Jigsaw i jeho učednice Amanda jsou mrtví. Dva ostřílení agenti FBI, agent Strahm a agent Perez, uslyší o vraždě detektiva Kerryho a pomáhají detektivu Hoffmanovi vyřešit, co zůstalo z Jigsawovy poslední hry. Ale velitel útvaru rychlého nasazení Rigg byl sám zatažen do vražedné hry a má jen hodinu a půl na to, aby zvítězil nad řadou zvrácených a hrůzných nástrah a zachránil starého přítele i sebe před strašlivým koncem. (Filmbox)

mira.l odpad!

Pominu-li všechen ten humus, ze kterého se to skládá, tak bych řek, že buď na tohle nemám buňky anebo to přestává po stránce časových linek dávat smysl už úplně. ()

Hellknight12

Zaujímavé pokračovanie. Film začína tam, kde predchádzajúci film skončil. Príbehovo to začína byť dobre zamotané. Spôsob akým scenárista poňal ponaučenie hlavného hrdinu je zábavný. Herecký je to stále dobré. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. Odporúčam len v prípade, že vás baví sledovať príbeh, ktorý sa len zamotáva a s minimom rozuzlenia. ()

Nix

Tak jo no, pitva, mrtvola, další mrtvola a zas nějaká ta mrtvola. Asi jsem na začátku umřel s Tobinem, protože z tohoto filmu mám jen tmu. A není to z toho, že jsem omdlel z brutality. Je to nuda, to se dalo čekat, já dávám tři hvězdy jen za občasné pasti, které se mi prostě líbí a raději nechci vědět, kde tvůrci berou inspiraci. ()

Psycho.R

Opět tu máme ústřední postavu z predchoziho filmu, ale tentokráte je to jeste o poznání nudnější. Napad tu do jisté míry je a správně bych asi mel dat 2*, ale porovnávám to v ramci série a tohle je jednoznačně, zatim, nejslabší. ()

john.h

Tady už jsem uvažoval celý film o dvou hvězdičkách. Ovšem závěr byl celkem fajn a tak jsem se rozhodl pro třetí hvězdičku. Ale s odřenýma ušima. ()

playboy_05

Příběh byl každopádně zajímavý...po 3 dílech vymyslet takovéhle navázání není snadná věc - to se tvůrcům celkem vydařilo, ale to je ke kladům filmu asi vše...Hlavní nedostatek jsem viděl v hlavním hrdinovi...sledovat hodinu a půl namakanýho černocha jak závodí s časem bylo až příliš...a ten závěr se taky 2x nepovedl, sem zvědav co přinese Saw V ()

danielwanderer

Uff! Tak v prvom rade som rád, že som rańajkoval predtým, než som si štvrtý SAW vychutnal :). V tejto miestami geniálne režírovej sérií je síce štvorka diel "najblbší", čo sa dá pochopiť. Už skrátka dochádzajú ľudia, na ktorých by mohlo padnúť podozrenie :). No nie práve podarené domýšľanie si, si vynahradíme mäskom :). Áno! Síce brutalita nieje už taká fascinujúca, explicitný materiál ja rád :) a tak si užijeme hneď z ostra príjemnú pitvu, krásna pacsa pri ktorej ma zaboleli moje dlhé vlásky, čo niečo na štýl "čelom proti kuchinským nožom". Čo k tomu ešte dodať? Nuž, necím potrebu si film pozrieť znova, na to fakt asi ani nemám, ale.... ....ak chcete mať príjemne prázdno v Źalúdku, určite kuknite, červenou sa nešetrilo :). ()

zaso162

Myslim, ze uz je toho vela. Jednotka prisla s velmi dobrym napadom a cast ku casti sa to len zhorsuje. V tomto filme vidim len zneuzitie toho ,,oneho,, dobreho napadu. Zaujimavy strih inak podpriemerne slabe a uz nudne. 1* ()

wOOzIe

takže tu je dlaší masový béčko, které má prý nějaký děj... no to určitě.... jde už jen o změť krvavých záběrů aby to diváka co nejvíce znechutilo, a mohli tomu říkat horor.... v dnešní době mi to nepřijde nijak zvláštní, ale mrzí mě že už se prakticky horory netočí... ja nwm jak vy, ale já si nepředstavuju horor pod pojmem krev.... to si radši zapnu upíra z nosferratu z roku 1922 a budu se báát mnohem mnohem víc.... ()

