Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

sona123

Už jsem to viděla podruhé a jako bych byla nepolíbená. A tuším, že i nyní mi to stejně snadno vyfičí z hlavy a i potřetí budu mít dojem, že jsem to vlastně viděla, ale moc nevím, o čem to bylo a jako kulisa se to snese. Nic moc mě neuráželo, kromě Vašutova páva (tyhle kameňáka ale už ani já fakt nemusím) a navíc, mám prostě české filmy ráda, často vykřikuji - jé, hele, tady hrajie i tenhle/tato (zde Tomáš z Comebacku - Matonoha, přeběhlice z Brna Čvančarová, mladičký Hádek nebo příšerně tragikomický Etzler) a to mi stačí. A až tak zlé to snad nebylo, ne? Překrásná Jurčová všechno vynahradila. ()

bobstock

Celý film na mne působil lascivním nádechem s přehlídkou všech možných showbyznysových obličejů ala Magnusek. Pokud jsem měl pochopit život Karolíny..udělalo mi to z ženského myšlení ještě větší guláš než jsem měl předtím, pamatujete Homera ze Simpsonů a jeho opici s činely v hlavě? 35% ()

ArthasKarfa

Takový ten film o holce, která si myslí, že si najde někoho kdo bude inteligentní, nezávislý, zajímavý a neskutečně zamilovaný právě do holky, která si takového chlapa vysnila. Roden ztělesňuje osobu, která se nezastaví, neohlásí, přijde a zase zmizí a zároveň má peníze a je frajer. Matonoha je zemědělský vůl, který opravdu nemusí býka pro svojí krávu shánět. Vašut je debil, který sice působí mocně, ale zároveň nedokáže poslat neskutečně otravnou holku, co ho jen využívá do háje. No psycholožka, spíš lidský psychopat, co by se nejraději na někom přichytil a živil se něčím co přesně očekává. Celkem nudná blbost. Chudák Hádek (Honza). Karolína = sociální pracovnice. ()

FunThomas

Velmi příjemné na shlédnutí a taky vtipné. Celý film jsem se dobře bavil a užíval si to, takže ho rád řadím mezi ty povedené;) ()

A. Murray

příběh nic moc. Prvních 30 minut docela nuda. Ale musím říct že pak jsem se docela bavil. Občas tam bili i dobré scény u kterých sem se smál. ()

VencaS odpad!

Film, ktery je absolutne bez deje, o nic tam nejde, zadne zmeny ci prekvapeni pro divaka. U prvni reklamy jsem usnul a probudil se u druhy a... A CO SE NESTALO! No jestli jsem ted upoutal Vasi pozornost tak se omlouvam, protoze se nestalo vubec nic, pripadalo mi, ze dej pokracoval tam, kde pred trictvrte hodinou zkoncil. Jednoduse receno bida a utrpeni, spis bych rekl, ze si Bara Nesvadbova touto knizkou, a nakonec filmovym zpracovanim, leci nejake sve komplexy. Jinak vazne nedokazu pochopit proc? Proc neco takoveho spatrilo svetlo sveta... ()

cherita

Hlavní hrdinka je jak vystřihnutá z cosmopolitanu ( vlastně pardon, z bazaaru ), a to jak vzhledem, tak svou mozkovou kapacitou. Opravdu jsem už dlouho v žádném filmu neviděla tak neskutečně naivní nánu, která je schopná za svým vyvoleným lézt jako ocásek, aby on pokud možno ztratil i tu trochu povrchního zájmu, který ze začátku projevoval. Po zhruba hodině, kdy Karolína nadbíhá Alexovi jak může, nastává „dějový zvrat“, z naivní nány se stane naivní běhna a divákovi se dostane podivného ponaučení o tom, že všichni chlapi jsou divní a měli by vyhledat odbornou pomoc. Následuje podivný závěr, kdy se toho za pět minut stihne tolik jako předtím za dvě hodiny a pak už jenom blahodárné titulky a loga sponzorů v čele s tv Nova. Za co je vlastně ta jedna hvězdička? Asi za projížďku po Temži. ()

