Zoom: Akademie pro superhrdiny

• USA Zoom (více)

Před mnoha lety sponzorovala americká armáda tým superhrdinů, který bojoval proti zlu. V jeho čele stáli Jack Shepard, známý jako super rychlý Kapitán Zoom, a jeho bratr Connor jako Concussion. Během pokusu znásobit jejich schopnosti, kdy byli vystaveni paprskům Gamma 13., se Concussion stal silnějším, současně se však obrátil proti svým kolegům. Všechny je zabil a napadl i bratra. Boj skončil explozí, během níž Zoom ztratil své schopnosti a jeho bratr byl vržen do jiné dimenze. O třicet let později zjistí doktor Grant, vedoucí projektu, že se Concussion vrací. Generál Larraby rozhodne o vytvoření nového týmu. Grant donutí zahořklého Jacka, aby se k projektu přidal jako poradce a instruktor. Jenže sestavit tým nebude tak snadné, protože mladí adepti na superhrdiny mají schopnosti spíš kuriózní než užitečné. Nakonec se členy stanou sedmnáctiletý Dylan West, který dokáže být neviditelný, šestnáctiletá Summer Jonesová s telekinetickými schopnostmi a dvanáctiletý Tucker William, jenž dokáže zvětšit libovolnou část těla. Výcvik postupuje stále rychleji a vyjde najevo, že Dylan je jasnozřivý. Díky tomu dokáže odhalit fakt, že jsou pro generála Larrabyho jen návnadou k odlákání Concussionovy pozornosti. (TV Nova)

DK197

Být mladší, tak bych to asi ocenila víc. Ale děj neudržel moji pozornost. A ačkoli závěr tomu trochu pomohl, musím konstatovat, že bitva nebyla vlastně nic moc. Za mě zklamání, ale dětem by se to líbit mohlo. ()

soukyd33

Takže hloupost! Filmy se super hrdiny mám rád, ale co je tohle vážně nevím. Styl oblékání té malé holčičky je děs! Jméno super hrdiny Princezna je taky blbost. Ta malá holka mě neustále vytáčela jejím chováním, nikdo tam nic nedělal. Ve filmu není nic zajímavého, a nechápu jak a proč to někdo natočil. A potom poslouchat ty kraviny co tam jsou naprosto nedůležité, to je síla. Nezasmál jsem se ani jednou, a to ani u létajícího talíře, a to když si letěl pro hamburger. Soundtrack k filmu se ale povedl výborně. Další hvězdičku ale nedám! Nedoporučuji! Ztráta času. Hvězdiček 1* ()

Marlow2

Zaujalo mě herecké obsazení, ale nakonec jsem co dělat, abych to vůbec dokoukal do konce. Tim Allen z toho vyšel ještě nejlíp a jeho postavu mu celkem sedla. Postava C. Cox byla úplně zbytečná a nejvíce mi bylo líto Chavy Chase, který to schytal jako terč trapných fórů. Dětští představitelé: 6ti-letá "silačka" byla celý film jen otravná a přitom měla být roztomilá. Zbývající trio jako by nebylo. ()

nocnimura

Byla jsem nucena zvýšit o jednu hvězdu, protože právě jsem viděla Santa Claus 3 a te film dostal 2* a tento je přeci jen lepší ()

mpet

No jedinej důvod proč jsem na to koukal byl T. Allan. Jinak spíš podprůměrný film s pár vtipnými momentkami. Podívat se na to dá, ale není nijak těžký najít mnohem lepší filmek ke zhlédnutí. ()

avanaka

Nevím, co proti filmu máte, ale mně se docela líbil. Byla legrace i nějaká ta akce a hlavně konec, který mám ráda. V každém případě se mi film moc líbil. Speciální efekty byly fajn a hudba byla úžasná. ()

darius1706

Hm, celkem slušný herci a taková hovadina. Jednu hvězdu dávám za asi 2 uchichtnutí, o kterých si nejsem jistý, jestli nebyla omylem. Jinak to nemá moc smysl rozebírat. ()