Martini98

Jde vidět že vymýšlet jde pořád něco nového (pasti), ale v ději jsem se už docela zamotal, něco ani nepochopil a to je i už 6 pokračování, no nevím, ale rozhodně se podívám! :D ()

Alojs

(Sebe)vraždy jsou stále stejně hnusné, odporné a hyperkrvavé. Až se divák táže sám sebe, je-li tohle ještě film, něco, co má zapotřebí vidět, něco, co by klasifikoval jako umění. Příběhově je to však patlanina na entou. Tvůrcům docházejí šokující pointy, a tak vaří z vody a čarují na ploše o velikosti malíčku. Ve výsledku je znát časová prodleva mezi jednotlivými díly. Herecké výkony jsou chabé, stříhá se o sto šest, chybí kontinuita, pečlivě vystavěná atmosféra a především uvěřitelnost. Jigsaw spoléhá těžce na náhodu (což mu ve filmu vychází) a na tradičně otupělého diváka. Já mu to nesežral. Osobně bych další díly netočil. ()

Masety

Těšil jsem se na kupu pořádně krvavých scén, doufal jsem, že si budu muset vzít kinedryl, abych film přežil, ale kde nic tu nic. Zranění herců mě vůbec nepřesvědčily o pravosti, navíc byly některé i nelogické, což mě také dvakrát nepotěšilo. Možná jsem už na tyto rádoby strašidelné krváky moc starý nebo jsem se otrkal z pitev vnitřních orgánů zvířat ve škole. Nezáživné a nesympatické postavy mě dokonce dokázali uspat v polovině filmu, což už se mi dlouho nestalo... Sečteno podtrženo, hrůza děs, ve smyslu, který má od strachu daleko... ()

Koonix

Rozjazd skvelý a celkovo prvá hodina veľmi dobrá. Potom za 25 minút to tvorcovia všetko pošlú do pekla... Aspoň že záver to celé zachráni, ako to už býva pri tejto sérii zvykom. Potešilo ma, že tvorcovia upustili od neúnosnej krutosti tretieho dielu, hoci aj tu sa nájdu scény ktoré vedia podráždiť žalúdok. Škoda tých spomínaných 25 minút kde bolo množstvo nezmyslov a zbytočných scén ktoré boli navyše neskutočne chaoticky poprepájané. Ale inak dejovo zaujímavejšie ako tretí diel, a ani pasce sa opäť nedali zahanbiť. ()

Marcos

Čtvrtý díl ze série Saw už nemohl předčit setkání s Jigsawem a jeho hrou na spravedlnost. To co vyzdvihovalo první díl tady už prostě dávno nefunguje. Umře dostatek lidí v propracovaných pastech,protečou litry krve a bude odtrženo spoustu končetin,ale to pořád není nic,co by mě oslovilo jako tehdy. ()

Sammy.Boy

Tvůrci se hned v úvodní několika minutové sekvenci snaží šokovat pitvou v plném záběru. Předpokládám ale, že otrlého diváka to nijak nepřekvapí. :-P Dějový propletenec opět vskutku geniální! ()

Scraffy

Predošlé 3 časti mali prepracovaný dej a všetko, ale toto je už úplne na niečom inom. Nie je to moc prepracované a ani tie vraždy už nie sú to, čo kedysi. ()

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

14.01.2019

Studio New Line se rozhodlo oživit svoji brutální hororovou sérii Nezvratný osud, najalo přitom scenáristy posledních několika Saw Patricka Meltona a Marcuse Dunstana. Předchozích pět snímků… (více)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš