Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

Najt

V té době určitě 4* dnes když jsem podobný scénář viděl 10x tak musím.jednu ubrat. Ale je to velmi dobrej horurek se zajímavým příběhem, výborným hereckým obsazením a hlavně skvělým prostředím. Jinak některý efekty a záběry byly nechutné, což je jen další plus. 3,5* ()

PigNick

Nejvetsim problemem je podle me scenar a hlavne zaverecna pointa ale jinak je to dobre remeslne odvedena prace s jednim dokonalym zaberem pri natrepavani deky a dostatecnym mnozstvim napinavych i lekacich scen. ()

Luki.V

Příjemný a ničím nepřekvapující horor který rozhodně stojí za shlédnutí, už jen díky povedené technické a režisérské stránce. A ani ten scénář není zase tak strašný, pokud jste po konci zmatení vězte že ti "Messengers" nebyli ti duchové ale vrány. ()

Pauliee

Toľká nuda, ktorá neprináša vôbec nič nové. Bolo tam toľko ľakačiek, len škoda, že som sa ani raz nezľakol. Skôr som sa bavil nad tým ako ten chlapec z mesta vyzeral vymleto. Zbytočne stratených 90 minút života. ()

Loreleis

Příběh nic moc, pointu uhodnete asi tak v půlce, resp. hned ,jak se postava, která je klíčem, objeví. Jednu hvězdičku dávám za poměrně dobrou děsivou atmosféru, ale jinak je to jedno velký zklamání. ()

zly.dvojce

Chudák film padl za oběť další hysterii zdejších rádobyznalců. Dobře zpracovaný duchařský příběh, kde vyčítat mu určitou předvídatelnost je čirou idiocií, vzhledem k tomu, jakého žánru je zástupcem. Stokrát raději takovýto film, než sračky s pointou "Hlavnímu hrdinovi mrdá v kouli" na 110tý způsob. Normálně silné 3 hvězdičky, vzhledem k podhodnocení, dávám čtyři. Dobré lekačky a sympatické ztvárnění duchů a zejména jejich pohybů. ()

monikka87

IMHO celkom solídne natočené, "lekačky" ušli, Kristen som hltala v každom zábere a ten prcek bol tiež dobrý... atmosféra poslabšia a dokonalý happy end bil do očí. Celkovo takých 50%. ()

ladyClaire

Nemám moc dobrý žaludek na horory, takže navzdory všem hodnocením zde, musím říci, že tohle bylo přesně pro mě. Nemusela jsem usínat s rozsvíceným světlem, nemusela jsem se dívat pod postel, jestli na mě nevykoukne nějaký příšerný monstrum. Veškeré napětí bylo postaveno na lekacích scénách a přesně jsem věděla co kdy kde přijde a jak to asi skončí. Kirsten Steward bude jednou dobrá herečka, tady podala asi nejlepší výkon ze všech zúčastněných. Nic nového pod sluncem, ale mě to stačilo. ()

tombarider

jako horor mi přišlo, že to funguje jak má. děsivé scény, nějaká ta lekačka.. Jasně, ohraná story, ale o tom dobrý horor vždy být nemusí. Asi bych tomu dal čtvrtou hvězdu, jen nesnáším klišé mladé americké rodinné rebelky, s neustálým pohledem ála jsem oběť, ve fungující rodině v bohaté západní společnosti. To je asi důvod, proč Kirsten Steward nesnáším v každé její roli, má na ten typ looku patent. ()

Pitryx

Že bych tyhle „náznakovky“ musel, to tedy nemusím, většinou je tam spousta hlušiny a jen se tam semotamo něco mihne. Ale tento filmek je trochu jiný. Napětí tam je skoro od začátku a hluchoty málo. Takže ve výsledném efektu je to koukatelný film, ke kterému se jistě vrátím. 06112011 8154/8554 ()

Brano

Ďalší z rady duchárskych hororov, ktorý neprináša nič nového. Dej jednoduchý, miestami dosť nezáživný. Atmosféru to nemalo takmer žiadnu. Vizuálne spracovanie "duchov" mi prišlo skôr komické, ako strašidelne. Akurát vyzdvihnem zaujímavé prostredie v ktorom sa snímok točil a to je tak asi všetko z kladov. Herecké obsadenie tiež nič moc. Hlavne Kristen Stewart mi príde ako veľmi umelá herečka, ktorej neverím ani slovo. Záver filmu bol príšerný. Celkovo ak to mám zhrnúť, tak sa divák bude skôr nudiť ako baviť. ()

cinema_cz

Bratři Pangovi jsou renomovaní hororoví tvůrci, zde bohužel nabízejí jen utahanou a nijak originální podívanou. 40 % (Ci 01/2008) ()

JohnKEANE

Aj ked takýchto filmov vznikajú ročne stovky tento sa mi z klasickej Bčkovej hororovej produkcie niečim predsa vymykal.Dej plynie celkom slušným tempom,postavy sú uveritelné a lokalita samoty uprostred polí je pastvou pre oči.A prekvapením premna bolo aj záverečné rozuzlenie!Ved kto by čakal že taký sympaták ako John Corbett je v skutočností šialený vrah. ()

Cechyno4

Tento film klasická hororová pravidla háže stranou. Na duchy nemusíte čekat až do noci, uvidíte je i ve dne. Tohle je v tomto filmu originálnější. Jinak pár lekaček, příběh žádný. Čekal jsem víc. ()

ali-n

Asi by som i bez prečítania určil, že v réžii majú prsty Japonci. Všetko to nadprirodzeno má jasné ázijské črty - sekané pohyby, zvuky. Tri hviezdičky v hodnotení svietia celkom silným svetlom, pretože The Messengers mali výbornú atmosféru a pár skvelých nápadov (skvelá scéna s posteľnou prikrývkou). Herci boli takisto fajn, najmä Kristen. Trochu to kazilo "bezduché" chovanie duchov, ktorí ak, podľa mňa, majú nejaký dôvod na strašenie a chcú vám tým niečo povedať, nepotrebujú so sebou stiahnuť stoj-čo-stoj každého živého ... preto mi ako zbytočné prišlo posledné ľakavé "ťahal dedko repku" :-) ()