Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. (oficiální text distributora)

Milan

No, tak ako som sa na tento film tesil, tak ma to sklamalo. Vacsiu somarinu som videl naposledy, ked som pozeral Stop tinedzerskym filmom, ale tam sa dalo aspon na niecom zasmiat.Tu som sa zasmial jedine na Benovi Stillerovi. Namiesto Jona Hedera tam mohli dat trebars aj Leslieho Nielsena a bolo by to lepsie. ()

Chlo0opek

Taková příjemná oddychovka o tom, jak se z nesmělého, neúspěšného maníka probojovat ke slečně svého srdce. V podstatě naprostá klasika, nenadchne, ale ani nezklame. ()

Mangus

No, podpriemer, málo vtipné, téma zvádzania minimálne využitá, zase všetko smerujúce k romantike. Musím ale pochváliť začiatok fimu, Thorntona, Duncana a taktiež Bena Stillera, ktorý aspoň trocha vylepšil nudu. 4/10 ()

naytsirk

Tak tohle byla bída s nouzí… To je ten druh filmu, kdy stačí vidět ukázku, protože tam ukážou přesně akorát těch pár fórů, které ve filmu jsou... ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, jež nabídne několik povedených komických situací a zajímavých hlášek, nicméně žádný velký zázrak od tohohle filmu čekat nelze. Musím uznat, že to byl celkem zajímavý kurz, který by se v reálu možná i ujal. Zaujaly mě i některé postavy, které působily mnohdy dost komicky. Lehce zamotaný závěr taky docela dobře pobavil. ()

achillesLM

páčilo sa mi to len škoda že to takto v realite nefunguje lebo kočka sa do takého neschopáva nebuchne...ale na odragovanie dobrá komédia:) ()

Copter odpad!

Je to fakt nudný,ani sem to nedokoukal.Hlavní hrdina je takovej nudnej nesympatickej týpek kterej je až nereálně ultraintrovert level 9000000,nezasmál sem se ani jednou jedinkrát,ten humor je na mě strašně slabej a je to fakt nuda ()

Pythonator

Tohle mě chytlo, ačkoli obličej Hedera vidět nemusím. Díky démonickému Thorntonovi a půvabné Barrettovic děvčici je ten film prostě skvělý, i když se v podstatě jedná o průměrnou komedii. Můj spokojený úsměv dává pěkné 4 hvězdičky, přestože je mi jasné, že s odstupem už to tak skvělé nebude. ()

Thorian

Pohodová záležitost. Není to žádný zázrak, ale určitě neurazí, Thorton je prostě týpek a jako manipulativnímu parchantovi mu tleskám, pár scén mě i docela pobavilo, jen ten Heder je takový nějaký... Nijaký. Není to vrcholné dílo, ale za slušnou komedii se Škola svádění jistě považovat dá. ()

Vixon

Človek by si povedal že taký Billy Bob Thornton (Bad Santa) či John Heder (Napoleon Dynamite) pod taktovkou Todda Phillipsa v tomto filme jednoduchu musia niečo ponúknuť.Opak je však pravdou.Film hneď od začiatku nudí a uspáva.V prvej polovici filmu som si prial aby u nás vyhodilo poistky.Viečka mi pomaly padali až na kolená.Celé toto nešťastie na chvíľku oživil Rob Schneider a asi 2-5 vtipných okamihov.Je to možno aj tým,že mi to strašne pripomínalo Kurz Sebaovládania... ()

Virtus

Klasický film pro zabití času. Pobavíte se, ale určitě smíchy neumřete. Nejvíc jsem ocenil, že vtipy nebyly nijak nevkusné jak je dnes zvykem. Prostě typická americká komedie. ()

Onanista

Pro mě zábavný film se skvělým Thorntonem. Dobrý hlášky a celkem i scény, kdy hlavní postava ujíždí krokem dvou gangsterům atd.. Ovšem je to jen klasická americka komedie, kterou mám ale rád. ()