Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. (oficiální text distributora)

E lan

Uhozená komedie, která mírně vybočuje ze současného lehce nezávislého komediálního sektoru. Billy Bob znovu nezklamal, v normálním filmu je vidět jen zřídka. Scénář je zábavný, několik gagů vcelku dobrých, jinak ale nic zvláštního. Prostě průměr. ()

hlína

Přestože tohle je průměrná komedie, má několik výborných scének a vtipů u kterých jsem se řezal smíchy. Samozřejmě je na to nalepené dos nudného marastu, které film srazí kam patří ale i tak jsem nelitoval... ()

FoxMulder

A tohle natočil ten, co Starsky a Hutch... Ani věřit se tomu nechce poté, co jsem se u tohodle filmu třikrát pousmál... Děs a hrůza a už nikdy to nechci vidět... ()

Louie

Po Maminčině mazánkovi další nepříjemná až nekoukatelná postava Jona Hedera. Navíc je to šílená nuda. ()

Trixinka

Po slibném začátku se dostavila ukrutná nuda. Pro mě velké zklamání. Herci nevýrazní, dějově o ničem. Věta z obsahu - Z plachého Rogera se stává lev salónů. - je asi z jiného filmu nebo jsem se koukala blbě. ()

mliko

No samotnej film je velmi zabavnej ale takovej vleklavej coz mu dava tak 3 a 1/2 ,ale za to herecke obsazeni zaokrouhluju to nahoru na 4 *. ()

D.awi.d

Jsou super filmy a píčoviny.A ty jsou dobrý a špatný.Tenhle film je dobrá píčovina.... pokud jsem právě narušil svym slovníkem vývoj nějakýho dítěte a vyroste z něj vrah, tak sorry ()

DjMetal

Dobra komedia o tom, kde vyhrava ten silnejsi LEV. Najlepsie z tohoto filmu je ked si Michael Clarke Duncan da blond vlasy:D:D....pasuju mu,no. Vsetci herci si tu zahrali tak aby ma dokazali rozosmiat. ()

KdG

Tuctová předvídatelná komedie. Duncan a Thornotn potěší, ale nenadchnou, to samé rolička Bena Stillera. ()

filip289

Bohužiaľ obyčajný priemer medzi komédiami. Predsa len od filmu s Thortonom, Duncanom a Hederom som čakal oveľa viac. ()

SKreyn

Z tejto komédie mám zmiešané pocity. Najprv som bol sklamaný z nepodareného dabingu, na ktorý som si časom zvykol, potom som sa aj zasmial, neskôr trápne situácie a napokon zvláštny koniec. Ale nakoniec sa mi to celkom páčilo. Po dlhšom čase pozerateľná komédia. ()

Mes-siah

Neviem si predstaviť lepšie osadenstvo ako Jon Heder ako zarpdnutý chalan s vážnym problémom zbaliť dievča. A prísneho despotu v prevedení Boba Thorntona , ktorý kope všetko čo sa dá na to najcitlivejšie mieto. Pekná kvalita spracovania, kvalitné obsadenie, ale aj tak to nejak nieje na viac ako 3*, Škoda, ale za pozornoť to určite stojí. ()

GianniP

Dost průměrný film, který originalitou zrovna nepřetéká. Párkrát jsem se sice zasmál, ale vidět to jednou mi stačí. Dávám tak 50% ()

Spectacle

Žádný velký umění, prostě nenáročnej film na zaplácnutí volnýho večera, kterej si za rok pamatovat nebudete. Ale mě se to líbilo. Snad proto, že jsem potřeboval zaplácnout jeden volnej večer:) ()

Levak.Bob

Z počátku to vypadalo jako pakárna, nicméně během filmu se zápletka kupodivu rozjela a film začal nabírat na nečekaných zvratech. Vzdáme-li tedy snahu o to pojmout film jako školu svádění je to vcelku dobrá relaxační komedie při které až do konce nevíte jak to vlastně dopadne, hodnotím 4 hvězdy - je to sranda. ()

Brano

Očakával som zábavnejšiu atmosféru. Vo filme nie je ani jedná scéna, pri ktorej by sa človek z chuti zasmial. Snáď jediná pri ktorej som sa pousmial bola tá pri tenise. Nápad nebol zlý. Spraviť školu pre tých, ktorý sa považujú menejcennými. Dalo sa z toho vyťažiť viac. Vyzdvihnem akurát herecké obsadenie. Výborný profesor Billy Bob Thornton, ktorý prvýkrát nevypadal ako taký buran. ()