Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

chrispe

Karolína je děsně nesympatická hlavní hrdinka a svým pohledem na věc a chováním mě nedonutila s ní nějak více sympatizovat. Všichni ti muži, kteří prošli či neprošli její postelí byli více či méně zábavní, děsiví, nebo k pláči. A závěrečné poučení? Chcete-li někoho získat... mějte ho prostě na háku. Anebo ne? ()

medii odpad!

Jako mnohokrát, i v případě Bestiáře je knižní předloha lepší, než filmová adaptace Jde jen o nepatrný malinký rozdíl, protože obojí je dost špatné. Výhodou četby je možnost zapojení fantazie - pokud ji čtenář má, může si slabá místa zalepit bohatou představivostí, prohloubit napětí, vygradovat vzrušení a tak dále. U filmu má fantazie pohov, divák ho přijímá pasivně a nedostatky tak nemilosrdně vystupují na povrch. A že jich je v Bestiáři dost. V první řadě je to jako dvě hodiny dlouhá reklama, člověk může zapnout film a hned si odskočit nejen na WC, ale rovnou na nákup a kafe s kamarádkou. Product placement je zpracovaný jako pěst na oko. Tu se vám přes tři čtvrtiny obrazovky vynoří logo nejmenované stavební společnosti, potom logo mizí a v jiném záběru se opakovaně vrací (!) Tu na vás zaútočí název kosmetické značky (přes půlku obrazovky), potom logo automobilu, název novinového deníku, název módního měsíčníku a šup, máte tam výrobce kuchyňských spotřebičů, a v dialogu vám dokonce jeden z hrdinů filmu slovně popíše název a funkce kávovaru!!...a tak dále, tragedie! Charaktery postav jsou mělké, zjednodušené na "pipka, asociál, ňouma, svalouš, blbec a řepa". Bohužel pokus o přeměnu pipky na bestii selhal na všech frontách. Pipka zůstala pipkou, pouze ji tvůrci filmu udělali více promiskuitní. Nejlepší hridnkou filmu je tedy Praha. Objevuje se v záběru co pár minut a kromě historických zákoutí můžete vidět Grébovku, budovu Expo 58... ()

Carreen

Něco mezi 3 a 4, ale na to, že jsem čekala šílenou, s prominutím, sračku, tak jsem byla až moc mile překvapena. ()

E lan

Průměrný český film, který hodně sráží hodně nedůvěryhodná představitelka hlavní postavy. Ve chvíli, kdy má opravdou bestií absolutně selhává a celé filmové dílko tak nabývá nádechu lehkého dramatu až komedie. Škoda. ()

Lenka0064

Hlavním problémem filmu je jeho hlavní hrdinka - respektive celý jeho scénář. Naivní rozmazlená kráva hledá útěchu v náručí nejistého muže. To byla teda blbost... pokud má být film pohledem do ženské duše, stydím se za to, že jsem ženská!!! ()

Tyna31

Neuvěřitelná trapnost...to je asi druhý Román pro ženy nebo co? Tyhle filmy o super feministických ženách, které by si samozřejmě poradily i bez mužů (až na to, že se s každým hned vyspí, aby jim něco neuteklo) nemám ráda...Celé jsem to dokoukala jen díky Rodenovi. ()

gemi

Film o ženě, která přitahuje neuvěřitelné exoty a s každým z nich okamžitě vleze do postele. Jediného muže, který za něco stojí, sveřepě ignoruje ve prospěch magorů a hrozně se diví, že se její život neodvíjí tak, jak by si představovala. Jde tedy o příběh jedné neuvěřitelně stupidní (a notně promiskuitní) blondýny. Pokud byl záměr autorů jiný, nepovedl se. Zlatý Román pro ženy. Bestiář je podobná látka, jen o třídu horší, a to po všech stránkách. ()

loveless

Tento týden jsem viděla film Jak ztratit kluka v deseti dnech. Rozdíl mezi jeho hrdinkou a hrdinkou Bestiáře je pouze ten, že v Bestiáři to mysleli vážně... Mám pocit, že nové české filmy mi již pro tento rok stačily. ()

hlína

Výborný Roden a moc pěkná Danica, kterým ovšem místy chybějí do huby pořádný náplně... film tak trošku skáče sem tam nikam a krom toho, že z hlavní představitelky udělá takovou polokurvičku tak hlubší myšlenku určitě nezachytí. Nemůžu říct, že bych se občas nezasmál alespoň nějakýmu vtípku nebo paradoxní situaci, ale herecký potenciál se dal rozhodně využít lépe. ()

maddictive

Jedna za páva, jinak je pro mě nepochopitelné jak vůbec... něco takového... může někdo...kdo není úplně mimo...vyprodukovat. Komentář k filmu a myšlenky útočící na mě po celou dobu jeho nešťastného trvání bych shrnula do 4 slov a to - TO SNAD NENÍ MOŽNÝ. Jestli tohle napsala ženská, natočila ženská a je to o ženských, tak se teda k ženským fakt nehlásím. ()

bodlis

Poprvé se mi film docela líbil i když byl dvě třetiny stopáže o tom samém, ale když jsem ho viděl podruhé, vůbec mě nebavil, vypnul jsem ho a dal si radši dobrou večeři... ()

waska

Kdybych to měl hodnotit podle pohledu na muže hlavní hrdinky, musel bych to označit za odpad, protože takhle blbá snad ani ženská být nemůže. Nebo snad ano? ( od Báry Nesvadbové jsem jednou slyšel historku, že měla poměr s mužem, který se ji v obchodním domě ptal na kravatu na pohřeb a poté z něj vylezlo, že pohřeb měla jeho žena. Zde Etzler. Nesvadbová je jistě krásná žena, ale je to přesně jak zde psal Tosim. A nebude tak trochu její život? ) Když se na to podívám jako na komedii, tak pár úsměvných momentů se tam najde a často jsem se zasmál, ale stále tam převládá ten femistický názor, kterému chybí nadhled na celou situaci a pořád mám pocit, že mi něco v ději uchází. Možná, když se na to podívám s nějakou slečnou, řekne mi, z čeho jsem ten zvláštní pocit měl. Hvězdička navíc za výborného páva Marka Vašuta.... ()

Candid odpad!

Naprostá ztráta času. Hlavní "hrdinka" je totální husa, Vašut hraje ve všem stejně, o "ději" vůbec nemluvím a co tam dělá Roden je mi záhadou. Jestli tuhle zhovadilost ještě někdy zahlídnu jen koutkem oka, poletí televize oknem. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble