Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  ***

  Hovadina to byla celkem slušná, ale nijak mne neurážela, jako zřejmě většinu zdejších. Koukat se na to dalo... 50%(11.5.2011)

 • freddy
  ***

  Tenhle film je originální svým námětem a scénářem, to bezesporu. Dokáže také vyloudit úsměv na vaší tváři a dá se na něj celou dobu koukat. Neboli jsem se u něj absolutně nenudil. Jenže je tu jedno velké ALE... Bohužel jsem viděl předchůdce tohoto filmu, film Božský Bruce s Jimem Carreym a Jennifer Aniston. A to je ta chyba, protože kdybych neviděl předchozí film, tak bych neporovnával oba filmy a kdybych neporovnával oba filmy, tak bych se patrně královsky bavil. Ale takhle musím říci, že zde chybí komika Jima Carreyho a Jennifer Aniston. Ať se Steve Carell a Lauren Graham snaží sebevíc, tyhle dvě hlavní postavy z minulého filmu nemohou nahradit. A tak, i když se mi film docela líbil, dávám tři hvězdičky s konstatováním, že pokud bude tahle série filmů pokračovat, vždy uberu jednu hvězdičku, protože každá další nastavovaná kaše mi patrně bude u této série vadit víc a víc...(23.9.2007)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $175 million otvárací víkend : $31,192,615 tržby celosvetovo : $171,218,374(25.6.2007)

 • Falko
  ***

  Mozno je to na moj vkus prilis nizke hodnotenie, ale tym nechcem povedat, ze by sa tato komedia neoplatila vidiet. Samozrejme to zavisi aj od toho, do akej miery mate radi komika Stevea Carella, teda ci vas svojimi gagmi dokaze rozosmiat. Ja som si uz na neho celkom zvykol, aj ked ho nepovazujem za jedneho z najlepsich komikov (to uz mam radsej Stillera) ale s chuti som sa na niektorych dialogoch nasmial aj nahlas. ,,Ak toto dokaze vyjst z tohto zvierata spredu, tak ani nechcem vediet, co moze z neho vyjst zozadu" Treba vidiet, nechcem vela prezradzat. Najviac ma zaraza prehnane drahy rozpocet tejto komedie, kedze najväcsie efekty sa odohrali az takmer na konci filmu a na takyto styl komedie je to podla mna zbytocne plytvanie penazi, ale na druhej strane boli vizualne efekty nadherne... 24.11.2008 ____ Steve Carell - (Evan Baxter) +++ Morgan Freeman - (Boh) +++ John Goodman - (Kongresman Long) +++ Lauren Graham - (Joan Baxter) +++ Produkcia: Tom Hanks, Tom Shadyac +++ Hudba: John Debney +++(24.11.2008)

 • Allien.9
  ***

  "Božský Bruce" sice vede na plné čáře (originalitou, výběrem herců, postavami, vtipem), nicméně lhala bych, kdybych řekla, že jsem se u "Evana" nebavila. Steve Carell byl celkem podařenou volbou (rychlé sestřihy "toho nejlepšího" ze stavby archy mě upřímně rozesmály), zato Morgan Freeman nepředvedl zhola nic, co bychom neviděli již v jeho předchozí "božské" roli (tedy snad kromě extra-zvýšené míry otravnosti). Samotná pointa potopy mě příjemně překvapila, její provedení však bylo až příliš přehnané (po stránce efektů nicméně velice zdařilé) a totálně nesmyslné. P.S.: Kam ta voda zase tak rychle zmizela?;-))(8.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace