matthew.17

Štvrtú hviezdčiku za vydarený komentár pre nevidiacich :D Ja viem, že to je pre nich a im to pomáha, ale je mne proste pripadalo neuveriteľne vtipné počúvať ten komentár. "Poškrábal se v rozkroku." :D Vtipný film fakt , takže účel splnil ()

char_t

Několik velmi dobrých momentů (podšálky, Štěpánková-Fialová a pár dalších) a zbytek jen šeď a nuda, plná zbytečných postav. Průměr. ()

MickeyStuma

Na nic si nehrající snímek s jednoduchým dějem a jemným humorem, který plyne jak jemná voda a o nic nenaráží. Charaktery postav jsou výstižné a vcelku dokonalé. Různé projevy rozdílných povah vede k trapasům i zábavným situacím, jaké se na takovém zájezdu můžou stát. Hlavně nám Čechům. Ano, češství je tu velmi znatelné. Všichni herci své postavy a jejich povahy zahráli na výbornou. Místy se zdá, že příběh pokulhává a začíná se táhnou. Přidat na tempu, zkrátila by se krapet přijatelněji stopáž, což by nebylo vůbec na škodu. Snímek údajně navazuje na typicky "homolkovskou" člověčinu a mě nezbývá než souhlasit. Jen by to chtělo ještě trochu vyladit. ()

viktorka181

Jednoduchá pohodová a místy trošku trapná blbost, která ovšem pobaví, člověk si u ní odpočne a vlastně to i docela pohladí po duši. Takže hezký (snad i lehce) nadprůměr, na který se v televizi vždycky ráda kouknu, když nic zajímavějšího nedávaj. A na rozdíl od většiny filmů to nebudu muset po 20 minutách začít znechuceně přepínat. ()

BeranSon

Cestovní a rekreační filmy mám rád, ale jen do jisté míry. Účastníci zájezdu jsou na děj banální, to ano, ale pod pokličkou se skrývá dobré jádro filmu. Jiří Vejdělek se rozhodně nechtěl filmem nikoho dotknout, spíše natočil relaxační film na naprosté vypnutí a odreagování se. Herecká sestava šlape jako hodinky a některé situace pasují to Jadranského stylu. -6/10- + k tomu všemu ještě pevné a krásné poprsí Kristýny Leichtové, co víc si přát? ()

lemonova

Prvá polovica bola príjemným prekvapením. Boj o podšálky sa stal dokonca takmer kultovou záležitosťou :)))) ibaže niekde tam to aj skončilo a kvalita filmu šla postupne dole. Až na dno, dalo by sa povedať. Dopozerať sa to však dalo. ;) ()

Ombak▼Penari

Seznam karikatur obvyklých skupin českých turistů ze zájezdových dovolených. Nějak mě to vyloženě neoslovilo, ale v zásadě se tomu zručnost a vtip nedá upřít. Není nutné něco hanět. ()

salamandrr

Výborná oddychovka,ve které Viewegh občas až moc hraní sexuální podtext,ale to k němu asi patří.Rozhodně pro mě zatim jeho nej movie,ale musim si doplnit znalost o Báječných létech.....nedoporučuji jako podívanou rodiny s dětmi,ale všem ostatním přeju fajn zážitek u scén jako je ta s tygří mastí.Mimochodem zkuste se zamyslet nad typickou čecháčskou rodinkou.Kdy a v čem se jí každý z nás podobá? ()

yossarian-

Na účastníky zájezdu jsem se celkem těšil. Předcházela je pověst dobrého filmu. Boužel musím říct že jsem byl zklamán. Za jeden zájezd se sice nestihne mezi lidmi vytvořit žádný hlubší vztah, ale nemyslím si že film musí být také tak něják nehluboký. Potěšili mě herci-hráli většinou celkem dobře. No a navíc průvodkyně, ta byla asi nejlepší. ()

Narayan

Jediná pozitivní věc na tomhle filmu je duo řidičů, kteří se objeví v úvodu a na konci filmu...mezitím může jít divák klidně z kina na procházku, protože je to totální nuda o ničem, postrádající jakýkoliv vtip ()

Amgis

Průměrný filmeček k bestcelerům asi patřit nebude. Na žánr komedie je tam k zasmání opravdu málo. Ale taky to není žádný propadák na který by se nedalo vydržet dívat. ()

Ronyk7

Jedna hvězdička za Jitku Kocurovou a její scénu, jinak totálně o ničem. Šlo by z toho vymáčknout o hodně víc. 24.10.2006 ()

farfalino odpad!

Málokdy se rozhodnu, že dám odpad, protože každá snaha se cení, ale toto mi přišlo jako trapná komedie Trhala fialky dynamitem, což byla o něco lepší. Trapný film , trapné dialogy , trapně scény, prostě i já jsem se u sledování tohoto filmu cítil trapně. Nekolik let jsem pracoval v cestovním ruchu a zažil jsem dost zvláštních situací nad kterými se zastavuje rozum, ale tohle neeeeeeeeeeeeee. ()

Joeey

Účastníci zájezdu mě docela zaujali... Je to teda oddychovka až do morku kostí, ale příjemně se na to kouká (i když je to v podstatě - jako Román pro ženy - film o ničem). ()

mutace

Film, u kterého můžete dělat cokoliv. Číst si, mýt nádobý, vysávat koberce. Tento film opravdu nebude rozptylovat Vaši pozornost. Je to skutečná nuda. ()

Hovado

Já jsem se hodně na tenhle film přemáhal koukat,říkal jsem si mám jít do kina nebo ne?Nakonec jsem nešel a počkal jsem si pěkně na DVD a udělal jsem dobře.Pro mě by to byla ztráta 139Kč.takhle mě mrzí jen 50Kč.Ale to nevadí,filmový průmysl miluju,takže to překousnu,ale zpět k filmu.Účastníci jsou pro mě film,který měl udělat peníze po komerci Román pro ženy(kterej byl povedený),ale Účastníci jsou odvarem nezajímavých charakterů,pár světlých hereckých okamžiků v podání B.Klepla,E.Holubové, J.Štěpánkové a A.Polívkové,který je velice zajímavá a těším se s ní na další film.Dále k filmu,spouta nedořešených záběrů,přišlo,že to bylo necitelně sestřihané pod tíhou,že to musí být zkrácené a KOMERČNÍ.Např.Na začátku,kdy v autobuse Liška vykládal o ,,slavných" podšálcích a když se mu vrátil kelímek tak byl bez podšálku a jako by chtěl Liška něco říct a střih a teďka jako co?Prostě film mně vůbec nesednul a měl na lopatě,abych ho neposlal do odpadu.Ale odpad to nebyl. ()

iNKa 1104

Moře, lehátka, opalovací krémy, slunce a hormony... lehké pokoukání a lehké pousmání... a musím říct, že i příjemnější než Román pro ženy... není vtipný za každou cenu a dokonce občas zabrousí do vln vážnějších, aby se opět vynořil v lehoulilinkém úsměvu...prostě žádné velké drama s těmahle účastníkama :) ()