Zoom: Akademie pro superhrdiny

• USA Zoom (více)

Před mnoha lety sponzorovala americká armáda tým superhrdinů, který bojoval proti zlu. V jeho čele stáli Jack Shepard, známý jako super rychlý Kapitán Zoom, a jeho bratr Connor jako Concussion. Během pokusu znásobit jejich schopnosti, kdy byli vystaveni paprskům Gamma 13., se Concussion stal silnějším, současně se však obrátil proti svým kolegům. Všechny je zabil a napadl i bratra. Boj skončil explozí, během níž Zoom ztratil své schopnosti a jeho bratr byl vržen do jiné dimenze. O třicet let později zjistí doktor Grant, vedoucí projektu, že se Concussion vrací. Generál Larraby rozhodne o vytvoření nového týmu. Grant donutí zahořklého Jacka, aby se k projektu přidal jako poradce a instruktor. Jenže sestavit tým nebude tak snadné, protože mladí adepti na superhrdiny mají schopnosti spíš kuriózní než užitečné. Nakonec se členy stanou sedmnáctiletý Dylan West, který dokáže být neviditelný, šestnáctiletá Summer Jonesová s telekinetickými schopnostmi a dvanáctiletý Tucker William, jenž dokáže zvětšit libovolnou část těla. Výcvik postupuje stále rychleji a vyjde najevo, že Dylan je jasnozřivý. Díky tomu dokáže odhalit fakt, že jsou pro generála Larrabyho jen návnadou k odlákání Concussionovy pozornosti. (TV Nova)

x_silver odpad!

Hmmm. Co mi jen na to filmu nesedí? Jak bych to jen popsal? Navíc stručně?! Aha, už vím, už mě něco napadá. Je to VŠECHNO, co se mi na tom nelíbí. ()

ostravak30

Tak tohle je fakt velký průšvih. A kdyby to bylo povolené, použil bych ostřejšího slůvka. Nevím co zbourat dřív. Zda to, že se má jednat o komedii, přitom jsem se za celou dobu nezasmál. Tvůrci se snaží být vtipní za každou cenu a to je vždycky cesta do pekla. Jejich humor je spíše trapný a podle autorů se máme smát tomu, že někomu na ksichtu přistane tuna snoplů. Nebo mám snad hanobit to, že film byl příliš nudný? Snímek má třiaosmdesát minut a více než pětasedmdesát se odehrává ve výzkumném centru. Tam se odehrávají ty nejtrapnější a nejnudnější minuty. Buď se nesmyslně žvaní nebo se trapně jako trénuje. Závěrečná jako bitka pak už nic nemůže vylepšit. Vůbec nechápu jaké ambice mohli tvůrci mít, ale naprosto pochopitelně je film nesplnil. ()

waltosin odpad!

To se nedá dokoukat, taková otravná ubožárna bez špetku smyslu a humoru, patří jasně do hovnocucu, který to odveze do čističky a tam se pořádně vyčistí od těch sraček, aby z toho nezbylo vůbec nic! 0% ()

Grimaldi

Nestává se že by mě film o superhrdinech nezaujal,leč stalo se.Tento snímek nám dokazuje že takovéto filmy musí mít jasně daný cíl,protože tady žádný není.Máme tu komediální herce,kteří už ale v současnosti nejsou vtipní.Dětské hvězdy stoji za….snad jen Kate Maru zmíním a to jenom kvůli budoucímu angažmá v House of Cards.Triková stránka je žalostná,bitvy trapné.Čeho je mi líto jsou dospělí účastníci kteří se tomu propůjčili,ukazuje to jejich kariérní úpadek v tomto století. ()

Georgeo2

Pokial ste uplny komiksovy maniak, tak na prvych miestach musia byt filmy ako X-meni, Spider-man, Superman a pod...No este raz, pokial ste uplny komiksovy maniak, tak sa vam pacia aj filmy ako My super ex-girlfriend tak aj Skola superhrdinov a tak aj Zoom...Kaslat na velmi zle vykony Tima ci Chevyho(na ktoreho som sa po rokoch doslova tesil), kaslat aj na totalne stupidne sceny ci scenar.... Pokial si uvedomite ze tento film je hlavne pre deti - 50% ako vysitych! ()

Tomulka

Jedině za pár dobrých gagů dávám jednu hvězdu jinak je dílo jako celek strašné. Nejvíce mně asi sklamala role Chevy Chase, to bylo hrozné :( ()