poster

Pád do tmy

 • Velká Británie

  Descent, The

 • Slovensko

  Pád do tmy

Dobrodružný / Horor

Velká Británie, 2005, 99 min

Režie:

Neil Marshall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

David Julyan

Produkce:

Christian Colson
(další profese)
 • dobytek
  *

  Tento "horor" mi velmi silně připomínal film Jeskyně a dostane tim pádem ode mě stejně "pěkný" hodnocení - 1 hvězdičku. Záhadou pro mě zustává, že Jeskyně má momentálně celkem odpovídající hodnocení 38%, ale tento snímek má 73%. Abych pravdu řek, tak jsem se jednou trochu polekal. Všechny další "lekací" scény pak byly spíš k smíchu a občas taky k blití. Šestice hlavních hrdinek akorát neustále heká jak na porodnim sále, občas do toho pronesou něco jako "skara, sakra, do háje, co teď?" a všechny mi připadaly tak strašně nesympatický, že jsem jim přál smrt od samýho začátku. A překvapivej konec pak akorát potvrdil debilitu celýho filmu. Opravdu je to vhodný tak akorát na to, aby to vysílali po půlnoci na nově.(23.9.2007)

 • novoten

  Nedokoukatelné. Film, kde se hlavní hrdinky chovají jako ta nejjednodušší stvoření, lezou do neznámých jeskyní, aby obnovily své přátelství, polovinu stopáže hekají ve tmě a postupem času potkají slizké žabí tvory, kteří ječí do kamery, není pro mě.(23.9.2007)

 • Jossie
  ****

  Tak tenhle film má skvělou atmosféru, i když se na něj musíte dívat v noci, jinak nic neuvidíte, protože v té děsivé jeskyni je zatracená tma. Velmi se mi líbil námět, umístění děje a glumovští domorodci byli jako ústřední příšery dost působiví. Navíc ten velmi pěkný závěr a ten velmi pěkný úvod, prostě krásná čistá 4*.(18.4.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Představitelky hlavních rolí trénovaly v horolezeckém centru v Derbyshire. (TomikZlesa)

 • - Během natáčení byl film označován jako "Chicks with Picks". (TomikZlesa)

 • - V hromadě kostí, do které spadne Sarah, se nachází i vlčí hlava použitá již ve filmu Dog Soldiers. (TomikZlesa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace