Tak tohle byla bohuzel kravina. Co z toho, ze Carell je ve svy roli slusnej, Hill v netradicni roli perfektni, pribeh vcelku slusnej a triky hodne dobry, kdyz to proste neni vtipny. Nemuzu si pomoct, ale prislo mi, ze sem tvurci moc vtipu nedali a vetsinou se skladaly s Evanovo divnyho vzhledu, problemu se zviratama a ruznejma padama a urazama a me zkratka neprisli vtipny. Obcas jsem se sice krapet pousmal, ale nevzpomenu si ani na jeden vostrej vtip a ten konec byl vylozene trapnej.(16.1.2008)

Skvělá komedie k pobavení a dobře natočená. Filmové triky jsou skvělé. Prostě komedie k zasmání.(2.1.2008)

• pan Hnědý

Odraz v zrcadle očividně nefungoval. Tohle nefungovalo ani v HANGOVER 2. Ale humor klapal, S. Carell byl zábavný, i když na kultovního J. Carreyeho to nedosahuje. M. Freeman je opět skvělý. BOŽSKÝ EVAN je průměrná komedie.(15.1.2013)

Noooo tak takto jsem se už dlouho nepobavil... - 7. 1. 2010 - 80%(7.1.2010)

• Spiker01

Zajímala by mě jedna věc...má tento film vůbec nějaké fanoušky? Něco tak trapného jsem dlouho neviděl...1 * jen za Morgana Freemana, ač mě bolí srdce z toho, že se upsal takové ptákovině...10%(13.6.2015)

• - Film sa stal so svojím rozpočtom vo výške 175 miliónov dolárov oficiálne najdrahšou komédiou v dejinách kinematografie. (genetique)

• - Původně se film měl jmenovat Božský Bruce 2 počítalo se i s Jennifer Aniston, ale poté, co hlavní roli odmítl Jim Carrey, se film přejmenoval na Božský Evan. (Timak)

• - Vo filme vystupovalo 177 druhov zvierat. (Greenpeacak)