"Božský Bruce" sice vede na plné čáře (originalitou, výběrem herců, postavami, vtipem), nicméně lhala bych, kdybych řekla, že jsem se u "Evana" nebavila. Steve Carell byl celkem podařenou volbou (rychlé sestřihy "toho nejlepšího" ze stavby archy mě upřímně rozesmály), zato Morgan Freeman nepředvedl zhola nic, co bychom neviděli již v jeho předchozí "božské" roli (tedy snad kromě extra-zvýšené míry otravnosti). Samotná pointa potopy mě příjemně překvapila, její provedení však bylo až příliš přehnané (po stránce efektů nicméně velice zdařilé) a totálně nesmyslné. P.S.: Kam ta voda zase tak rychle zmizela?;-))(8.5.2011)

• pan Hnědý

Odraz v zrcadle očividně nefungoval. Tohle nefungovalo ani v HANGOVER 2. Ale humor klapal, S. Carell byl zábavný, i když na kultovního J. Carreyeho to nedosahuje. M. Freeman je opět skvělý. BOŽSKÝ EVAN je průměrná komedie.(15.1.2013)

Na Božského Brucea to nemá, ale celkom zábavné. Zaspať som nezaspala a veľká love story nebola 50%.(16.8.2008)

• Skejpr

Zatímco v Božském Brucovi byly Bohovy pohnutky logické, zde do konce nevíte, vo co mu vlastně jde. Tam, kde v Božském Brucovi nastoupily originální a vtipné fóry, a Jim Carrey řádil, tam se v Božském Evanovi mlátí do prstů, do hlavy, padá z výšky a Carell je nejlepší při scéně s holením. Tam, kde se v Božském brucovi utírala podlaha, tam s ev Božském Evanovi tancuje. Božský Bruce byl vtipný. Božský Evan není. Film za dvě hvězdy, i se super ultra ega trapnými tancovacími závěrečnými titulky ale jen za jednu)(30.8.2007)

Aha, takže takhle se v současnym Hollywoodu topěj peníze. No, každopádně nečekaně hodně zajímavý. Rozhodně ne taková blbost, jak se mohlo zdát z trailerů. Poměrně originální námět je zde dokonce více než slušně využit a kdyby nebylo těch klasických otravných moralitek o rodinných hodnotách a s vynechámím pětiminutovky "Carrell dostane po tlamě všim co je po ruce a na vrch ho podělá hejno ptáků" bych možná vylezl i na více než slabých 60% co dávám. Carrell je navíc v hlavní roli jako vždy perfektně utržený ze řetězu a závěrečná demoliční jízda skrze Washington dokonce ukazuje, kam že peníze natekly. Akorát škoda hlav těch bláznů producentů, co něco takového odklepli. Jako přepísklý úlet na jedno pokoukání fajn, ale tohle že mělo vydělat zpátky více než 170 miliónů? Vy jste mi ale občas neskutečný sebedestruktivní naivky. Ale vlastně co, dobře vám tak vy experimentátorský blázni.(14.7.2007)