no2

1/10 - Když jsem nedávno viděl Vyhnání z ráje, které mi přišlo pouze nudné, netušil jsem, že brzy (mi) bude ještě hůř. Tohle mělo být jako co?!!! Trapas, trapas, trapas... Román pro ženy, kterému jsem dal * (2/10), je proti tomuto paskvilu umělecké dílo! A proč tedy půl hvězdičky? Vůbec ne kvůli půvabu D. Jurčové, ale kvůli tomu, že jsem hodný (a na české filmy obzvlášť) a odpad! jsem dal zatím pouze Nutty Professor II: The Klumps... Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. ()

(Z)denny

S trochou nadsázky vyprávěný příběh mladé dívky Karolíny, který asi mnoho diváků nenadchne, jiné asi spíš popudí.. A proč? Nevěříte, že by byli chlapy takový trubky a ženský takový krávy? Určitě to není tak hustá koncentrace jak nám Irena Pavlásková ve svém snímku předkládá, ale bohužel někdy je to tak.. Nevěříte? Věřte! ()

BigMarthy odpad!

Nepředstavitelná muka. Díval jsem se do konce, abych zjistil, jestli je rozuzlení příšernější, než samotný začátek. Nevím, co bych vytkl první. Nechápu Karla Rodena, takový výborný herec a nechá se zklákat do takové potopy. Co mi vadilo snad nejvíce, byly "myšlenkové" pochody hlavní představitelky. Dialogy byly naprosto katastrofální, pubertální, tupé. Absolutně nevýrazná hlavní postava, snad jen Marek Vašut byl dobrý. Doufám, že tohle je poslední film tohodle typu, který jsem videl. Pokud máte sebevražedné úmysly, pusttě si tento snímek, nabydete dojmu, že nic už tady nemá smyslu. ()

IvcaSammet

Další film, který jsem shlédla jen kvůli Kryštofovi Hádkovi. A i když jeho role nebyla nijak velká, přece jenom jsem si i ty krátké okamžiky jeho přítomnosti užívala. Bestiář je ale jinak hodně průměrný film, navíc nehorázně zdlouhavý. Začátek i závěr klidně o polovinu kratší. Ani sám příběh mě nijak zvlášť nebavil. Nejdřív jsem byla rozhodnutá pro dvě hvězdičky, nakonec jsem ale přece jen jednu přidala za skvělou roli a skvělý výkon Marka Vašuta. ()

storq

Za + ke 2* se asi nejvíce zasloužil Marek Vašut , který v roli ministra exceluje. Jinak film dost jednoduchý , takový nablblý. ()

blazenka

Měním své hodnocení na tři* místo původních ctyřech. A to z toho důvodu, že film celkově špatný nebyl, Všichni mužští představitelé, vyjma Matonohy a Hádka zahráli dobře. Škoda za obsazení Jurčové a za její příšerný dabing. Na pohled pěkná herečka, dokud neotevře pusu. A to bych ještě nejraději dala dolů jednu*. Ale předloha Báry Nesvadbové dobrá, tak to necháme na konečných 50%. ()

Meteorista

"Tajemství tě pálí..." No a mě pálil tenhle film.. na mozku. "Nikdy nechápu, proč s tebou nemůžu jít třeba nakupovat." A proč nemůže Jurčová sklapnout? A mám ještě jednu otázku - proč Rodena v tomhle filmu tak naháněla, pak pindala a pak se s nim stejně jen milovala? Achjo strašně stupidní film, ani na chvíli mě její příběh nezajímal, naopak děsně to nudilo. Až jsem si říkal, proč na to vůbec koukám?!? ()

fifi.m odpad!

Asi nejhorší film, jaký jsem kdy viděla. Čekala jsem na nějaký děj, ale bohužel, celých 100 minut se nedostavil. Hlavní hrdinka byla trapná blbka. Dialogy byly debilní. Po shlédnutí se mi chtělo tlouct hlavou do zdi. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble