad!

Už originální název naznačuje, že nepůjde o kdo ví jak tuctový "film". Ano, s takouhle srač.. jsem neměl tu čest se dlouho potkat. Vyjímečně se musím zastat i české distribuce, překlad je vystižen do puntíku přesně. Víc psát nebudu, byl bych sprostej. ()

Forty-

Celkom zabavna parodia na americku debilitu. Ano bolo to rovnako debilne, ale nadherne to parodovalo sceny zo vsetkych tych sprostych wannabe komedii. Nieje to zrovna najlepsi film, ale bavil som sa viac nez slusne. Kto nechape o com su parodie, mal by sa zdrzat hodnotenia ... ()

psychoza

Tak toto je iná pálka! Táto komédia paroduje snáď všetko, vrátane seba... a to ju robí výnimočne dobrou, napriek imidžu trápnej americkej hovadiny ;) ()

e.valasik

Píšte si čo chcete, ten film má pre mňa nostalgickú hodnotu a spája sa so slzami smiechu 13-ročných kamošov. Nedá mi to hodnotiť film menej. Uff, pokúsim sa napísať niečo intelektuálne - klišé, na ktoré narážal možno vidieť vo filmoch do dnes. Žeby niečo nadčasové ? :D :D :D ()

Boris.

Tedle film je podle mýho fakt super. Ze všech možnejch i nemožnejch parodií je tadle prostě nejlepší a vždy když ho vidim tak se královsky bavim...je tam sice pár nechutností jako třeba líbačka mezi Miou Kirshner a Beverly Polcyn ale to se dá přežít...Nejlepší je stejně Malik: "Sem černoch do počtu, mam se smát, nevměšovat do hovorů a řikat věci jako sakra, kruciš, no to je bomba " ()

Kenty

Když tento film vezmete hodně s nadsázkou, tak se celkem pobavíte. Jinak jako parodie na pár filmů (Taková normální holka, Velmi nebezpečné známosti, Nepolíbená) to funguje asi tak jako Scary Movie a jiné filmy tohoto typu. Párkrát se pousmějete, párkrát s říkáte, jak to ti herci vůbec mohli zahrát. 1 hvězda za příchod Mii Kirshner na píseň Tainted love, geniální. ()

Likan7

Jednu * za Miu Kirshner, která v té době byla s přehledem nejvíc sexbombou širokodaleko. Její zpomalovačka na chodbě střední školy je jediný plus toho filmu a jedna z nejvíc sexy scén, co jsem kdy viděl. Bože, proč nemam takovou sestru :( ()

ZnalecH

Musím říci, že tento film je originální v tom, že jsem větší blbost ještě neviděl. Diktátor, Borat ani další parodie či komedie nepůsobí takhle hloupým dojmem. Ale tou stupidností jsem se začal po chvíli bavit. Opravdu nešlo odolat a začal jsem se smát a přestože spousta vtipů byla předvídatelných, tak se člověk stejně zasmál. Takže ode mně film nedostane odpad, jak si zaslouží, ale dostane slušné hodnocení. ()

kukkik

Tomuhle letnímu filmu se musí nechat, že jsem se u něj párkrát fakt zasmál, taková ta kravina ve stylu Prciček a Scary Movie ale možná i lepší v tom žánru, ve kterém prostě je :D Že je to záchodový humor, dětinské vtípky atd., to je taky cílem takových filmem a podle toho má taky smysl hodnotit. Zvažuju 4/5 ale to kdyžtak až po dalším zhlédnutí, zatím tedy 3/5. ()

Lokran odpad!

ja jsem ten film nepochopil a musim rict, ze takto protrpeny film jsem jeste nezazil... navic uz vubec nechapu co je teen na americke krase? (a jinych) u me cista (a popravde prvni) 0% ()

danielwanderer

Ako ma te mohlo niekedy tak veľmi pobaviť? Hmm... Včera som sa veľmi tešil, že kúknem Bulšit znova, mno a bol som veľmi rád, keď to už konečne skončilo. Snažil som sa zamerať viac na detaily, ktoré vtipné skutočne boli (nápisy v šatni futbalistov, pesnička pre kráľa a kráľovnú plesu a tak.), ale inak to bol skutočný bullshit. Celý film by sa dal rozdeliť na dve časti, trápny (celá tá hromadná pesnička bola katastrofa) a nechutný (cmuk, cmuk ;)). Ale opakujem, kedysi sa mi snímok páčil a hodnotil by som ho asi inak a práve preto budem celkom mierny... ()

KdG

Je to velmi povedená parodie na teen filmy, i když pár scének bylo zbytečně suchejch. Celkově je to však dobrá zábava když chce člověk vypusit a nepřemejšlet. ()

xladojx

Film je to sice dementní, ale některé scénky byly provedeny celkem slušně a někdy to bylo tak dementní, že jsem se musel smát i tak. Základem při sledování tohoto filmu je vypnout mozek... ()