Kindernay

Na tomhle filmu jsem byl v kině a bylo to pro mě obrovský zklamání, za celou dobu jsem se zasmál jen jednou, myslím si, že film na tohle téma by se dal natočit mnohem, mnohem líp. ()

HennessyVSOP

Předně nesnáším Viewegha a jeho rádoby literaturu, vzhledem ke zkušenostem mám navíc i afekt vůči českému kinofilmu pro masy natočenému po roce 2000. I přesto dávám tři hvězdy protože v tomhle filmu bylo skutečně i něco ze života a zasmál jsem se, dokonce i víckrát než mám prstů na jedné ruce. A což zní neuvěřitelně, viděl jsem ten film víckrát než jednou (i když na návštěvě) a přesto mne film neotrávil. 60% ()

SZYslak

Michal Viewegh, to je takova IKEA ceske literatury. Ve filmu se mi nejvice libila Anna Polivkova, buzi-duo, dudomety Kristyny Leichtove, nesmely uchyl a ridici, pan Karel a pan Karel. Ano, oba pani ridici se jmenuji Karel. Film na ktery se podivam kdykoliv, oddychovka. ()

Vozataj

Oddychový snímek se spoustou úsměvných situací. Až na hroznou průvodkyni zájezdu! "Pravá" česká rodinka výborně zachycena. ()

Bajj

Jedna z mála filmů od Vejdělka, ne-li jediný dobrá komedie. “Jestli se ty hnědý podšálky zase poztrácí , tak si to budete pít z těch bílejch rozpálených kelímků. A to se fakt nedá“. Ano,jsem jedna z těch co se smála. Myslím,že postavy a dialogy skvěle splnily účel a skvěle napodobily typickou českou povahu. Asi to není kdovíjaký kinematografický poklad,ale patří mezi příjemné české komedie. ()

marrrrian

Už...nikdy...viac...to...nechcem......vidieť! Film má akú takú kvalitu a bavil. Ale po tom, čo som to párkrát musel pozerať v autobuse počas cesty, sa to pre mňa stalo utrpením. Nerád na tie chvíle spomínam :D ()

kverula

Pohodová komedie, při které si vybavíte cestovní zážitky z 90. let. 2-denní cesta autobusem, prázdninová zamilování s neměnným koncem, plážová apartmá, ve kterých se nic neutají, večery s programem a ta rána u společných snídaní. Vždy ráda zavzpomínám. ()

DansteR

Absolutně nesrovnatelné s trapnýma českýma komediema ala Kameňák, tohle vážně stojí za to. Ačkoliv je to celé založené na rádoby skutečných událostech, které se na těchto zájezdech vážně dějí tak někteří herci (Pamela či Květa Fialová) a některé scény (nezapomenutelní řidiči) to dostaly jestě víš než jen sledovaní oněch úsměvných situací. Co se týče českých komedií tak toto je jedna z těch lepších. 70% ()

Zirael

Nemám ráda Viewegha, ale účastníci zájezdu jsou celkem fajn film. Nejděsivější na tom je, že takhle nějak podobně to skutečně funguje, když češi vyrazí k moři. Největší plus tohoto filmu je dobře zahraná role sebeironické Jolany (Anna Polívková), jiné herecké výkony místy sklouzávají na úroveň ochotnického představení v Horní Dolní. Ve finále se na to dá dívat, ale že bych se na to musela dívat znova, to zase ne. ()

kuře.gril

Nenáročný film, který má svoje mouchy, ale přesto ho mám moc ráda. Oceňuji jej o to více ve srovnání se současnými českými mainstreemovými komediemi. U tohohle filmu jsem se několikrát upřímně zasmála a to se mi u českých komedií z poslední doby stává málokdy. Nejlepší je určitě Klepl+Holubová i jejich filmová dcera Polívková. ()

Brenda.Ch

Nemusím Viewegha a netuším, proč je tak slavný, ale holt každému se líbí něco jiného. Knížku jsem četla a nijak zvlášť mě nezaujala, nebýt filmu, tak si ani nevzpomenu, že jsem to kdy četla. Ale film se mi kupodivu docela líbil. Zvažovala jsem i čtyři hvězdy, ale přece jen až taková bomba to není. Přesto vtipné, dobře vybraní herci, šokující Karel a Karel a bezvadné fóry i trochu té filosofie v krásném prostředí Jadranu. Komu role padla přímo na tělo je Anna Polívková, která je přímo předurčena k podobně laděným rolím. Zvládla to bravurně a je ozdobou tohoto filmu. Chválím i hudbu. Oddychovka, která je koukatelná a pobaví. ()

tatka

Po 4 rokoch mením hodnotenie a dávam 3 hviezdy. Strávila som totiž týždeň na takomto zájazde. Hodno by bolo dopísať Komedie, natočeno podle skutečné události. Akurát nám sa to tam tak na konci nepopárilo. ()

EddieIron

Především je to téměř dvouhodinový reklamní spot.Herci dělají jen stafáž nejrůznějším firmám a produktům.Nebýt toho,jednu hvězdu bych přidal,ale takhle jsou ty dvě až až. ()

VeraF

Perfektně vyrobená komedie. Po prvním shlédnutí jsem si řekla "Jo, dobrý, zasmála jsem se, pobavila jsem se." Ale že se na to budu dívat často (čas od času, nikoli za sebou) a že po každém dalším shlédnutí se vynoří spousta nových detailů, ať již v textu, či v obraze, to mne nenapadlo. Je to úžasně poskládané z výborných momentů a dohromady to prostě funguje. Všimli jste si Vy snad hned napoprvé, že "úchyl" na začátku radí babčám, ať potápěčké brýle nevyhazujou do popelnice, ale ať si je rozhodně vezmou s sebou, neboť ve vodě je ledacos k vidění? Či že buranský manželský pár, když si vyváří konzervy na hotelovém pokoji a zpívá si při tom, má v pokoji nakradené všechny ty podšálky? Také se mi velmi líbí střih a obrazové řazení situací. ()

Kop1x

3,5* za Jitku Kocurovou a její sice né talent na herectví, ale ona se v jiné branži určitě neztratí ! :D ()