Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Sfinkter

Poměrně zábavná komedie s několika milými momenty, která skvěle funguje jako filmová jednohubka - dobře zabaví a svůj úkol tím plní beze zbytku. ()

Tyny

Povedená komedie s dobrým hereckých obsazením. Travolta, Allen, Lawrence a Macy jsou dobří herci, kteří se pro tuto roli NEČEKANĚ, pro mně nečekaně, dost hodili. Nedovedla jsem si představit jak si s tímto oříškem poradí, ale celkový dojem na Divočáky je fajn. Po celou dobu jsem se dobře bavila a Macy s Lawrencem dobře perlili. ()

-dRaGoN-

Divočáci jsou bezesporu přijemným překvapením. Film si na nic nehraje a vtípky přicházejí sami, nikdo se divákovi nesnaží nic vnutit, což se mi líbí. Děj tak plyne kupředu, a vy se bavíte s ním. Tenhle rok zatím jedna z nejlepších komedií. ()

_DAVE_

Wild hogs si rozhodne na nic nehraji, a jejich cil je prosty. Pobavit lidi, nic hlubokeho v tom tentokrat nehledejte. Parta kamaradu v "krizi stredniho veku" si vyjede na tvrdacky motocyklovy vylet po Americe. No a jak uz to tak byva, nudit se nebudou. V hlavnich rolich se sesla ctverice znamych hercu, a myslim ze jim to slo velmi dobre, a to dokonce i Travoltovi.. Celkove slabsi ctyri, takovych 75%. ()

Beky

Musim uznat, že mě film mile překvapil!! Nebudu předstírat, že se mi to bůh ví jak líbilo, to ne, ale že jsem se příjemně pobavil, to už by vás zajímat mohlo!! Ono to šťavnaté obsazení slibuje opravdu hodně, laťku nasazuje vysoku už před zhlédnutím filmu, což možná znamená dychtivé očekávání od diváků, které by mohlo být právem na místě!! Ale když si v hlavě srovnáte poslední filmy hlavních představitelů, zjistíte, že přinejmenším tři z nich čekali na pořádný comeback!!! A Divočáci ho naplňují víc jak z poloviny!! Nudit se nebudete, smát se jako blázni taky nebudete, ale lehký úsměv z obličeje vám pocelý film nesleze a to je znamení příjemné podívané!!..60%!! Jednou větou: Jo, jo strašně rád mám Travoltu, Lawrence a Allena, vidět tyhle tři pohromadě:)....škoda, mohlo to být mnohem lepší!! ()

Tomasso001

Nikdy by mě nanapdalo, že dát tyhle čtyři dohromady vykouzlí tak zajímavou komedii. Zasmál jsem se a to je u komedie to hlavní, navíc hlavní postavy si získaly moje sympatie. Příjemě strávená hodinka a půl ()

T-pack

Role zoufalých motorkářům těmhle kdysi mladým a hvězdám sedí. Příběh podle mého celkem neotřelý, i když to stojí na něčem naprosto opakovaném. Ačkoli jsem se doopravdy nesmál jako blázen, stále jsem se bavil, tak co. ()

Thommie

no musím říct, žádný terno, ale celkem jsem se bavil, taková normální, pohodová oddychovka. Na druhou stranu tam bylo pár perfektních momentů. 3,5* ()

radeko

Čakal som viacej voľnosti a prírodných scenérií, ale čo môžem samozrejem čakať od komédie. Tým nechcem povedať, že to nebol dobrý filmový zážitok- najmä keď sa môžete vynadívať na krásnu Marisu. Keby sa tu scenáristi vyhli zopár trápnostiam hodnotenie by bolo aj vyššie. Najviac ma potešil odkaz o ´´zahodených hodinkách´´. ()

lennyd

Doug, Woody, Bobby, Doodley - znají se snad odjakživa, a i když nyní vedou vcelku spořádané životy, jednou za čas se domluví a provedou nějakou bejkárnu. Třeba vyrazí jako za mlada na motorkářský výlet napříč Amerikou, pod názvem Divočáci. Poklidný výlet se ale změní v peklo, když narazí na drsný motorkářský gang Del Fuegos... Takovéto filmy se mi docela líbí, páč u nich člověk může vypnout a docela dobře se bavit. Zvlášť, pokud se pomaličku dostává do podobného věku jako hlavní hrdinové. Někdo prostě sedne na koně, a někdo na motorky. První polovina filmu byla docela fajn, i jednotlivé charaktery se mi docela líbily - William H.Macy asi nejvíc. V druhé polovině začne jít trochu do tuhého, a začne se ukazovat nedomyšlenost scénáře, která vrcholí závěrečnou - totálně stupidní - scénou. Ale jo, koukatelné to bylo.. a Marisa Tomei dokáže ozdobit jakýkoliv film... ()

Yoshimitsu

Staříci si chtěli odpočinout od svých stereotypních životů. Jeden řekl manželce ať jim na drsné motokářské bundy našije název Wild Hogs oprášili svoje mašiny a hurá za dobrodružstvím. Chyběly tomu pořádné koule i tomu Del Fuegos gangu, který by měl převálcovat každého bez mrknutí. Dávám 40% ()

Millanium

Není to taková blbina jako jsem očekával, když jsem viděl jména hlavních představitelů. Parta 4 kamarádů ve středním věku si vyjede na motorkách pryč od svých problémů. Občas lehce nucené fórky se střídají s těmi povedenými. Nečekejte žádné perly, ale ani ne úplnou katastrofu. 65% ()

PanFilmov

Taká akurát komédia s prvkami akcie a celkom napínavými scénami dalo sa na tom pekne zasmiať, ale jedno čo mi vadilo bol taký urýchlený dej:( unikla mi podstata, nestihol som registrovať kedy sa to celé rozbehlo!! ale inak celkom do pohody film len s jednou maličkou chybou. ()

Timak

Já musím říct, že jsem se bavil. Bylo to pěkné, komediální, ale taky plné divných klišé. Ale pohoda. Dvojka - proč ne =) 3,5* ()

JohnSmith

Bezvadná komedie o chlápcích ve středním věku. Spousta srandy, jedna trochu kýčovitá scéna a moc pěkná Marisa Tomei ()

Schobul

Objektivně asi za 3 hvězdy, ale film mi spravil náladu, nenudil jsem se, takže poctivých 70%. Navíc je tam spousta toho chromu, super záběrů z jízdy a to já můžu. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)