Zoom: Akademie pro superhrdiny

• USA Zoom (více)

Před mnoha lety sponzorovala americká armáda tým superhrdinů, který bojoval proti zlu. V jeho čele stáli Jack Shepard, známý jako super rychlý Kapitán Zoom, a jeho bratr Connor jako Concussion. Během pokusu znásobit jejich schopnosti, kdy byli vystaveni paprskům Gamma 13., se Concussion stal silnějším, současně se však obrátil proti svým kolegům. Všechny je zabil a napadl i bratra. Boj skončil explozí, během níž Zoom ztratil své schopnosti a jeho bratr byl vržen do jiné dimenze. O třicet let později zjistí doktor Grant, vedoucí projektu, že se Concussion vrací. Generál Larraby rozhodne o vytvoření nového týmu. Grant donutí zahořklého Jacka, aby se k projektu přidal jako poradce a instruktor. Jenže sestavit tým nebude tak snadné, protože mladí adepti na superhrdiny mají schopnosti spíš kuriózní než užitečné. Nakonec se členy stanou sedmnáctiletý Dylan West, který dokáže být neviditelný, šestnáctiletá Summer Jonesová s telekinetickými schopnostmi a dvanáctiletý Tucker William, jenž dokáže zvětšit libovolnou část těla. Výcvik postupuje stále rychleji a vyjde najevo, že Dylan je jasnozřivý. Díky tomu dokáže odhalit fakt, že jsou pro generála Larrabyho jen návnadou k odlákání Concussionovy pozornosti. (TV Nova)

Dale

Úžasne odľahčená komédia o superhrdinoch, ktorú tu zjavne dosť ľudí nepochopilo. Hlavne hlášky Tima Allena stoja za to (nemal ďaleko k Willisovi v Poslednom skautovi), k tomu rozkošne nemotorná Courteney Cox a roztomilé kostýmčeky malej supersilnej Princezny. Nechýbajú aj slabšie momenty, no v porovnaní s podobne ladeným seriálom No Order Family, je na tom tento film lepšie. ()

corpsy

Chvála aspoň za vždy svojského Chevyho Chase. Neakčná ( ak nepočítam výcviky a pár minútový záver ) superhrdinská komédia, zameraná na ktovie koho. Dospelý sa unudia, teens dvojnásobne a deti, tie už tiež nie sú čím kedysi deti boli. Možno to malo lepší efekt pred tými 15+ rokmi. ()

DEXTER099

Co tohle zase bylo?Tento rádoby film s dětskými hrdiny by mě nebavil i v mých 10 letech.Jediné co stojí za postřehnutí je Kate Mara a její první kroky k fantastické čtyřce...Za mě celkově 18% a jedna hvězda. ()

Adasin odpad!

Z toho musí být blbě i těm dětem. Nejspodnější spodina superhrdinských filmů, pokud máte tu odvahu tam tenhle "film" vůbec zařadit. Sledovat to je vyloženě za trest. 0/10 ()

Rosana

Když vezmu v potaz, že šlo o pohádku pro malé děti, tak to docela šlo. Ale už zastavte produkci dalších filmů o superhrdinech!!! Nebyla to až taková sranda a místy dosahovat film totální trapnosti (když se na doktora Granta otočí trchoř zadkem, proč neuhne a čeká, až mu to tchoř napálí o obličeje?!) Popravdě - bylo mi kutila Tima, Moniky z přátel a pana Grizvolda opravdu líto! ()

katasta

Hodně nepovedená komedie, která je založená jen na sledu ukázek schopností jednotlivých postav, bez jakéhokoli propojení, hereckých výkonů, dobrého scénáře či čehokoli jiného co by v dobrém filmu nemělo chybět. Je to naprosto o ničem, a jednu hvězdu dávám za pár světlých momentů, kterým se dalo i zasmát. ()

Ridick odpad!

tak toto bola riadna stokarina. tuto bachorku musela natocit dajaka kradez hlavy. ak mate aspon radi filmy neslapnite do tejto sracky ako ja, lebo budete akurat deprimovany. -100% ()

L_O_U_S odpad!

Překvapuje mě vysoké hodnocení tohoto snímku. Mně stačilo deset minut a bylo vymalováno. Srovnatelné se Supersmrady, a to vážně není pochvala. (596., prosinec 2010) ()

easaque odpad!

[[ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]] ()

Martin741

Nieco priserne, fakt rezisersky odbite, tempo plane ... roku 2006 sa vratil Chevy Chase z dlheho odpocinku, kedy 90. roky boli k nemu masakrozne tvrde. No ale vratil sa v peknej sracke : 6 % ()

KatanaCZ

2 hvězdy za Tima Allena a malou blonďatou holčičku. Zasmál jsem se jen zřídka a celé to působí tak nějak prázdně. ()

Sabrewulf

Nehorázná slátanina, která (hlavně na konci) neměla hlavu ani patu, motivace, důvody, nic. Výcvik úplně ztrácel smysl, když se nikdo nenaučil nic navíc a ve finále předvedli každý jen jeden "chvat", který už stejně od začátku uměli. ()

Doudis19

Sice jsem na Zoom koukal jen omylem, jelikož jsem si ho spletl se Školou superhrdinů, na kterou jsem se chtěl podivat, kvůli Bruci Campbellovi, ale zase takový utrpení to nebylo. Jistě hloupá kravina pro děcka, ale občas se zasmějete a uteče to dřív, než se stihnete začít nudit. ()

Skuby47

Předně si myslím, že je to film určený pro děti a taky že se jedná o parodii na komixy a různé filmové superhrdiny. Oceňuji zajímavý nápad. Jako nedostatek beru herecké obsazení, i když komik v hlavní roli vysloužilého hrdiny je v parodii namístě. Možná by byl věrohodnější akční veterán Willis nebo Stallone. K tomu bych přidala nedostatečné využití dnes běžných počítačových triků a vizuálních efektů. Dívala jsem se s malou vnučkou a docela jsme se bavily. ()