Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

tranquill

Průměr, sice jsem se nelekal, ale zaujala mne kamera v exteriérech, v "děsivých" scénách byla inspirace mým oblíbeným Kruhem zřejmá. ()

AxelWers

Priemerný mysteriózny horor, ktorý nie je zlý, ale chýbalo mu viac ľakačiek, ktoré by mu výrazne pridali na hodnotení. Niektoré pasáže však hodnotím dosť pozitívne, preto 3*. ()

Ingwio

Nezmyselné.. Bez nápadu.. Asi 5krát (tolko sa tam toho dokopy udeje) sa spýtate, prečo sa stalo čo sa stalo, ale poriadnu odpoveď nedostanete. Vizuálne príťažlivé (plus sa mi páčili vrany a veľmi jemný odkaz na Hitchcockove Vtáky),ale bez akéhokoľvek scenáristického nápadu. Vpodstate vám zopárkrát ukážu škaredých duchov a zabalia to do absolútne neuspokojivého príbehu.Teda nič moc.. : ()

E lan

Děsivý ale jinak lehce podprůměrný horor. Z hrůzy jednotlivých zavražděných se dalo vytěžit víc, navíc příběh je hodně slabý. Přesto pro milovníky hororů určitě slušná podívaná. ()

Brady

Průměrný horor s několika pěknými momenty. Ideální pro večerní horor v televizi, na velkém plátně už to trochu ztrácí na atmosféře. 60% ()

R4D0

Vyborný film na ktorý sa oplatí pozrieť aj viac krát a stále nenudí akurát že neviem prečo či už mňa niekto zaklial mám štastie na filmy ktoré majú na place málo akcie,a toho dôkazom je aj toto dielo ktoré ma málo akcie ale aj tak príjemný film ktorý sa ku koncu prekvapivo rozbehne. ()

Wann

Děsně ohraná slátanina, která dokáže vystrašit asi jako Pranormal Activity a ta rádoby herečka z Twilight to nezachrání. ()

bono22vox

Taková směska asijských hororů posledních let... Tu si vzpomenete sice třebas na Ptáky, tu na Osvícení, ale to bohužel nelze brát jako plus. Celkově i přesto, že hlavní postava ujde, je to šedivě nijaké... ()

Hellknight12

Práve dopozeraný dlho nevydení film. Stále aj po tých rokoch veľmi kvalitný mysteriózny thriller. Jasné netreba čakať nič prelomové. Hlavne čo sa týka príbehu. Príbeh je klišé. Čo sa týka hereckých výkonov obstojne. Celkové hodnotenie za mňa 65% ()

DjMetal

Fest dobry hororik. Pekne lakacky. Moja holka bola pomaly stale otocena a nechcela sa pozerat:D...Je to velmi solidny horor. a ducharina:P ()

Ed2

Vizuálně pěkně zpracovaný obal DVD vystihuje podstatu filmu. Líbivé obrázky slunečnicového pole a "Psycho" design domu, kam se rodina nastěhuje, jsou asi jediné věci, na které se dá koukat. Jinak jde o film zcela bez nápadu, ale zato s obrovskými scénáristickými trhlinami, kterým nepomůže ani snaživá Kirsten Steward. Nezbývá tedy než se kochat pohledem na vrány, které přiletěly likvidovat slunečnicovou úrodu až z České republiky a zaposlouchat se do hudby Josepha LoDucy. ()

Miagy

Celkom príjemný film - horor ktorý bol miestami dost napínavý a myslim si, ze by si zasluzil trochu lepsie hodnotenie ako 1-2 *. LoDuca samozrejme dotvoril skvelu atmosferu. PLUS: atmosfera, hudba, zvuky, par super scen - v pivnici. Minus: trocha tuctovy pribeh, malo emocii. a neznasam ak pri soferovani niekto myka volantom :) ()

tara22

Dost slabý příběh na "horor" . Dvě hvězdy za docela dobrý obsazení :) a prostředí (ten dům se slunečnicemi je celkem pěknej ). Zkrátka to postrádá šťávu. ()

Kozy9

Messengers je priam až konzervatívne poňatí horor bez štipky inovatívnosti či hĺbky. Od začiatku do konca viete ako to dopadne a hlavne o čom to celé bude. Našťastie ho z biedy ťahá podarená atmosféra a pár zvratov. Nejedná sa o výslovne zlý film, skôr ide o jeden z milióna, ktorý aj napriek svojej bežnosti vie stále fanúšikovy žánru niečo ponúknuť, samozrejme za predpokladu, že nie je prejedený starých domov niekde na farme v Dakote. 60% ()

ANTYCHRYST

Rodinka..ala strašidelny dům ..je tisicekrat obehrany motiv.. V tomto případě rozhodně patří k tomu lepšímu.. Toho malého chlapečka mi bylo líto jak na ne ukazoval a viděl je...velice dobrá zvuková stopa..lekačky i duchové vypadají dobře... a film si udržuje celkově velice slušnou atmosféru.. 65%v tomto případu bych uvítal pokračování..které ovšem se nekoná.. ()