Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

bagetka007

Nekoukejte na film, přečtěte si knihu! Film je naprosto tragický, ale knížka je dobrá. Už dlouho se mi nestalo, abych se s někým tak idendifikovala jako s tím, co Karla v knize popisovala. Ve vztazích funguji tak ze 65% jako ona, ale s jejími mnohými myšlenkami a tezemi na výsost souhlasím. O několik hodin později - tak jsem se dnes po letech dívala na filmové zpracování, ale to je hnus, velebnosti. Blbý scénář, Danica Jurčová stála za houby, ten její dabing byl otřesný, všichni Slováci předabovaní, angličtina všech aktérů (tedy kromě Rodena a toho jeho kámoše) byla naprosto třeskutá a stejně leckdy předabovaná, stejně tak němčina; Danica je šíleně oblečená, má hroznou chůzi a mohla by aspoň zastrčit břicho, všechny dialogy stojí za houby a s postupem času snižuji ze tří na jednu hvězdičku... ()

Heroine odpad!

PŘEDEM SE OMLOUVÁM, ZA POUŽITÍ VĚTŠÍHO MNOŽSTVÍ NEKŘESŤANSKÝCH VÝRAZŮ. Debilka potká debila, ten jí chvilku vodí za nos, potom se ukáže, že debil chodí s jiným debilem, I jinou debilkou, a tak si debilka najde hned několik dalších debilů, aby se debilovi pomstila. Danica Jurčová je odporná, nesnesitelná ženská, všichni podivně divně hrají, a je to prostě strašně blbý. Myslím že název “bestiář” není úplně přesný, víc by se hodilo něco jako “obludárium”. A nebo rovnou “amorální sračka”. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. ()

P.J.2

Vic jak dve hvezdy nedam ani smykem. Naprosta nelogicnost hlavni postavy je tak do oci bijici az me mrzi ze takovy charakter neznam v realu, do tydne by mi cistila boty jazykem. ()

GMVajgl odpad!

Muži sledují filmy, kde instalatérovi za jeho služby zaplatí mladá šukézní kočička sexem. Ženy sledují filmy, kde úspěšní bohatí podnikatelé nadbíhají a soupeří mezi sebou o pozornost tuctový holky. ()

bernajk

Sedl jsem si do kina s tim, ze se pobavim. Ale prvni polovinu filmu jsem se tak neskutecne nudil. Jenze pak potom se to nejak zlepsilo. Smysl deje se upne zmenil a jak prisel Vasut zacalo me to celkem bavit. Druha pulka to zachranila od jedne hvezdicky. Mozna to nizke hodnoceni je i kvuli tomu, ze film je urcen, tak pro 30 lete divaky. Coz ja nejsem. ()

Hovado

Já si myslím, že to byla pohodová nenáročná komedie. Ovšem bych i přes moje hodnocení vyjádřil nespokojenost s českým filmem. Neustálá témata o ženách a láskách a mužích a jejich láskách a ke každému filmu se dá podtitulek, že to psal sám život a ke každému říct to je život mě dost nudí. ()

martiňák

Film mirne pripomina Roman pro zeny, ale zatimco tim provazi divaka sympaticka hlavni hrdinka vtipne a odusevnele komentujici sve zivotni lapalie, v Bestiari na hlavni hrdince "zaujme" predevsim jeji neskutecna povrchnost, coz mi hlavne v prvni polovine filmu dost kazilo jeho sledovani. Druha polovina filmu je vyrazne zabavnejsi, a to zejmena diky vybornym predstavitelum muzskych roli. 2,5 hvezdicky. ()

ex.it

Chtěla jsem dát dvě hvězdičky, ale pohled na Vašuta v pávím kostýmku, neuvěřitelně charismatický Roden a natvrlý Matonoha mě přinutili dát o hvězdičku víc. Celkově film ale není ničím zvláštní, nijak výrazný. Každopádně do odpadu bych ho nezařadila. ()

