Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *

  Nechápu tu obrovskou popularitu páně Carella, vždyť jeho pitvořivé grimasy jsou příšerné a především málo vtipné, zvlášť když se pořád dokola opakují. V případě, že má dublovat za Jima Carreyho v jakémsi nastavovaném sajrajtu o tzv. vyvoleném, otvírá se mi rybička v kapse. Přitom nápad o novodobém Noemovi si vysloveně říká o dobrý situační humor. Zde bohužel zprzněný právě výše jmenovaným pánem. A tím, že se tvůrci chtěli napakovat na úspěchu filmu Božský Bruce, to ještě více zazdili. Pro mě osobně špatný a hlavně zbytečný film. Ale i v takovém průseru se občas najde nějaká legrační věc. Pokud si potrpíte na humor generovaný cirkusovými zvířaty, máte svého favorita.(22.5.2012)

 • Lateef
  **

  A Bůh se šestého dne večer sjel jako motyka a ve stavu totálního opojení hodil Tomu Shadyacovi na stůl nehoráznou kupu zelených bankovek... Jinak si nedovedu vysvětlit, kde se vzal tak ohromný rozpočet a hlavně, co si jako tvůrci mysleli, že dělají?? Za tolik peněz nedávno přifrčel před kameru naleštěný tahač, během deseti vteřin se změnil v Optima Primea a diváci čistili své oblečení od koláčů slin. Chce se mi normálně brečet, když vidím, co před kameru přifrčelo tady. No přeci Božský Evan se svojí rodinou a se spoustou viditelně CGíčkových zvířátek! To je ale milé, že děti?? Škoda, že celá zdejší fauna je zhotovená v Power Pointu. A nikdo mi nevysvětlí, proč se to jmenuje Božský Evan. Cožpak tenhle člověk umí silným fouknutím nadzdvihnout procházející dámě šaty nebo nechat někomu šnorchlovat opici v prdeli?? Ne, Evan neumí nic takového, on jenom dostane úkol, poté co mu do života zasáhne božský Morgan Freeman a číslovky 6,1,4. A tak se vtipy filmu upínají na Evanovu manuální nešikovnost. Toto je film pro cílovou skupinu diváků ´do osmi let´. Dobře, tak všechno není úplně špatně, Carell se viditelně snaží působit nenuceně legračně a občas se mu to daří a možná to má malinkou myšlenku, jinak je to však hodně nemastné a hodně neslané. A na záběrech vody že prej experti pracovali rok?? Tak to museli z toho tak 350 dní pařit videohry... 175 miliónů dolarů(rozpočet, ale pořád tomu nemůžu uvěřit)/171 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(17.10.2007)

 • bassator
  ****

  Noooo tak takto jsem se už dlouho nepobavil... - 7. 1. 2010 - 80%(7.1.2010)

 • Lavran
  **

  "Po nás potopa," řekl si Tom Shadyac a stalo se po americku.(21.5.2008)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2007 - 1 Nominace - Nejhorší sequel...(12.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace