Skvělá komedie k pobavení a dobře natočená. Filmové triky jsou skvělé. Prostě komedie k zasmání.(2.1.2008)

• pan Hnědý

Odraz v zrcadle očividně nefungoval. Tohle nefungovalo ani v HANGOVER 2. Ale humor klapal, S. Carell byl zábavný, i když na kultovního J. Carreyeho to nedosahuje. M. Freeman je opět skvělý. BOŽSKÝ EVAN je průměrná komedie.(15.1.2013)

Návrat ke klasickým rodinným filmům devadesátých let. Jenom totálně nestrategický z finančního hlediska :) Kdo čeká naprostou ptákovinu, bude mile překvapen.(14.7.2007)

• teutates

Prijemná oddychová zábava... ak by to nebolo až tak "prehnané", svoje hodnotenie by som určite zvýšil. Steve Carell je komik na mieste, avšak okolnosti vôkol jeho božstva boli až príliš. Určite som sa nenudil, taktiež som sa párkrat bavil... 95 minút ubehlo ako voda, ale hlavná dejová línia uviazla niekde v arche a preto 5/10 - 2* v tomto prípade(26.11.2008)

Ne, tohle volné pokračování nedosáhne kvality jedničky.... Ale to zvěrstvo bylo unikátní... To jsem si pochutnal na tolika druhu zvířat ... Konec trošku trapný ...(18.5.2009)