Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Jerryy

Typická americká komedie, jelikož jsem stále puberťák, sice odrostlý ale pořád puberťák, tak se mi tenhle humor zamlouvá. Když koukám na ostatní, napadá mě jen - je lehčí splynout s davem co ? :-P ()

Gixian

Všechno stupidní, co jste v teen komediích viděli, uvidíte zde zparodované do ještě větší stupidity, která je ale naštěstí mnohem víc zábavná než trapná. Víceméně každá scéna zde je zvrácenou "citací" na jiná dílka rozmanitých kvalit (celkem jich je citováno přes dvacet, např. Taková normální holka, Nepolíbená, Prcičky, Road Trip, Deset důvodů proč tě nenávidím, Nebezpečné známosti, Americká krása), a čím víc z nich znáte, tím víc se budete bavit. ()

muskcz

Bulšit je špatnej film, nicméně těch odpadů je tu zbytečně moc. Zasmát se u toho dá, a proto vyrovnávám. :) ()

nikushaa

Úprimne povedané, čakala som väčšiu kravinu :) Ale to neznamená, že si to pozriem ešte raz - skôr sa tomuto dielu budem vyhýbať. Ale klamala by som, keby poviem, že som sa pár krát nezasmiala. A navyše sa tvorcom celkom podarilo vystihnúť tie klasické teen komédie. K tomu prirátam ešte Chrisa Evansa a celkom podarenú hudbu a vychádza mi, že si film zaslúži aspoň 2* :) ()

pepa3rd odpad!

Příliš mnoho fekálnáích vtipů a příliš málo humoru. Slátanina, která se snaží parodovat kde co, ale ve výsledku je méně vtipná a mnohem víc fekální, než ty teen komedie ze kterých si utahuje. Ubohost bez úrovně. 10 % ()

Patriot.X

Klenot kvalitního humoru! Z některých komentářů je ovšem jasné, že je zcela nestravitelný pro intelektualní a pseudointelektualní suchoprdy. Já jsem se chechtal celej film. ()

SiMMaS

Je to blbost, ale hlavně je to parodie. Tedy alespoň doufám:) Dělají si srandu z celkem dost amerických komedií a hodně to přehánějí (v té debilitě), ale některé věci se jim i zparodovat povedly... takže aspoň tu jednu hvězdu za to... ()

Torgal

Nečakane celkom fungujúca paródia na teenagerské filmy. Samozrejme od svojich predobrazov preberá všetky náležité propriety (kozaté baby, chlastačky, odpaňovanie, atď.), takže sa teda jedná z princípu o veľmi plytkú zábavu, ale často pracuje s týmito klišé prekvapivým a originálnym spôsobom. Nie je to (len) o zväčšení mierky nechutností. Chris Evans v hlavnej úlohe už je len taký bonus. Nestotožňujem sa teda s väčšinovým názorom, že je to skutočný “bulšit”, no biedny potenciál parodovaného žánru mi aj tak nedovolí ísť s hodnotením na viac ako 5-/10. ()

dalziel

Napriek debilnému názvu vcelku dobrá zábava.Prekvapivo dobré obsadenie ,parádny soundtrack a humor našťastie priveľmi neskílzal do obvyklých teen fekalnosti akoby sa dalo čakaťpri filmoch tohoto typu. 75%. ()

Hever

Bože můj, kdy už si konečně někdo uvědomí, že točit teenagerské komedie holt není dobrý nápad. Když už někoho konečně napadne tento žánr překombinovat tím, že natočí parodii, nemůže to dopadnout dobře. Ze začátku to ještě šlo, zhruba po 10 minutách jsem si však uvědomil, že bude lepší vypnout mozek brokovnicí. Díval jsem se nato nadvakrát a ke konci už to bylo tak trapné, že jsem blil mozek ušima. Ta jedna hvězdička za ty nádherné baby a za to, že byl tento "výtvor" snad myšlen jako parodie a výsměch všem teenagerským komediím. ()

Sosak

Hahahaha, to byla legrace. Zvlášť ty sračky co lítaly kolem, když ti kluci spadli tou šachtou - to bylo fakt chytrý. Hahahaha. ...a teď vážně. Ne, nebyla to legrace - snad možná po úbytku půlky mozku a píchnutí sedativ. Tyhle stupidní komedie parodujou tak leda samy sebe. Pár světlých momentů se tam nicméně našlo, i když bych si asi nevzpomněl ani při výslechu gestapa, proto ta jedna hvězdička. ()

SPDB odpad!

Mistr T je střelec ale tuhle sračku nezachrání. Směs nevkusu a prvoplánových místy nechutných výlevů. ()

dessa

Tak to zas dáme trochu proti všem, ale já se u téhle parodie na teenager movies celkem slušně zasmál, jestli jste někdy viděli nějakou přiblblou hovadinu s Freddie Prinzem jr., tak vám prostě tohle vysmívání se jemu a podobným "hercům" musí být po chuti. V rámci parodií je to podle mě nadprůměr. Dal bych 70 procent, ale když vidím všechny ty odpady okolo, budou z toho 4 hvězdičky... ()