Jeand´Boa

Roden jí to řekl dobře: chceš mě jen proto, že mě nemůžeš mít ... a stejně tak chtěly autorky as dobrý film ...ale ten ony dvě as také nikdy mít nebudou ... alespoň rozhodně ne, bude-li se podobat tomuto ... když jsem to viděl, řekl jsem si, že asi ženskému pohledu na svět opravdu nerozumím ... nebo já nevím... jestly by tady na to spíše neměly nadávat ženy - vždyť ten film je zcela degraduje na slepé holčičky ... řekl bych, že místo toho, aby je ukázal jako silné a soběstačné osoby, je uráží... jak říkám, myšlenka nic moc, scénář tudíž také ne ... režie se nepovedla a herecké výkony hlavní představitelky bych as nenazval ani hereckými výkony, neb je to zcela ploché ... mužské role byly zahrány celkem dobře, ale jelikož muži tu mají být až to druhé, tak jim nebyl poskytnut ani takový prostor, by snímek svým talentem zachránili ... krok vedle...věru jo... ()

Miki68

Naprosto zbytečný film. Aspoň z mého mužského pohledu. Když už si paní Pavlásková dokázala sehnat takové hvězdy do filmu, jako jsou pánové Roden Vašut a Matonoha, proč nedala napsat scénář někomu schopnému? Takto dopadly dialogy jakoby byly sepsány v dramatickém kroužku ústavu choromyslných. Film, který (aspoň doufám) nemá s realitou nic společného mě pobavil alespoň jedním výstupem (p. Vašut), jinak bych mu nedal ani tu jednu hvězdičku a bez výčitek svědomí bych jej poslal do odpadu, kam právem patří. ()

Soul

Vysoce nevtipné a povětšinou k uzoufání nudné. Hlavní hrdinku bych určitě nenazval bestií, jako spíše obyčejnou blbkou. 1* za Rodena, ale ani on není schopen tuhle břečku vytáhnout byť do kategorie průměru. ()

Yomega

„Tobě to nechutná? Ale jo,ale já ty ryby nějak nemusím, od té doby co jsem viděl film, kde ženskou znásilňovali úhořem“ Tak takhle debilní dialogy jsem naposledy slyšel v Autě zabiják. Prvních 15 minut celkem ujde, poté se to celé zvrhne do naprosto zbytečných scén a dialogů, které nemají žádný smysl a hlavně ukrutně nudí. Danica Jurčová je sice hezká holka, ale její herecký talent to nezachrání. Jinak ještě teď mě bolí za krkem, z neustálého kroucení hlavou nad dementním chováním hlavní hrdinky:) Hodně slabé dvě… ()

Liduskaa

V roli Karolíny bych se ocitnout teda nechtěla.Být využívána, zjistit že si přítel užívá s jiným mužem a ještě za zády žije s bývalou německou chůvou.No konec toto:) ale jinak celkem fajn film...slabší 4 hvězdičky ()

posh.exe odpad!

Nesvadbová dělá ostudu trapným pokusem o českej gender. Harper's Bazaar se mi čte dobře, teda až na její tutoriál. Jestliže se traduje, že předloha je vždycky lepší než film, tak tady je to prašť jak uhoď. Afektovaný dialogy, dost jalovej výběr herců a jedna velká reklama na Avon. Doufám, že Brusinky už jí zfilmovat nedovolí! ()

dainio

Film u kterého jsem si připadal jako na houpačce. Střídání únavných a velice nudných scén s momenty, kdy se opravdu něco "děje" je až příliš časté....tím pádem film samozřejmě trpí. Herecké obsazení je kvalitní (Roden, Matonoha, Vašut, Etzler) to je bez debat....jenom mi vadily někdy až příliš nesouvislé dialogy, které v mnoha případech vyzněly "do vzduchu". Suma sumárum hodnotím za ***. Jedna hvězda za kvalitní obsazení, druhá za krásnou Danici a ta třetí za solidní hudební doprovod s dobrou kamerou. ()

Pekisan

Ja tych chlapov budem kosit. Budem nezavisla:))))))) takze nezavisla znamena, ze sa vyspim s kazdym kto ma pozve na veceru:)) oukej. Ak by som bol zenska tak sa bud hanbim alebo som nasrana. Ak je toto skutocny pohlad do sveta zien tak pan Boh ochranuj. Hlupe, detinske a trapne. Jediny kto sa mi pacil bol Mareka Vasut alias pan minister s hmatatelnymi depresiami. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble