Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Oonika

Vážně velmi smutné zpracování vcelku dobré knihy. Tím dobré myslím dobré pro ženy (a to není diskriminace :-D). To co se stalo z hlavní hrdinky knihy ve filmu mi několikrát zvedlo žaludek. Zábava zmizela bůhví kam, herecké výkony na nule. Po tomhle fiasku musí odpůrci Nesvadbové skákat radostí do stropu, protože to ukazeje její knihu jako "hnůj". ()

Wowara

Můj první film od této režisérky a už v kině jsem si říkala – nikdy více. Od začátku jsem na jediné postavě nenašla nic pozitivního. Takhle se vážně někdo chová? Zachraňoval to herecký výkon pana Rodena a Marka Vašuta. Bohužel, v polovině přejde hlavní hrdinka do té "bestiální" polohy, z naivky se stane trapka, a film zamíří hloub a ještě hloub. ()

Anayka

Když je předlohou pitomě napsaná knížka, tak ani ten film nemůže být světový. No. Není to úplně superblbé, ale víc než jednou se asi nepodíváte. Podprůměrné hodnocení zachraňuje jen Roden. ()

bono22vox

No tak tentokrát tady půjdu proti proudu většině kritiků... Světe, div se: chytrá a zábavná romantická komedie, sice průměrná, ale nemůžu po Bestiáři chtít aby byl nijak převratným dílem. Já režisérce dávám plusy za to, že nám nabídla víceméně nenáročnou žánrovou zábavu, aniž by z nás při tom dělala hlupáky... ()

Chamyl

Opravdové dámy prominou, ale jde o zobání pro pipiny. Jestli tohle myslí Nesvatbová s Pavláskovou vážně, tak mi jich je upřímně líto. 1* za roztomilou Danicu Jurčovou, ale jinak jde o ztrátu času, energie a IQ (kterého narozdíl od Báry Nesvatbové nemám nazbyt)... ()

Šňůra

Docela zklamání... Něco se tu nepovedlo a docela jsem se místy nudil, ten příběh byl vlastně nijaký. Na ještě přijatelné úrovni drželi film především představitelé mužských rolí - Roden, Vašut a Matonoha a alespoň velmi pěkný pohled byl na Danicu Jurčovou, i když po herecké stránce byla trošku nevýrazná. Zajímavá byla Brabcova kamera, který z Prahy udělal mnohem hezčí, zajímavější a přitažlivější město než Londýn nebo italské přímořské letovisko. ()

BaronX

Bože za co!!! 100 minut ztraceného života vyplněných stupidními rozhovory, neuvěřitelnými postavami a debilním příběhem, který jakoby sepsala patnáctiletá holčina, který hráblo ze svýho třídního. Odpad to nedostane jenom kvůli Danice Jurčové, která je fakt hodně "sympatická" :-) - bohužel i ona tady hraje mizerně ;-) ()

KdG odpad!

Nechápu proč se točej takové slátaniny. Kdyby bylo víc nahoty tak bych měl důvod alespoň pro jednu hvězdičku. ;-) Jedno malé bezvíznamné plus je celkem zajímavé obsazení. ()

winstonik

Dve hodiny, počas ktorých sa deje iba to, že Karolína súloží ako veverka. Žiadny vývoj postáv, žiadny dejový posun, iba pekná "trtkačka" s prehliadkou módnych trendov v obliekaní. V tomto soft porne sa vraj Karolína mala presúložiť k novému postoju k životu. Nebyť toho, že sa to dozvedáme až v posledných replikách filmu, možno by film za niečo stál. Ako vyzerá stokrát obžutý Čas sluhů? Presne takto. ()

renegrido

No... nenacházím slov. Jak mohlo tolik dobrých herců přistoupit na to, aby hráli v něčem takovém? Hlavní představitelka je podle mě příliš umělá, takže se na ni moc dobře nedívá. Charatery postav jsou přehnané - přece není možné, aby se někdo takto choval i v reálném životě... v dialozích naprosto chybí jakákoliv logika (nebo je mistrně skryta) a celý film jde tak nějak mimo mě. ()

casef

Nepřišlo mi to tak špatný, jak to tady většina komentuje, celkem mě to i bavilo, podruhý už bych to ovšem vidět nemusel. Ale pořád jsem nepochopil, proč si ženy vždy vybírají pouze špatný chlapy? Film na mě působí až depresivně, tolik nesympatických postav najednou je příliš. ()

LukH

Zabte mě, ale točí se u nás horší kousky! A ne moc lepších kousků, co se hudebního doprovodu týče! ()

tassik odpad!

Při sledování Bestiáře mi bylo skutečně blivno. "Ženu ani květinou neuhodíš." Postava Karolíny by však pár těch facek zasloužila ! ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble