neo101

K filmu jsem se dostal díky bořičům mýtů, kde se snažili roztočit kolotoč pomocí střelby, tak jak to vidíme ve filmů. Mýtus zbořen, ale scéna vypadala dobře a nalákala mě. No co, jedna nereálná scéna přeci nemusí zkazit celý film no ne? Jenže jaké bylo překvapení, když tato byla vlastně jedna z těch nejreálnějších? Johnovi McClaneovi trvalo celou noc než vykosil pár teroristů a pan Smith zvládl takový počet za méně než minutu. Tahání šňůrek po vzoru Vinetoua bylo fakt přehnaný, skoky ze schodů lepší jak v Bournovi a výpal z meziprstí to jistí, kam se hrabe McGyver. Nakonec tu máme Bellucci s mizernou italštinou a Giamattiho, který je sice nesmrtelný, ale pobavil. ()

ynteligent odpad!

Prave pozeram tento skvost svetovej kinematografie a akurat tam chlap mrkvou zabil chlapa. Je to taka sr*čka ze filmy Stevena Segala su pri tomto umeleckom diele urcene pre . narocneho divaka a su tocene podla skutocnej udalosti. Netusim ci scenarista s reziserom predpokladali ze divaci absolvovali lobotomiu alebo tento zakrok podstupili sami, ale ten kto toto zvladol dopozerat do konca si u mna zasluzi minimalne tri bludišťáky.... ()

Kubi

Je to kravina, ale je to zábavná kravina. Skoro mi to s tou mrkví připomínalo Leona a jeho mléko :D ()

danatr

To je teda slátanina. A to jsem ochotná akčnímu filmu i něco odpustit. Ale tady mi, kromě aspoň trochu slušného scénáře, režie i hereckých výkonů, chyběla statistika zabitých, která se tak osvědčila ve Žhavých výstřelech 2. :-) ()

Yamamoto13

Dokonale nesmyslně zmáknutá oddechovka. Od tohoto filmu jsem nečekal opravdu nic moc, ale po prvních deseti minutách jsem změnil názor. Jedna akce střídala druhou a každá byla prošpekovaná absurdníma hláškama. A akčních scén opravdu nespočet. Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru který jsem kdy shlédnul. Vyrovnat se mu může snad jen Zastav a nepřežiješ. ()

Zaks

Úchylná prepálená akčňárna s mrkvou v hlavnej roli. Niektoré scény zapamätovateľné, iné divné až moc šialené. Metalové bábo s ponožkou na hlave, nestárnúca Monica, ubytko v tanku super. ()

bycer

Totálně akční jízda, co se nebere vážně. Narozdíl od místních recenzentů, kteří to bohužel nepochopili ;) ()

radek72

Film plný klišé, logických i dějových nesmyslů. Kvalita jednou shlédni a můžeš zapomenout.  Hlavní padouch všechno ví, zřejmě dobrý věštec. ()