Snímek Hollywoodland, inspirovaný skutečným příběhem nejnechvalněji proslulé hollywoodské záhady, která dosud nebyla vyřešena, nabízí pohled do světa oslnivé, leč pomíjivé filmové slávy a odkrývá i její odvrácenou tvář - aféry, skandály a korupci v Los Angeles 50. let minulého století. Když je úspěšný představitel Supermana George Reeves nalezen ve svém domě mrtev, miliony fanoušků jsou šokovány okolnostmi jeho smrti. Policie a šéfové studií chtějí uzavřít případ jako sebevraždu, ale zvěsti se šíří dál. Soukromé očko Louis Simo se pustí do vyšetřování a začne skládat dohromady střípky z hercových posledních napjatých dní. Kdo stiskl spoušť? Byla to jeho svůdná, ale záludná snoubenka, zavržená milenka, rozzuřená manželka, nebo Reeves sám? (HBO GO)

Blaogranas

Zbytečně dlouhý film. Celou dobu čekáte na nějaký zvrat, překvapení, napětí, ale nic z toho bohužel nepřichází. Velice horizontální dílo vlastně končí přesně tak, jak začalo. ()

dalziel

Zo začiatku mi nebolo celkom jasné ,že film sa ododhráva v dvoch časových linkách,ale potom mi to už docvaklo. :-D. Adrien je vostrej.Ben je nudný superman a v tedy 41 ročná Diane je sexi panička. ()

E lan

Určitě nejlepší herecký výkon filmu předvádí Adrien Brody a táhne jím film z bažin precizně zpracované (a na dvd obrazově krásně zobrazené) nudy. Rozuzlení pak rozhodně scénář nijak nezachrání, škoda - atmosféru se podořilo navodit výborně. ()

Inozuka

Zvláštně natočená noirovka se dvěma prolínajícími se ději. Dobrá atmosféra a takový trochu lenivý spád vyprávění, bohužel s takřka nulovou gradací a nejasným vyústěním. Bob Hoskins v roli holywoodského byznysmena nezklamal, ten chlap se pro tyhle bulldogy fakt narodil, a i ostatní byli příjemní. Iron face Ben dokonce až dost uvěřitelný v roli toporného herce jedné role ... Jako stylovka dobré, podruhé už ale asi vidět nemusím. ()

DoubleJo

A to som si myslel, ze to pomaly naberajuce tempo sa ku koncu vyvrcholi, lenze to naopak islo dolu. Naozaj ten koniec ma sklamal. A neviem cim to bolo, kedze ten film nemal az taky velmi pomaly spad, ale ku koncu som si myslel, ze sa nan pozeram uz asi 3 hodiny. Film bol zaujimavy, herci dobri ale skratka nebolo to dotiahnute do konca, ktory by bol k mojej spokojnosti. Bohuzial. ()

pasqviL

Přímočarý film s detektivní zápletkou, kde mi ovšem chyběli nějaké dějové zvraty nebo něco co by narušilo poklidný průběh filmu. Dobré herecké výkony, ale pan Brody mi sem nějak nesedl. ()

veverysiak

Takéto žánre bývajú zväčša pútavejšie, šmrncovejšie a okorenené sarkastickým humorom, toto je viac na pocity a dojmy, ale chlapi to nedotiahli do konca, zastali na polceste a to je škoda, potenciál bol, obsadenie až na výnimky tiež, takže 65%. ()

pirate

Drama a trochu krimi by si zasloužili minimálně tři a půl hvězdy. Naneštěstí já na drama nejsem a krimi není v tomto filmu nejlépe provedené. Film je podle mě dobrý a herci dokáží své, bohužel jak jsem již řekl, pro mě toto není a tak nastoupila nuda. Byla má velká hloupost se na něj dívat, mohl jsem tušit o čem bude, takže ostatní, kteří máte rádi tento žánr, klidně se podívejte, tak špatné to není. Za sebe tedy 20%. ()

Davebohemia

Ojojoj, na to, že mám opravdu rád filmy s noirovskou atmosférou, tak mně tento film bohužel moc neoslnil. Je to dlouhé a vleče se to, vleče. V poslední čtvrtině filmu jsem už chtěl konec, jelikož mně to nějak moc nebavilo a přišlo mi nefér film zkrátka vypnout. Navíc mi byl Adrian Brody v této roli poměrně nesympatický... ale to je čistě můj problém. Zkrátka... moc nebavilo a dost jsem se nudil. Za mně... zklamání, bohužel :-( ()

Gothos

Nepodarena detektivka ve stylu noir. Dej je dosti rozvlacny, mistami jsem to chtel uz vypnout, tak me to uz nudilo. Delka stopaze ( 121 minut) je velmi prehnana. Co se tyce hereckych vykonu, tak Adrien Brody coby detektiv pusobi az komicky sebevedome, zato B. Affleck zahral dobre. Nicmene, pokud chcete videt opravdu kvalitni pocin, tak doporucuji Payback(1999). Tady tenhle film je pro me velikym zklamanim. ()

Zaškatulkovaní (?) jinoši

Zaškatulkovaní (?) jinoši

29.03.2009

Robert Pattinson a Zac Efron. Každá průměrná dorostenka by některého z nich ráda viděla v roli otce svých dětí. Jaké role jim ale nabízí Hollywood? Pattinson se právě proslavil, takže se ještě nemůže… (více)