• AngelAngie

Steve je úžasný, ale film je spíše splácanina všeho, jen ne kvality ..(24.5.2008)

• ajuska

O stupeň horší než Bruce. Je to takový lehký podprůměr v žánru rodinného filmu. Námět není špatný, jsou tam občasné momenty k pousmání, ale také křečovité scénky (Evanova přehnaná nešikovnost při stavbě archy) a klasické ponaučení o důležitosti rodiny, vzájemné blízkosti atd. Nenudí, ale pravděpodobně to více než jednou nebudete chtít vidět.(27.7.2007)

Na Božského Brucea to nemá, ale celkom zábavné. Zaspať som nezaspala a veľká love story nebola 50%.(16.8.2008)

So Steveom Carellom mám problém. Pri dobrých komikoch mám rád ich osobitosť, jedinečnosť, ktorou si ma získajú, ale Steve mi stále príde len ako lacnejšia a novšia alternatíva za Jima Carreyho (odhliadnuc od toho, že toto je pokračovanie Jimovho snímku). Ale zvieratká to všetko zachraňujú, dokonca ani z Freemanom už nie je toľko srandy. Toto bol už takmer doinný snímok. Nečudo, že si na seba nedokázal zarobiť. 60%.(6.4.2008)

Nejen náboženské tématika, ale je tu více věcí, které neudělají moc dobrý dojem z filmu. Rozhodně Bruceovi nesahá tohle "pokračování" ani po kotníky. A stejně tak nechápu, na co se tam sešly všechny zvířecí druhy, když se jednalo o lokální pohromu...(13.6.2015)

• - Původně se film měl jmenovat Božský Bruce 2 počítalo se i s Jennifer Aniston, ale poté, co hlavní roli odmítl Jim Carrey, se film přejmenoval na Božský Evan. (Timak)

• - Keď Morgan Freeman obsluhuje rodinu, má na menovke Al Mighty (Vše mohúci). (Greenpeacak)

• - Ve filmu bylo použito nejvíce cvičených zvířat od počátků světového filmového průmyslu. (EMMY)