iNKa 1104

Moře, lehátka, opalovací krémy, slunce a hormony... lehké pokoukání a lehké pousmání... a musím říct, že i příjemnější než Román pro ženy... není vtipný za každou cenu a dokonce občas zabrousí do vln vážnějších, aby se opět vynořil v lehoulilinkém úsměvu...prostě žádné velké drama s těmahle účastníkama :) ()

Dimo

Lehká letní, česká, komedie, s několika zapamatovatelnými vtípky. Sledováním se neutrpí, ale na opakovanou projekci to také není. 50%. ()

JimiH

Tři hvězdičky za Karla a Karla a mladou Polívkovou. Jinak bída, kterou nezachrání ani pár dobrých fóru a herci. ()

pravo

Nenáročná komédia s rôznorodými postavičkami a človek si aspoň pri jednej povie, že podobného človeka pozná či zažil. Striedanie vtipnejších pasáži s mierne nudnými (alebo trápnymi) sa nevyhol ani tento film, ale na tieto nedostatky sa dá povzniesť a príjemne sa pobaviť. V tomto filme som zaregistroval novú tvár v českom filme a to predstaviteľku hlavnej postavy A. Polívkovú, ktorá ma hneď na prvýkrát presvedčila o svojom herectve. Asi nebudem originálny, ale situácia s plánovaním pauzy autobusákmi či situácia okolo podšálok ma pobavili najviac. Za najhoršie považujem obsadenie “herečky“ čo stvárnila sprievodkyňu. Osobne som mal pocit, že na postavu vyhrala posteľový casting. ()

Grimlok

Už vim, proč hodně lidí nesnáší Novu. Nova kam strčí prsty, tak to se posere. Důkaz je tento (a mnoho jiných filmů). Jedna hvězda za pár českých hereckých hvězd. ()

Barak

Jen soubor scének, které se za každou cenu snaží být vtipné, ale na to, aby vytvořily něco jako "děj" to rozhodně nestačí. Na druhou stranu mě to ale celkem pobavilo.... 6.5/10 ()

Mr.FreeZer

Bomba komedie pro typický čechy. Ani na chvíli jsem nezapochyboval o tom, že tohle je nejlepší letní snímek, který jsem kdy viděl. Když zazvzpomínám na naše dřívější dovolené, tak se mi vybaví půlka filmu. Ještě chválím skvělou filmovou píseň v podání Davida Krause. ()

foundation odpad!

Niečo ako objektívne hodnotenie v tomto prípade u mňa asi nehrozí ale aj tak mi nedalo v krátkosti poslať túto kopu hnoja do prdele, pretože už po polhodine som to musel vypnúť a dvdčko som len rýchlo schoval do obalu kde bude hniť už naveky. Sračka jak se patří. Dovidenia podobným filmom. ()

Mukunda

Chvílemi je to skutečně komedie, většinu času je to ale jen plytký pokus o cosi, co vyšumí ještě během filmu. Jistě, i předloha samotná je tak trochu průšvih, myslím ale, že z toho rozhodně šel udělat lepší film. ()

yamk5

Je to síce trochu divné, že film, ktorého scenár sa musel napasovať na prezentáciu určitých výrobkov tak zľudovel. Keby sa zabudlo na tento neduh pri scenári je to, prakticky už teraz "český kulťák" ako trilógia Slnce, seno.... ()

miawallacova odpad!

myslela jsem si že to bude špatný, ale ono to bylo i trapný! Viewegh je prostě špatný spisovatel, který píše podprůměrné knihy pro průměrné české babky. ()

PavelZava

Dobrá (2+) letní komedie, kde je několik zajímavých postav v čele s nezadanou Jolanou (A.Polívková), její matkou (E. Holubová) a tatínkem (B.Klepl), co přespal opilý na pláži. Našli ho na pláži, ležel tam, jak vyvrženej vorvaň, už se do něj pouštěli racci. Matka dále komentuje oblečení dcery odcházející na rande To jdeš takhle? a Jolana taky umí Jako bys neznala muže, stejně to ze mě hned serve. Zpěvák Max s Jolanou jde tančit Tak pojď tančit. Jolana Ušlechtilá humanitární akce, že si došel pro Helgu a teď dokonce pro mě. a Max A pak, že neumím tančit. a s Jolanou udělá záklon: To budeme dělat často? Že bych si došla pro kinedryl! A další vtípky ... ()

feryk

Nebýt postavy Jolany a jejího pohledu na sebe a dění kolem a její matky v podání E.Holubové, tak je to jasný odpad, takhle to vytáhli alespoň na dvě hvězdy. Spousta zbytečných postav, nudný scénář. Pan Viewegh umí bohužel psát jen kýčovité povídky, podobající se epizodkám z telenovely či nějakého panoptika postaviček, úplně se vymykající realitě. ()