Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ***

  Aha, takže takhle se v současnym Hollywoodu topěj peníze. No, každopádně nečekaně hodně zajímavý. Rozhodně ne taková blbost, jak se mohlo zdát z trailerů. Poměrně originální námět je zde dokonce více než slušně využit a kdyby nebylo těch klasických otravných moralitek o rodinných hodnotách a s vynechámím pětiminutovky "Carrell dostane po tlamě všim co je po ruce a na vrch ho podělá hejno ptáků" bych možná vylezl i na více než slabých 60% co dávám. Carrell je navíc v hlavní roli jako vždy perfektně utržený ze řetězu a závěrečná demoliční jízda skrze Washington dokonce ukazuje, kam že peníze natekly. Akorát škoda hlav těch bláznů producentů, co něco takového odklepli. Jako přepísklý úlet na jedno pokoukání fajn, ale tohle že mělo vydělat zpátky více než 170 miliónů? Vy jste mi ale občas neskutečný sebedestruktivní naivky. Ale vlastně co, dobře vám tak vy experimentátorský blázni.(14.7.2007)

 • Djkoma
  *

  Božský Evan je božský. Víte proč? Konečně dokáže, že Jim Carrey je neporazitelný vládce komedie a komerční tahák, se kterým se nikdo ze "vtipálků" nemůže rovnat. Prokáže totální ignoranci lidí, kteří schvalují filmy a scénáře, protože něco takhle ujetého se opravdu nevidí ( zajímalo by mě, jestli existuje někdo, kdo se "zamýšlí" nad potenciálem filmu, které studio chce natočit, tenhle snímek by totiž nemohl nikdy projít...). Za další snad zase na chvíli pošlou studia Steva Carella někam daleko na dovolenou třeba, aby si promyslel své další plány a já doufám, že se rozhodně navždy točit seriály do televize. Dále film prokázal, že se 175 milionovým rozpočtem jde udělat nejhorší komedii posledních let opravdu velmi lehce. Ještě ukazuje naprosté rutinérství a obyčejnost režiséra Toma Shayaca. A poslední věc, 95minutový film za obrovské peníze s několika rádoby hvězdičkami, který ani jednou nerozesměje... Pro mě vrchol stupidity filmu, který před odpadem zachraňuje jen moje oblíbená herečka Lauren Graham, co by klidně mohla přidat své ironie a cynismu z Gilmorových děvčat. Morgane Freemane (BOŽE) chraň ať není další díl...(22.7.2007)

 • boshke
  ***

  Hovadina to byla celkem slušná, ale nijak mne neurážela, jako zřejmě většinu zdejších. Koukat se na to dalo... 50%(11.5.2011)

 • T2
  **

  Rozpočet $175miliónovTržby USA $100,462,298Tržby Celosvetovo $173,418,781Tržby za predaj DVD v USA $44,916,030 //počet predaných kusov 2,640,671║ Túto predraženú pohromu nezachráni ani Steve Carell, škoda toho márny pokus a riadny prepadák. /videl v kine: 35%/(3.9.2007)

 • PinokKio
  **

  Bůh nám v pokračování nějak zvážněl. Zřejmě si všechen smysl pro humor vyplencal na jedničce.(12.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace