V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Psema

Na jedno zhlédnutí je to více než dobré. Překvapivě mi nejvíc vadí superhrdinský motiv. Jsem holt na ty klišovité romance. ;) ()

Brouk

Nebýt vtipné scény se žralokem, o nápisy vylepšeným autem, který hlavní geroj spatřil na obloze při BLACK OUTU je to ještě větší slabina... ()

genetique

Po totálne užvanenom a vrcholne klišéovitom úvode som v avizovaný zvrat v druhej polovici ani nedúfal, no posledná polhodinka vytrhla film z biedy. Škoda, že nápad nebol rozbalený už v úvode a takisto mohol byť spracovaný niekým iným, než detsky-romantickým rutinérom Reitmanom a nebol rozbalený už v úvode. Potom by som prepáčil aj tie lacné triky. 60%. ()

Eliott

Celkem příjemná blbina. Trochu to sice drhne, když začne Uma Thurman vyvádět, ale i tak se pouze její zásluhou přikláním ke třem hvězdám. Způsob natáčení sice může místy působit béčkové, ale vlastně si to ani na žádný velkofilm nehraje a paradoxně mi to ve výsledku vadí mnohem méně než celá řada novodobých politicky korektních děl. 53% ()

3DD!3

Myslel jsem sice, že to bude trochu lepší, ale jinak celkem příjemná podívaná. Luke Wilson je hodně v pohodě a je zábava sledovat jak se vypořádává s nástrahami ďábelské Umy 'G-Girl' Thurmanové. Nejlepší byl asi žralok. Co k tomu dodat? Prostě pohodová komedie. ()

Le_Chuck

Lepšie tri hviezdy za sexi Umu, sexi Annu, pár skvelých nápadov a príjemnú, tradičnú sentimentálnu romantiku po americky. Ku koncu trochu improvizovane pritiahnuté za vlasy, ale Reitman oddychovky stále zvláda. Len Rainn Wilson a jeho dementný Vaughn trochu kazil no brain pohodu. Pekná hudba. 67% ()

berg.12

Supermanský mýtus v sukních aneb běda mužům, kterým žena vládne. S Reitmanem na režisérské stoličce by bylo nejspíš marné očekávat nějakou inteligentnější parafrázi, tak alespoň za ty neurózy. ()

Eddard

Slušná komedie, při které nejspíš nebudete litovat, že jste jí dali šanci. Má všechno - slušné až výborné gagy, zajímavý námět, slušné herecké výkony (mluvím i o menších rolích - Mattův nejlepší kámoš Howlland například je perfektním vystižením typu "perverzní, šovinistický kámoš"). Nejde samozřejmě o nic převratného, ale rozhodně by vás tahle říčka neměla zklamat... Někde naspod přece jenom tušíte Reitmana a jeho Krotitele duchů. Poctivý průměr, který se otírá o hranice výborné zábavy. 60% ()

viperblade

Zatraceně, když vidím, tu záplavu dvoj a troj hvězd, skoro se za své hodnocení stydím, ale co. Bavil jsem se a mám slabost pro Umu a Annu. Pár originálních nápadů (žralok 4ever :-)) a hned z toho máme (teda, soudě podle hodnocení ostatních jen mám) příjemnou komedii. Pro sobotní večer jako dělanou. A teď do fronty a hop hop na mě těma šutrama… :-) ()

D.Moore

Kdyby tomu moulovi dala G-Girl kopačky hned v úvodních deseti minutách a celý jejich předchozí vztah nám pan Reitman ukazoval třeba jen z flashbacků, mohla Moje superbejvalka dopadnout lépe...Takhle se z ní stala jen nenáročná blbina na odreagování s dlooouhým čekáním na to, až se začne něco dít, a s fajn bitkou dvou (super)ženských na konci. ()

MM_Ramone

V tomto nie zrovna originálnom, ani nijak významnom, snímku u mňa zafungovala kombinácia maličkostí, ktorá z neho spravila príjemný filmový zážitok. Tak predovšetkým okúzľujúca Uma Thurmanová v hlavnej úlohe. Postavu superhrdinky G-Girl, ktorá je tak trocha strelená mrcha, stvárnila výborne. O svojich hereckých kvalitách ma už dávno presvedčila. Tiež mi celkom dobre padol jednoduchý fantasy námet v štýle romantickej komédie. Spokojný som bol aj s pohodovou réžiou skúseného Ivana Reitmana. A aj New Yorkské lokácie ma potešili. "Moja super Ex" je fajn. *** ()

freddy

Zajímavá komedie se zajímavým nápadem je bohužel zajímavá jen v určitých pasážích, ale i to stačí na to, abych se u ní dobře pobavil a strávil s ní příjemné odpoledne. Přiznám se, že Umu Thurman jako herečku příliš nemusím, ale tady hrála docela dobře a vůbec mi nevadila. To Luka Wilsona mám naopak docela rád, ať hraje kdekoliv. A v tomto filmu byl, stejně jako vždy, dost dobrý. A konečně Anna Faris, tu jsem dosud jako herečku nějak neregistroval, až po zhlédnutí filmu jsem zjistil, že hrála ve Scary Movie nebo ve filmu Ztraceno v překladu. Až tady jsem si ale všiml, jak je krásná a pánové, přiznejme si, kdo z nás by ji nechtěl za svou spolupracovnici. Dějově je ten film docela dobře a vtipně promyšlený, ovšem nepovažuji ho za vyvážený, zatímco někdy jsem se smál delší dobu, jindy jsem se nezasmál pár minut. Takže tato nevyváženost bohužel film trochu strhává s hodnocením dolů, ale nijak zvlášť dramaticky. Prostě, stejně jako mnoho jiných komedií, trpí tato komedie tím, že není celou dobu vtipná, což se dá lehce odpustit, protože kvalitní herci, kteří předvedli kvalitní výkony, to lehce odčiní. A konec je prostě úžasný, takže i když nakonec film hodnotím jako lepší průměr, tak na více než tři hvězdičky to bohužel nestačí, ale jsou to nadprůměrné tři hvězdičky. ()

Spooner

Extrémně nudný a nezáživný film. Všechny rádoby vtipy vyšumí do ztracena a já sám se zasmál snad jenom jednou. Reitman už by měl nechat místo mladším, protože točí čím dál horší komedie. ()

lesumir

Zajimavý nápad, ale to co z toho vznikol je katastrofalni. Zacatek filmu se nese uplne necim jinym, nez laka nazev. Casem se k tomu dostane, ale to uz vznikne podprumerna neinteigentni (ne)komedie s hrstkou dobrych a pytlem silenych scen. Jako nejhorsi povazuji scenu se zralokem! ()

juta

Než si nechat zničit nádobíčko, to radši počítat s útokem žraloka. Vtipy ujdou, ale že bych se z nich válel po studené zemi to ne, snad to tak ani nebylo zamýšleno. Potěšila mě fajnová sestava, hlavně Anna Faris. Lepší průměr ()