danny_21

Musím říct že zrcadlový nápad a celé to blýštivé zpracování mělo opravdu koule a líbílo se mi moc. Škoda jen, že nebylo víc krvavější, napínavější a s lepší zápletkou, to bych hnedle vysypal hvězdičku navíc, takže dávám 65 %. ()

lakart

Byl jsem vcelku spokojený. Příběh byl zajímavý, atmosféra vcelku slušná a závěr správně napínavý. Co více si od hororu přát? Lepší scénář s méně trapnými dialogy, plnými klišé. Hororové a lekací scény byly opravdu dobré, kdy režisér skvěle pracoval s kamerou a odrazy v dokonale naleštěných zrcadlech. Skvělý Kiefer a skvělá režie s příběhem je pro mě za 75% ()

bono22vox

Zrcadla - ukazují nám to, co nechceme vidět. S tímhle hororem režiséra filmu Hory mají oči je to podobné... Režisér se zřejmě pocitvě díval na asijské horory. Jeho hezké obrázky ale postrádají atmosféru... sorry... ()

Likan7

Zrcadla jsou přesně někde na půl cesty. V hodně momentech to je vynikající záležitost se skvělými nápady, ale za minutu to spadne zase tam, kam čekáte. Bauer si svoje urhraje s prstem v nose a výstřil Pauly Patton jakbysmet. Závěr mě ale vyloženě zklamal, takovou facku si hlavní hrdina nezasloužil, přijde mi to trochu nedotáhlý, škoda. Uvidíme, co dvojka. ()

M1911

Jako horor je to lehký nadprůměr, ale za to jak tam Chief Kief řve, kleje a střílí si to tu čtvrtou zaslouží... ()

RypavaDvojka

Parádní krvák od mistra řezníka jak bývá přezdíván Alexandre Aja. Tenhle režisér opravdu umí a Zrcadla jsou podle nás jeho nejlepší počin. Atmosféra pracuje jak má a efekty jsou přímo skvělé. Film šlape jak má a jediné, co se malinko nepovedlo byl konec. Pořád ale fajnová podívaná. ()

kukkik

Filmový průměr, hororový podprůměr. Zajímavý námět, možná trochu strádající na obsazení a slabším scénáři, který rychle sklouzne k béčkovosti. Škoda. 3/5 ()

Hellknight12

Dnes pozreté po dlhej dobe. Videl som ho toľko krát, že som to prestal počítať a je táto stále kvalitný a originálny horor. Dej filmu nie je zložitý ale je za to veľmi dobre spracovaný. Nápad umiestniť ducha alebo démona do zrkadiel je vážne skvelý. Úvodná scéna vás buď pripúta k tomuto filmu alebo odradí. Tiež musím pochváliť úvodné titulky, ktoré ja zvyčajne nevizdvihujem ale tieto sú nie len tematické ale aj vážne dobre spravené. Film sa dá pekne rozdeliť do štyroch častí. Prvá je zoznamovacie, kde nás zoznámia zo všetkými postavami a aj so základnými informáciami o príbehu. Druhá je atmosférická v ktorej ide hlavne o navodenie poriadne napínavej atmosféry, ktorá sa potom už len stupňuje. Tretia je vyšetrovanie pri ktorom sa dozvieme kompletne celý príbeh. Štvrtá je súboj a následky. Súboj je docela akčná voľba pre takýto subžáner hororu. Nejde totiž o klasický exorcizmus, čo sa mi páči. V tomto prípade platí veta: "Risk je zisk.". Čo sa týka konca filmu, tak nie som si istý či to je šťastný alebo smutný koniec ale mne sa páčil. Hlavne pretože som takéto niečo, keď som to videl prvý krát nečakal. Celkom príjemne ma to prekvapilo. Koniec sa dá brať z dvoch pohľadov a ktorý si zvolíte pohľad vy je to na vás. Hudba je skvelá. Proste na jednoduchosti je krása. Herecké výkony sú tiež veľmi dobre. Charaktery postáv a chémia medzi nimi je tiež dobre spracovaná. Tiež musím pochváliť kameru. Taktiež je tu docela dosť Gore scén. ( Za mňa najlepší nápad bola scéna vo vani. ) Jediné mínus čo tu budem je stopáž, ktorá je 110 min. Na mňa je to, krátke a k tomu koncu sme sa dostali v poslednej časti rýchlo. Mne tam niečo chýba možno jedna zastávka kde by sa ešte o niečom porozprávali. Zase na druhej strane je v štvrtej časti jedna z najlepších scén. ( Rozbitie zrkadlovej miestnosti. ). Film jednoznačne môžem odporučiť každému fanúšikovi hororu. Celkové hodnotenie za mňa je 80%. ()

Nix

Velice zajímavý pojetí a opravdu je to strašidelný. Kiefer je taky skvělý a tenhle režisér mne opravdu zajímá, protože pokud má takivých filmů více, chci to rozhidně vidět. ()

wOOzIe

Viděl jsem spousty hororů, ale málokterý je tak vinikající jako tento, skvělí Sutherland, úžasné efekty. V žádném případě to není jen jakási ´´vyvražďovačka´´, ba naopak scénář není zrovna moc propracovaný, ale nenarazil sem na žádné hluché místo a to vše završuje úžasný a nečekaný konec za který si u mě došelpro ctvrtou hvezdicku. ()

Lichty

Kiefer Sutherland dělá sto minut drsné obličeje na svůj odraz v zrdacle a Alexandre Aja si vymýšlí vlastní hororová pravidla. A to já jim nežeru. Jednu hvězdičku za slušnou scénu s blondýnou ve vaně a vtipný konec, ale jinak mě ta všehoschopná Zrcadla téměř dvě hodiny inteligenčně urážela. PS: Hory mají oči byly úplně někde jinde. ()

SharpChick

Podprůměrný film i v rámci žánru, troskatající především na nedotaženém scénáři. Spousta věcí stála za rozvinutí, ale nedočkala se jej. Vcelku solidně budová atmosféra se bije s béčkovým rozuzlením v podobě démona z pekel. Z herců rozhodně exceluje Kiefer Sutherland, který mistrně zvládá rozklad psychiky své postavy, zmítající se na pokraji šílenství. I ostatní obsazení ve svých rolích obstálo Výstavba děje však působila příliš uměle,ale za to může ten scénář mnoo... Naopak poměrně zdařile se mi jevil klaustrofobický konec.. 40% ()

LakiyL

Veľmi priemerný filmový počin, ktorý nezachránia klasické ,,ľakačky". Plus veľmi ,,neočakávaný koniec". ()

DjMetal

Vynikajuci horor, ktory ma nesklamal.Pozeral som ho v noci,tak som mal este lepsi zazitok...Cely dej sa mi pacil.Bolo to strasidelne,napinave, s kuskami duchariny. Akurat ten koniec bol akoze cudny...Dufam ze bude pokracovanie,inak ma nastvu.... ()