poster

Pád do tmy

 • Velká Británie

  The Descent

 • Slovensko

  Pád do tmy

Dobrodružný / Horor

Velká Británie, 2005, 99 min

Režie:

Neil Marshall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

David Julyan

Producenti:

Christian Colson

Střih:

Jon Harris
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Po prvním shlédnutí jsem tomuhle snímku dala 4 hvězdy, od té doby jsem jej viděla minimálně 4x a určitě ne naposled, ve svém žánru patří rozhodně k nejlepším a neváhala jsem si i koupit originál. Má úžasnou atmosféru, která mě opravdu vtáhla a když jsem si představila, že bych byla v takových místech uvězněna (ať už s těmi příšerami nebo bez nich), běhá mi mráz po zádech a po celém těle mám husí kůži.(30.5.2008)

 • Superpero
  ****

  Tomuhle filmu schází pár chlapů, protože jsem se ve všech těch hrdinkách neorientoval a poznal jsem vždycky jen tři, ostatní se mi míchaly. No a pak tomu už neschází asi nic. Napětí to má na rozdávání a potvory jsou fakt brutus. Brutalita je velká a krví se nešetří, prostě žůžo. Akorát bez poslední asi minuty a půl bych z filmu měl mnohem lepší pocit, ten konec byl prostě takovej násilnej.(28.10.2006)

 • movie
  *****

  Neil Marshall už se slibně uvedl s DOG SOLDIERS, ale tady boduje na plné čáře. Dráždivá a jakoby nervózní atmosféra se táhne celým filmem a ani na moment nepolevuje, do toho spousta hodně poctivých lekaček a konec nekonec. Doporučuju!(14.7.2006)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo :$57,029,609(4.5.2006)

 • Shadwell
  ***

  Tohle je takový vyloženě autorský projekt... Neil Marshall režíroval, sepsal scénář a nedivil bych se, kdyby vergloval i kamerou. Doma vytáhl z harému nejlepší baby a vyrazil s nima natáčet do blízký jeskyně. Musí se nechat, že má slušně odposlouchaný ženský dialekt. Marshall dovede být dostatečně moderní a klaustrofobní, ještě by mu někdo mohl vysvětlit, že dobrý monstrum je pomalý a nevyhnutelně fatalistický, nikoliv agilní piskoř, se kterým si to barbíny natažený na emancipační kopyto nerozdávají v jedný scéně div že ne na férovku přes kung-fu.(4.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace