Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

zaack

Poctivé béčko, které vypadá překvapivě draze (opravdu mnoho explozí). Je to tupé a naprosto nesmyslné (hlavní hrdina je nezničitelný, ať se děje cokoliv), ale je to zábavné, protože se to ani na minutu nebere vážně. ()

jcall2bad

Je to fajn. Když se to prodává, tak jim dejme to, co chtějí. Nepředstírejme ale, že akční film nemůže být vytvořen bez srdce mezi všemi svými explozemi. Bojové scény nemohou být okořeněny momenty emociálního realismu, ne tam, kde je komplexnost a gravitace války potvrzena. Ano, John Rambo existuje. Ale pouze v našich vzpomínkách. ()

pavont

Spravne Becko. Akcna jazda, ktora sa neobtazuje s hlupostami ako pribeh a pali vpred. Spravny prkenny hrdina s muskulaturou a a spravne efektne akcne sceny, ktore maju svoju kvalitu. A ak by ste zabudli, Johny je marinak. Tak bacha. ()

Ponocnej

Tak tendle film uz sem videl nekolikrat ne teda konkretne tendle ale presne tudle zapletku honicku etc . v podstate takove Commando II . Cloveka nic neprekvapi mozna tak obcasny pokus o komedi. dale vim ze to neni film o boxu a hlavniho hrdinu hraje wrestler ale nechapu ze u tedlech filmu nikdo pri bitce ani nezvedne ruce ()

e-arthworm

Jako komedie dobré, partička svérázných hláškujících záporáků dokáže diváka mnohokrát pobavit (prim hraje zejména scéna, kdy jeden z nich líčí své neblahé zkušenosti s vedoucím dětského tábora : "Nejdřív mi nabídl přátelství...potom cukrkandl...a nakonec něco, co jsem nikdy neměl přijmout."). Budu-li ovšem brát v úvahu oficiální zařazení filmu (thriller/akční/drama), pak se jedná o silně podprůměrnou záležitost. Bezduchý snímek o ničem, bez sebemenších emocí, bez napětí, s hodně odbytými souboji, i na můj vkus přehnanými explozemi a vpravdě nesympatickým hlavním hrdinou, v určitých pasážích vzdáleně připomínajícím nabušeného Matta Damona. Jediným kladem filmu jsou výše zmínění zábavní záporáci, zejména pak duo Patrick - Parker. "Angie, bylo to nutné ? Teď ji bude muset Morgan nést." ()

schindler

Po půlhodině to vypadalo na solidní akční thriller, ale od scény u pumpy se to zvrhlo v klasické béčko plné nelogičností a nesmyslů, koho by například napadlo utíkat před poldama pěšky přes nějakou bažinu. Hlavní kladný hrdina má ruce jak pepek námořník, umí stopovat v bažinách a hlavně skákat vzduchem kotrmelce, což v tomto filmu velice hodí. Na druhou stranu šéfa záporáků hraje T-1000 a několik zpomalených mohutných explozí dělá film ještě snesitelný. Takže ač zuby nehty, dávám za 3. ()

Stereoid

Je to sice pořádná hovadina, ale aspoň se Voják nepokouší překonat svý totálně béčkový (možná i éčkový, nebo ještě o něco níž) schopnosti a nabízí neustálou a docela i koukatelnou akci. Je pravda, že Cena tu i přes všechny ty bitky a výbuchy vypadá, jako by zrovna přišel z ranní procházky se psem, ale když si vezmete třeba uznáváný Komando se Schwarzeneggerem, to bylo taky celkem dost nereálný v těhlech směrech. John Cena samozřejmě neni žádnej herec, taky jeho úkolem ve Vojákovi bylo všem rozbít hubu a všemu neživýmu co se rozbít dalo, na herectví tu byl Robert Patrick. Podle mě je Voják natočený přesně ve stylu filmů, ke kterým nepotřebujete mozek a díváte se, jak rozzlobená hora svalů vyřizuje svý problémy. ()

snupko13 odpad!

S Johnom Cenou to zatiaľ určite nemá "cenu" skúšať, možno v 80-90tych rokoch, ale teraz? Vtedy stačilo, aby svalovec bol len svalovec, výbuchy dobreže nie latrín, aby vzyerali ako výbuchy atomiek, rozstrieľané auta na mader stále jazdili, lebo pneumatiku zázračne nik netrafil, policajti sú samozrejme slepí a jaloví a bla, bla, dalo by sa pokračovať. Len chudák R. Patrick, ktorý skúšal niečo zahrať, tak mu to zatrhli, príklad: objednávka tv balíka v bažinách. A tie odkazy na známe akčáky? Trapošina... ()

chosan

Z těch moderních akčních filmů je to jeden z nejlepších a myslím že John Cena je budoucí velká hvězda vlastně budoucí Arny možná! ()

Phoeniyx

Hodně mi to připomíná kopii ramba, moc se to nepovedlo ty scény jsou trochu odfláknuté a pak to ztrácí na kvalitě tohle se moc nevyvedlo. ()

solver

Neskutečná slátanina, totální B průšvih. Těšil jsem se jak budu Johnovi fandit, ale přistihl jsem se, že se mu směju. Přitom by byl skvělej nástupce Arnieho, teď ještě nějaké kurzy herectví a štěstí na lepší scénář a rejžu. ()

nydahl

Vcera jsem to sjel v televizi a jelikoz tyhle beckovy akcni projekty moc nemusim tak jsem to mel spis jako kulisu.Nicmene musim sem napsat ze ackoliv je to opravdu bezcenne dilecko v hlavni roli s wrestlingovym bobulacem Cenou (vynikajici sportovec avsak herecky skoda mluvit) tak jsem se musel pozastavit nad jednim faktem.V tomhle braku hraje Robert Patrick fakt super a scenar mu dokonce nadelil nekolik slusnych hlasek.Takze davam 2 hvezdy i tomuhle braku protoze jak vidno i v totalnim bordelu se da najit neco co je v poradku. ()

joker211

Klasický americký akčňák, v ktorom režisér do deja zakomponuje wrestlingovú hviezdu a urobí z neho "nesmrteľného". John Cena je síce sympaťák, ale ani on film nezachránil. U mňa je to horšie ako priemer. ()

Mr.Sock

Od hodnotenia "odpad" ma delia snáď len efekty. John Cena na rozdiel od The Rocka by mal radšej ostať pri wrestlingu. Dvojku si veľmi rád odpustím. ()

Severus007

Tenhle film má všechno - nezničitelného hrdinu, který se před kulkami chrání policejní bundou (to bylo moc i na mě), vybuchující domy, auta, chatrče, podplacené zaměstnance banky, podplacené policisty, nedůvěřivé policisty a v poslední minutě vrátivšího se ohořelého hlavního padoucha. Na druhou stranu neměl žádná hluchá místa a v podstatě pořád se tam něco dělo, takže nudit jsem se ani nestačil. Ale podruhé na to koukat nehodlám. ()

zeromen

Jeden z nejlepších béčkových akčních filmů jaké jsem vyděl, s výborným obsazením. Podle toho to by se měly nějaké áčkové tituly učit. Fakt vydařené. ()