Ogrb

Jasně že je to šílená blbost, ale bavila mě maximálně, tak proč bych nedal těch pět hvězdiček? Clive Owen žánrově dokonalý, Monica Belluci je kus, Paul Giamatti správně trhlej a ke všemu ta mrkev! Sejmi eso mi se svou snahou být cool za každou cenu přišlo trapný, tohle byla paráda. 9/10 ()

Rodin

Celý film je v podstatě jen o tom, zda Clive naplní imperativ daný samotným názvem. A podařilo se. Dalšího komentáře netřeba, sejmul je všechny. ()

Tiiso

Opravdu jedna velká akční jízda – takto jednoduše se dá shrnout snímek s Owenem v hlavní roli. Vizuálně velmi dobře odvedený film, u kterého člověk nemusí přemýšlet. K tomuto účelu příběh není vytvořen. Jde čistě jen o akční podívanou, kde na jedné straně ten hodný (Owen), v mezích možností, řeší různé situace, které mu přihazují ti zlí s hlavním padouchem na pozici šéfa (Paul Giamatti). Velké hromady vystřílených nábojů, hodně krve a spousty slovních hlášek od obou hlavních postav. To je to, co člověk dostává ve velkých dávkách po celou dobu sledování tohoto „Ačkově“ natočeného braku. Skutečnost, že do zápletky tvůrci vložili narozené dítě, a tím vznikly zajímavé situace, jsem kvitoval s povděkem. Příběh totiž dostalk celkem originální nálepku a spousty úsměvných okamžiků. Forma zpracování výborná. Owen ve své roli taktéž. Vše ostatní úsměvné – nikoliv trapné. Tři hvězdy za dobrou malou „blbůstku“, která nenaštve diváka, pokud jde za snímkem právě jako za blbostí a ne za něčím co má mít větší filmovou úroveň a váhu. ()

LukH

Parádní (trochu moc dlouhý) videoklip, ale ne pro mě. Akce mě příliš nebrala a nic jiného film nenabízel. Každopádně dvě hvězdičky za překonání letitého Arnoldova rekordu v Komandu - Owenův Mr. Smith je nejnesmrtelnější akční hrdina! ()

Armageddon

Od dnes berem mrkvu s rešpektom. Čo keď raz budem chcieť niekoho s tým zabiť? Je pravda, že toto bola samá akcia od začiatku do konca. Páčilo sa mi, že nás to rovno vtiahlo dnu, bez zbytočných komentárov a dialógov. Avšak niektoré scény boli neskutočne prehnané. Keby to bolo trochu menej prehnané, možno by som dal plné hodnotenie. Ešte musím povedať, že na Monicu sa celkom dobre pozeralo. Má svoje prednosti. ()

TEKAS

Bomba! Owen byl v tomhle filmu úplně fantastický, mohlo by to mít podtitul Tisíc a jedno použití mrkve:) ()

štófy

Blbý ale stylový...Hlášky jsou fakt cool, Owen s mrkví v hubě taky a podtrhuje to výborná akce.Co víc si přát? ()

departed

Jasně že je to kravina, to pozná snad každej. Akce je až moc přepálená, fyzikální zákony tu neplatí a všichni herci, krom Owena, si blejou do huby při každém dialogu. Jenže ta akce je tak krásně vyfintěná a líbivá, že za doprovodu metalový hudby a spousty vystřílených kulek, baví po celou dobu filmu. A Owen je fakt švihák, nic proti Craigovi, ten mi jako nový Bond naprosto sedí, ale přesto bych jako 007 viděl raději Owena. Holt smůla. ()

Hanzo47

Zábava tu je a je jí tu dost ! Clive Owen jako Pan Smith zabíjí nepřátele po desítkách a skáče u toho jako Max Payne, a pokud by se pojal film vážněji byla by to nuda. Takže pokud chcete akci s náloží drsných hlášek, skvělou hratelnost a nevadí vám několik šílených kousků na které se sakra dobře dívá, ale s realitou mají společného pramálo budete se řádně bavit. ()

altaica

PRO MUŽE:Lahůdkové akční béčko jako vystřižené z dob, kdy action byla král. Takovouhle akční jízdu jsem zažil naposledy, když mi při stošedesátce zkrat odpálil elektriku, což v půl vteřině zablokovalo řízení i brzdy. Ale protože je lepší šetřit nadužívané superlativy, omezím se jen na úžasná, dokonalá, superakční, surová, extraparáda. Nebo jak zde již ten správný výraz vynalezl jeden slovutný kritik, kterého tímto vykrádám, tohle je MEGANÁMRD!!!         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: To asi nerozchodíte, madame, sice se film mění v parodii sebe sama už po necelé hodince, ale i tak. A při tom tam jsou tak inovativní scény jako přestřelka se zakuklenci při brutální šukačce, kdy poslední výstřel splyne s vagínou ztlumeným šplouch cák hrdinovy spokojené ejakulace. Přestřelka v oblacích. Prostě parádní nesmysly s potoky krve a haldou vystřílených nábojnic. Trouba na Hrad!!! A když, tak jedině Clive.          UKÁZKY:Vítě proč je pistole lepší než manželka? Můžete na ní dát tlumič.// Víš jakej je rozdíl mezi luxusním autem a krávou? U auta bejvá vemeno uvnitř.// Vejce, ty by nikdy neměly tancovat s kamením.// Vypadáte hůř jak v televizi. Je to úžasné, co dokáže trocha make upu. A hodně morfia.// ()

xylofonka

Pokud si chcete odpočinout u filmu, kde se hodně, ale opravdu hodně, střílí, dozvědět se něco o zdravé výživě a vypláchnout si mozek, je tohle ideální a nenáročná záležitost :-). ()

dannyd14 odpad!

Dosť trápny film o tom, ako niekto dostane do ruky zbraň a bezhlavo zabíja každého, ala v duchu Counter Strike. ()