Při výbuchu vesmírné stanice Patriot osvítila oblohu mezi Dallasem a Washingtonem obrovská exploze a na území Ameriky se snesla spousta trosek. Psychiatrička Carol Bennel má obavu, že neznámá látka z paluby lodi se nepozorovaně dostává do ulic města i k ní domů. Carol se spojí se svým kolegou Benem Driscollem a svěří se mu se svým tušením. Zdá se totiž, že v celém Washingtonu její obava nikoho nezajímá. Epidemie se šíří a Carol si uvědomuje, že ti, kteří by s virem měli bojovat, šíří něco mnohem horšího – zárodky neznámého viru, které zaútočí na DNA spícího člověka a postupně jej promění v něco, co je nám navlas podobné, ale zbavené všech emocí. Během jediné noci se většina lidí v její blízkosti promění v bytosti, jež mají jediný cíl: infikovat druhé a ovládnout prostor... (oficiální text distributora)

B3n

Film ničím nezaujímavý, aj keď nudný takisto nie. Príliš jednoduchý príbeh, príliš predvídateľný. Použité postupy som videl už v mnohých filmoch, tento film neprináša nič nové. Tržby to, nakoniec, aj naznačujú. 45%, mierny podpriemer. ()

Cannabis

hvězdička za solidní téma, druhá hvězdička pro režiséra Hirschbiehela a třetí pro Nicole Kidman, která toto Sci-Fi myslím si, že dosti zachraňuje... takže 3 hvězdičky *** ()

UranMiner

Myslienka mimozemstanov v podobe lepkavej hmoty...beriem, pad raketoplanu...beriem, myslineka premeny ludi v spanku...beriem ale ked uz sa prebudit tak byt bez citu? NEBERIEM...(nadych Equilibria) Trosku pouzita tema...(ale Nicok to uhrala skutocne na 1s*) Inak v celku obstojny film (nezaspal som pri jeho pozerani) :) ()

zyew

nápad- naprostá odrhovačka...ale oceňuju herecké výkony nicole. Poněkud kostrbatý scénář kazí celkový dojem a atmosféru. Vůbec nejhorší je to, že všichni vědi jak to dopadne...pobavilo mě to že zde česky zaznělo "ó můj bóže". (5/10) ()

bobin

Sténal jsem , když sedmiletý synek aplikoval své matce do hrudníku intrakardiální injekci . S tím má nesnáze i zkušený praktitk . Úsměvností je tu mnoho . Pochoduje tu celé město - infikované mimozemským virem - stylem robotů . Což je snad originální , ale únavné . Jako celý film. Ani ten Craig se svým kamenným ksichtem to nezachránil. ()

djbarrel

Solidní verze filmu na téma invaze ufonů na Zemi. Atmosféra taky slušná a pořád se něco děje. Lehce nadprůměr žánru . 65 % ()

toomm

Solidní sci-fi s dobrým hereckým obsazením. Nicole to stále sluší a Craig odvádí dobrý výkon. Děj je trochu uspěchaný a postavy mimozemšťanů fádní, ale na jedno podívání dobré. 60% ()

pavelg

S 3 hvězdami jsem půl hvězdy přidal. Kdybychom si film představili bez Nicol a Daniela, bylo by to patrně béčko nejbéčkovatější. Soukolí jednotlivých scém do sebe příliš nezapadají, takže je to vlastně jen o těch jednotlivých scénách. Někdy si nejlepší scény bezprostředně po filmu přetočím zova a zopakuju, po shlédnutí invaze jsem tu potřebu neměl. Nu což, zase jedna ztráta času, kéž by takových bylo co nejméně ... ()

Mord122

Opravdu zajímavý a podle mně nedoceněný film. Skvělá Nicol Kidman a skvělý námět dělají z tohoto filmu skvělou podívanou a film má jedinou slabinu: scénář. Konverzace postav mě přišli příliš statické ale celkový fojem z filmu mně to nezkazilo. Zejména věta,,Podívejte na na noviny. Přinejmenším jsme zase lidmi.´´ mě dostala a rozhodla pro čtvrtou hvězdu. ()

CrazymanM

Musím říct,že to byl dost sugestivní,působivý film a líbil se mi.Samozřejmě nebyl bez chyby,ale celkově jsem byl spokojen.Původní snímek jsem neviděl,takže nemohu porovnávat.Byla to však děsivá představa,že by mě nějací parchanti takhle ovládli,brr,nesmím usnout,nesmím usnout! ()

gotham

Celkem povedený sci-fi thriller s hororovými prvky, ve kterém prakticky nesleze z plátna vynikající Nicole Kidman. Je to určitě povedenější než Lupiči těl od Ferrary, ale zase ne tak dobré jako Invaze zlodějů těl od Kaufmana. Bohužel jsem dosud neviděl originál od Dona Siegela, který je prý nejlepší. Myslím si, že Invazi trošku schazuje konec, což je typický americký happy-end. 80% ()

moviepill

Bolo by to tak za dve *, ale za slušnú atmosféru a výborný výkon Nicole Kidman pridávam jednu navyše. Naozaj som mal miestami zimomriavky. Ale vcelku len slušný priemer. ()

Idealista

Tak moc se tvůrci snažili udělat s klasické béčkové látky ( nejlepší spracování je to s 50. let ) áčkovou , inteligentní snad i umělecky hodnotnou podívanou , až se jim to zcela vymklo z rukou . Není to dílo s fylozofickým přesahem a ani tupá zábava . Tak tak jsem to dodíval do konce . ()

Mustaffa

Tak na to, že to má oficiálně něco málo přes hodinu a půl, tak jsem si hned několikrát během sledování řekl, že je to nějak zdlouhavé. Je to nijak zvlášť zajímavé sci - fi, které má ze začátku sice podivnou, lehce nahánějící mráz po zádech atmosféru, ale ta je ovšem časem úplně zabitá naprosto předvídatelným dějem. Asi spíš mělo zůstat u toho komornějšího pojetí filmu a ne konec Invaze "zakčňovat". ()

route60

Invazi zničili zejména producenti tím akčním koncem, režisér O. Hirschbiegel filmu navodil slušnou atmosféru ale prsty produkce jsou delší než je zdrávo. Kidman, Craig hrají co můžou ale výsledek filmu nezachráni. ()

Špionážní mimozemská invaze

Špionážní mimozemská invaze

06.09.2014

To? To je ono!

To? To je ono!

14.03.2009

Vědí to všichni fanoušci Stephena Kinga. Víc jak tisícistránková sága o skupině přátel čelících démonům svých dětských strachů patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co kdy hororový král napsal.… (více)

Nicole opět vidí „ty druhé“

Nicole opět vidí „ty druhé“

19.08.2007

Bond účastníkem Zwickova odboje

Bond účastníkem Zwickova odboje

18.05.2007

Když Daniel Craig podepisoval smlouvu na chlastání martini s vodkou a projíždění se v Aston Martinu, možná se obával, aby mu (stejně jako jeho předchůdcům) role agenta 007 nepřischla navěky. Zdá se… (více)