V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Kratoc

Mě to tedy nebavilo. Jednak je už z názvu jasné, o co tam vlastně půjde, takže první polovina filmu je vlastně úplně o ničem a ten zbytek také nebyl tak vtipný, jak bych čekal. ()

ivonca

Len len film odo mňa dostane jednu hviezdičku, vzhľadom na to, že som sa zasmiala asi 1,5x, ale to je aj všetko. Dosť som nechápala prečo G-Girl kopíruje Supermana, ale ak to akože malo byť smiešne, tak sa tvorci trochu sekli. Bolo to príliš nudné, príliš otravné a klišé, čo nemusí až tak zle dopadnúť, ale naneštastie dopadlo. Pre mňa úplny prepadák. Wilsona mám rada, ale nabudúce si radšej rozmyslím, či sa budem s radosťou vrhať na jeho ďalší film. ()

missbee

Uma Thurman v roli ženského supermana. Film mi přišel průměrný a chvílemi příjemně vtipný do doby, než se Luke Wilson se svou G-Girl rozešel. Pak se to zvrhlo ve změť pomstychtivých akčních scén, které mě nijak extra nezaujaly, tudíž jsem hodnocení snížila na dvě hvězdy. Celkově se na film dá dívat, nicméně nečekejte žádnou převratnou zábavu, mohli byste být zklamaní. ()

Bozvav

Jednoduchá, vcelku vtipná filmová zábava ve stylu vidět a zapomenout. Nápad výborný, zpracování obstojné, hudba slušná. Za mne 60%. ()

SpeedyCZ

Laciná "komedie", které nechybí kýč. Pár vtipných momentů se zde sice najde (postelové scény, žralok...), Anna Faris je úžasná, ale film jako celek ani zdaleka nedosáhl toho, čeho jsem od tohoto druhu filmu očekával. 45% ()

zelda82

Nebylo to spatne, ale az na originalni milostnou scenu (nemyslim tu s posteli) a zraloka si z tohohle filmu moc neodnesete. Ale jako jednohubka to ujde:) ()

roxy_ellen

Další "super" komedie, která mě docela pobavila. Prostě taková pohodová záležitost s dobrým námětem, i když Annu Faris moc nemusím. Ale Uma je prostě skvělá. ()

MarleyCZ

Poměrně velmi dobrá komedie. Hodně vtipných scén je tu dost, superhrdinka Uma Thurman je trochu 'bláznivá' , ale k tomuto filmu se to prostě hodí. 60% ()

merigieren

Několik vtipných událostí by se našlo, i ty roztomilé chvíle s blondýnkou. Jenže, většinu tvořilo super nudné šílenství, vaření rybičky, žralok v posteli, pohybující se postel ve mně vyvolávaly jen zoufalou nudu. Dokonce i supermanka po pár minutách ztratí kouzlo. To s tím rozchodem prozrazeným předem mi došlo až po filmu, když jsem si zjišťoval název :-) ()

alambert

Tisíckrát omleté téma, ale naštěstí aspoň brané z trochu jiného úhlu Jestli se na to podívám znova, asi jen proto, abych viděl 10 minut veprostřed, o které jsem přišel...:-) ()

NGP

vtipná komedie, která pobaví, ale to je tak jediné. Děj filmu je předvídatelný, nic moc extra. Ale můžete se u toho pobavit, to ano ()

Puol

Občas síce prebleskne komiksová nadsázka, ale inak to je nudná zlatanina s nevhodným obsadením, plná predvídatelného klišé, navyše s mizernými trikmi. Kdeže sú zlatí Ghost Busters. ()