Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

Echelon1

Na ranný sobotný oddych celkom fajn, aj keď je to nič extra. Avšak, jedna postava je tam fanúšik Star Wars, a vo filme je preto mnoho figurín a kulís zo Star Wars, a ako povedal choze, Star Wars fanúšikovia pripočítajú 1* naviac. :-) Takže u mňa je to tým pádom 2*. ()

Driscoll

58 % --- [DVD] --- Jedinečně oddychová záležitost na jedno použití (se všemi klady i zápory co k tomu patří). Možná je to i tím, že jsem film sledoval pozdě v noci, mírně ovíněn a unaven sledováním Špatné výchovy, ale docela jsem se u (J)elit ze střídačky pobavil. ()

Šmoula

Tohle museli natočit a vymyslet nějaký pošahaný blbečkové, kteří tam snad i hráli. To bylo fakt otřesný, až nemám slov. Bohužel jsem se musel i zasmát, jelikož větší hovadinu (až na Napoleon dynamit) jsem neviděl. Ani nevím, jestli dát odpad nebo jednu hvězdičku, ale asi jednu hvězdičku jelikož odpad dávám akorát tak mexickým telenovelám, co vidím tak 1 minutu když si jdu do kuchyně pro něco k zakousnutí. ()

ypres.bass

Další k filmům jako Kokosy na sněhu nebo Sestra v akci. Partička looserů se hodinu zázračně probouzí ze své neschopnosti aby mohli zazářit v naprosto nereálném happyendu. Nic moc, ale nedělní odpoledne na Nově se s tím zaflastrovat dá. ()

Luqi

Už podľa toho obsadenia (Scheider, Heder) sa dá očakávať, že asi nepôjde o "inteligentný" humor. Ja za prdenie, graganie, grcanie, hádzanie vecí do hlavy viac ako 2 hviezdičky ja nedám (i keď zas nebudem klamať, že som sa sem-tam nezasmial) ............ Inak, vyzerá to tak, že Heder bude už do smrti hrať iba dementov. Ale ten chalan má na viac........... ()

kailik

Dva retardi, jeden mistr světa, pár geek děcek a božskej robot, kterej zařídi naprosto cokoliv, dobili svět baseballu. Ale dokoukal sem to cely. ()

Kick077

Taková běžná ptákovina, která se snaží dokázat, že i ti, od kterých by nikdo nic moc nečekal dokážou něco velkýho. Sice hustota povedenejch vtipů nedosahuje moc vysokýho čísla, ale nadruhou stranu ani těch supernudnejch chvilek moc nebylo. Celý to docela rychle uběhlo no a po skončení akorát dát nějakou tu hvězdičku na čsfd a plynule přejít v jinou činnost. Na odreagování dobrý. ()

robo7773

*** (65 bodov zo 100) Klasická americká komedia na sobotnajsie predpoludnie! Ako je to zvykom v takýchto filmoch, tak nejaky typkovia, cize mimo spolocnosti, ze outsideri sa stanu hrdinami. Samozrejme nesmie chybat americký happy end, nic nove len trochu iny obal ale jadro cele fimu je zname uz z tisicky predchadzajucich podobnych filmov. ()

MickeyStuma

Trojice mládenců se snaží vynahradit ztracené příležitosti v dětství tím, že vytvoří baseballový tým a bude soutěžit proti standardním skupinám baseballu. Film, který je hodně těžké správně uchopit. Jedná se o příběh o nesplněných snech ve snaze jejich naplnění, kde je místo i o lidství a dojetí, avšak za použití mimo běžných komediálních vlastností i motivů běžných pro sitcom, které jsou však místy dosti přes čáru. Zkrátka a dobře hraničí až s nechutností a trapností. Děj je pevný jak skála a jde svým zamýšleným směrem, ale v oné komediálnosti se až moc tlačí na pilu a zbytečně. Výsledný dojem to tak bohužel spíše kazí. O zábavu postaráno tedy je, jen záleží, kde je divákova hranice smyslu pro humor. ()

plk.Lukas

Ulítlá komedie, ve které není nouze o celkem nechutné scény i docela povedené vtípky - scéna s Kidem (Knight Rider) je výborná ()

illy.cz

kupodivu ne zas az tak spatne jak by se dalo podle nazvu cekat...Asi jediny film kdy me Schneider nepripadal tak hrozne trapny jako v jeho predchozich filmech...Ta treti hvezdicka je za Jona Lovitze... ()

bolf!k

Nesnáším Spadea, ale kvůli němu neodsoudím celý film. Vcelku je to totiž na žánrové odpady ještě zkousnutelný a místami i vtipný filmeček o outsiderech atd. No doporučovat to nebudu, ale dá se u toho příjemně povečeřet. 50% ()

HappyDeath

Tak tohle jsem vážně nečekal....Snad poprvé tomuto typu filmu dávám všech 5*. Bylo to prostě perfektní, sic taková americká píčovina, ale fakt perfektní. ()

Torgal

Rob Schneider natočil komédiu plnú fekálneho a primitívneho humoru? Aké prekvapujúce. On to snáď ani inak nevie. Tentokrát je ale on za toho cool borca, takže sa dá čakať, že bude obklopený týmy najväčšími loosermi na svete. A je to tak. Jeden z nich (Jon Heder) by mal byť zavretý v ústave pre retardovaných a ten druhý na tom nie je o moc lepšie. Príbeh je tradične schneiderovsky tupý a ubieha presne podľa šablóny. Humor je veľmi repetetívny (neustále niekto niekomu prdí do ksichtu, mláti do hlavy alebo gulí, vracia atď) a momentov kedy som sa úprimne bavil je minimum. 3/10 ()

-soch-

Taká troška podpriemerná americká somarina plná hercov, ktorý si už zahrali v mnohých podobných filmoch. V slovenskom znení: MARIÁN MIEZGA, JURAJ HRČKA, JURAJ KEMKA a iní. ()

Spiz

Sem jeden z mála, kteří Schneidera opravdu můžou, ale tohle bylo i na mě trochu moc stupidní... xD ()

Luisis

Možná jsem divnej,ale já tenhle film prostě miluju.Výborný casting!!!Po shlédnutí mám vždy dobrou náladu - 80% ()