poster

Princezny

 • Španělsko

  Princesas

 • slovenský

  Princezné

 • anglický

  Princesses

Drama

Španělsko, 2005, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bast
  ****

  Krásný film o dvou princeznách, které se (ačkoliv každá z jiných důvodů) živí nejstarším řemeslem a prodávají svoje tělo prvnímu, který přijde... Je to smutný příběh a princezny s krutým osudem jakoby nikdy neměly dosáhnout na svůj kousek štěstí... Možná si řeknete, že je to spíš příběh "ze života kurvy" (jak píše uživatel sta), ale popravdě - proč jsou špatné ony, když nebýt všech těch mužů, kteří platí za jejich těla, by tohle řemeslo vůbec neexistovalo...? Nikdy jsem nechápala, proč holky jsou "kurvy", když udělají sebemenší chybu a kluci ať už udělají cokoliv, ať podvedou svou ženu kolikrát chtějí, ať se vyspí se stovkou prostitutek, tak jsou stejně "borci a frajeři"... Smutný tenhle dvojitý metr, tenhle "double standard"...(16.9.2007)

 • Maemi
  **

  Španělské filmy nevyhledávám, protože mi bohužel nesedí. Jejich způsob myšlení a vyjadřování mi je vzdálený a jejich filmy pro mě působí jaksi odtažitě, nudně a nevryjí se mi na dlouho do paměti. A to jsem si od Princezen slibovala, že budou určitě jiné. Nepochybuji o kvalitách díla, ale já jsem tu sílu ke své smůle nedokázala vnímat. A nezachránila to ani krásná Micaela Nevárez...(4.3.2010)

 • elgato
  **

  Nemůžu dát klasické *** za dobrý film, chtěl bych, ale nedám. Fajn příběh kamarádství dvou prostitutek ukazující mnoho starostí i pár radostí co takovéhle holky v současnosti mají, ale druhou hodinu už mě to nebavilo. Moc pekné výkony obou hereček, opravdu dobré a fajnová španělská hudba, ale poslední půlhodinu už jsem to nedával. ** Přesto stojí za skouknutí.(23.11.2009)

 • Fr
  ***

  ,,ŽIVOT MÁ SPOUSTU CEST A POKUĎ SE ZTRATÍŠ PONĚVADŽ SI PŘEMEJŠLELA NAD NĚČÍM JINÝM, TAK TĚ VYSAJE. KUREVSKY TĚ VYSAJE!“....... /// Znáte to – JE TO DOČASNÝ!... Z prostředí ,,šlapek“, ale není tu důležitý (no trochu jo, ale...), že kuřba je za 50, komplet za 100 a do zadku ne. Jde tu spíš o takový rozjímání o smutku, o nových kozách, co by kdyby a že i šlapka je normální holka (čemuž se dá věřit...). ŠTÍTÍTE SE? Práce jako každá jiná? Tohle není dokument, ani erotická kokotina. Jen sonda do života, pohled do duše plný pochopitelných nejistot. Není třeba mít morální zábrany, či někoho soudit. Vždyť princeznou by se chtěla stát každá holka. Ale moc mi to nedalo.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rád se projdu španělskou ,,Perlovkou“. 2.) Zajímá mě, jaký problémy mají kurvy ve Španělsku. 3.) Hledám učitelku na učení ,,Sexuální výchovy“ (jako učit ve škole prasáku!) 4.) Thx za titule ,,petrbaterka“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(21.11.2011)

 • LiVentura
  ****

  Zatraceně kvalitně zpracovaný film o prostitutkách, snad nejlepší, který jsem dosud viděl. Hodnotím vysoce především lidskou stránku.! Silný příběh dvou osamocených žen v nelítostném světě mužů.(5.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace