Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

otík

Naprosto trapný a ubohý obraz ženy, kterou její milý tak zneužíval, až ji totálně zblbnul. Vždyť i konec jen svědčí o tom, jak se hlavní hrdinka totálně zmagořila. Jedna hvězda pouze za úsměvného Vašuta, za poslední film pana Dočolomanského (bohužel předabovaného) a za hezkou, ale dabingem zcela zmršenou Danicu Jurčovou. ()

3n3my

Trápny film od začiatku až do konca. Fakt som nevedel na čo a s akou úlohou bol tento blud natočený, až pokiaľ som si neprečítal niektoré komentáre. Ale aj tak nie je veľmi čo hodnotiť. ()

Jirgen

Nahá Danica Jurčová NICE :), ale to je asi taky tak všechno z tohohle filmu co stojí za řeč. A nepomůžou tomu ani občas vtipné scénky s Markem Vašutem, prostě další podprůměrný český film a kdo se nechce podívat z pánu na nahou Jurčovou, tak ať na to radši ani nekouká. ()

Lolita

Uznávám, že nad některými dialogy zůstane rozum stát a že někteří ač jinak dobří herci jsou zde poněkud.. neherečtí, a celkově mě to asi i zklamalo. Ale ne každá ženská, co se zrovna nasere na chlapa je hned feministka. A ne každej film, kde hraje ženská hlavní roli, je feministickej. Takhle bych mohla říct o spoooustě filmech, že to jsou sračky se šovinistickým podtextem. Ale proč? ()

Honzíno

Přijde mi, že některé novější české filmy se snaží šokovat (či pokouší ukázat svou dospělost:D) vysokou měrou sexu. Jenže když se ani to kvantum soulouží neumí natočit, vychází z toho Bestiář. Při sledování toho, jak si to pěkná Danica Jurčová rozdává každou chvíli s někým dalším jiným, musí mít monogamní chlap jako já pocit méněcennosti. Množství sexu nepomáhá ani suchý scénář, který ho nedokáže zajímavě poskládat a předkládá nám lehce odhalitelné pointy (a pár jich ani nedokončí - viz záměna antikoncepce za prášky babičky .. co dělají prášky babičky v její kabelce? bude těhotná?). Třebas román B. Nesvadbové je lepší, ale Bestiář není dobrý film. Je docela stupidní. Místy si snaží (a dokonce se mu to občas daří) vybudovat atmosféru, jenže jí v zápětí dokonale zazdí infantilním a špatným dialogem, monologem, scénou. Nad propastí Bestiář drží jen bezchybný Marek Vašut, jehož komika dává celému zbytku štábu dokonale na frak, sympatický výkon Karla Rodena, pěkná děvčata a .. a to je asi všechno. Postsynchrony a dabingy slovenských herců jsou fakt slecht. Už to nechci vidět. Jeden a půl *. ()

plechulka

Na sobotní večer v TV s při přimhrouřenýma očima, v kině bych to považovala za vyhozené peníze.... Jediná věc, která mě po dvou dnech utkvěla, je kreace Marka Vašuta jako páva - což je na celovečerní film trošku málo... ()

Blacks

"no to víš Karličko, na světě jsou věci, které bolí mnohem víc než nešťastná láska, nebo podobný sklamání, věci které nepřebiješ ani dobrym doutníčkem, alkoholem ...nebo vlažnym sexíkem s drobnou blondýnou, která čte Roberta Musila." Žádná svatba, takže veskrze pozitivní konec ;-) ...Prostě překvapivě koukatelná kravina 70% ()

Ryuuhei

Jediné, ale opravdu jediné, co je na tomto filmu vůbec zajímavé, je začátek, kdy člověk očekává, co bude stát za všemi těmi tajemstvími onoho prvního „vztahu“. Ale potom to bere spád a akorát můžeme pozorovat nesympatickou hlavní hrdinku a její absolutně choré uvažování spojené s neustálou zbytečnou erotikou a střídáním partnerů. Sám jsem se po dokoukání cítil skoro až zdeptán. ()

lennyd

Mladá Karolína (Danica Jurčová) má kapku smůlu na chlapy. Sice se čirou náhodou setká s příjemným Alexem (Karel Roden), který ji svými spontánními nápady učaruje, nicméně postupem času zjišťuje, že soužití s tímto podivínem není úplně ideální. Sice nachází i další muže, který jí imponují (a sexuálně uspokujují), ale každý z nich je svým způsobem podivný - ať již arogantní ministr (Marek Vašut) či 100% zemědělec (Tomáš Matonoha). Vždycky ale, když si myslí, že již na Alexe zapoměla, náhodou jej potká a už v tom lítá znovu... Tak nevím - pokud bych měl hodnotit film jako celek, tak by u mne moc Irena Pavlásková neuspěla - její "svět" je mi na hony vzdálen, a celkově toto feministické téma je mi ukradené. Ale pokud bych měl hodnotit film po stránce .. ehm .. režijní, herecké - tak musím říct, že zase tak špatný nebyl. Karolínini nápadníci - ač každý jiný - byli skvělí - Roden, Vašut, Matonoha, Etzler, a i samotná Danica Jurčová byla docela fajn. Podtrženo sečteno, slabší průměr ... ()

Nihlathak odpad!

Bral sem to jako feministickou slátaninu, nad kterou jsem se pobavil, jak je blbá. A s tím jsem k tomu přistoupil. Vážně jsem se nezmýlil. Strašidelné herectví pana Vašuta a debilní příběh, za který bych se být autorkou styděl, mě přesvědčilo, že Nova už by dala nálepku "megafilm" i "Kobylkám: Dnu zkázy". ()

hanagi

Už dlouho jsem se tak nestyděla! Za chlapy, kteří jsou zde vykreslení jako pokřivené kreatury! A hlavně za ženy, které jsou zde prezentovány jako ty největší blbky. FUJ! ()

Brandon

Vtipná partnerská hra. Nesvadbová musela být při psaní knižní předlohy úplně na mol nebo smotnout nějaký to brčko. V Bestiáři vystupuje jeden magor, pošuk, pako, vedle druhýho. Příběh je taky slušná halucinace, zatraceně svižná halucinace. Karolína mokne na náměstí, seznámí se s neznámým můžem, a asi za 10 sekund už spolu prožívají noční radovánky na pláži. Šílené. Už jsem se dlouho tak dobře u českého filmu nebavil, proto odpouštím i často dementní dialogy, scény a ostatní chyby. Hlavní hrdinka je spíš roztomilou bestií než krutou "popravčí". A i ona (jako každá bestie:-) má své slabé místo ;-) Ku.evsky zábavné! ()

Master19

Natočené to není špatně. Herci (zejména Etzler, Vašut a Roden) byli dokonce výborní, ale jinak se nedá udělat nic, než zvolat: "Co to bylo?" Podle mě nad tím mohou plesat jen puťky, které touží po sexu s různými muži, ale mají strach své sny realizovat, protože normální inteligentní ženu by tento "obraz mysli moderní ženy" měl spíše urážet. Jestli jsem to ale pochopil špatně, tak mi to odpusťte... ()

Krysa SPK

Nejsem tím správným divákem na tento typ filmů. Na druhou stranu ve srovnám s dementním Románem pro ženy se jedná o veledílo. Navíc snímek disponuje nadprůměrnou hudbou Jiřího Chlumeckého - hlavní motiv stojí za to, bravo. ()

Tomesh odpad!

Maximální sračka, kterou snad trumfne jenom debata o vaginálních mykózách v úspěšném pořadu Sama doma.. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble