Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

sulek

Skvělé triky /chvílemi opravdu hnusné/, temná a mrazivá atmosféra. Bohužel, za konec vycucaný z prstu ubírám hvězdičku, kterou by si film jinak zasloužil. ()

ursulike

gore efekty dotaženy na maximum ,vypnout mozek a kochat se,trhani nehtu, zubu a zaverecny souboj je lahudka , konec nic moc , totální absence podbarvujici hudby ()

Megynka

No ... končit film v půlce, dala bych hvězdičky možná i tři. Ale ten závěr byl tak neuvěřitelně trapný, že jsem se sama sebe musela ptát, jaké lidi tohle napadá ... hrůza, nuda, laciné digitální efekty ... ()

dj_kure

Hodně stručně bych to napsal asi takhle. Humusárna s odfláknutym závěrem a místy nasrávajícím průběhem. Pak bych mohl ještě doplnit, že český dabing je příšerný. Na druhou stranu na těch 62% (27.2.2012) to tak nějak odpovídá. Jones byl ale perfektní vrahoun, to se musí nechat. 59% ()

Bezda22

Hodně zajímavý. Ve finále je to dost slušnej horor, ta thrillerová zápletka tomu dává něco víc. Takhle by měly horory vypadat. Ne žádný tupý pobíhání a ječení, ale i něco co vás donutí mezi těma brutalitama přemejšlet. Tohle mám rád. 65% ()

Nikol10

Dala bych plný počet,ale za poněkud překombinovaný závěr,i když konečnou pointu to mělo dobrou dám jen čtyři hvězdičky. ()

Kozy9

Polnočný vlak sa neprenzentuje ako väčšina nových amerických hororov. Postráda akúkoľvek atmosféru, akékoľvek čaro. Lacné nasilu vopchané digitálne efekty mohli byť nahradené naozaj niečom nielen reálnejšie vyzerajúcim ale hlavne presvedčivejším. Príbeh sa z počiatku javí ako klasická vyvražďovačka, na ktorú som sa pravudpovediac aj tešil. No ku koncu sa mi dostáva iba divná prekombinovaná zlátanina s nejasnými závermi a nasilu mystifikovaným príebhom. Akoby autori nevedeli čo od dobroty a iba v priebehu skúšala čo sa ešte do toho celého zmestí. Úprimne, dosť som sa nudil: 40%. ()

Shitonit

Plýživý, to je správný slovo. To přesně popisuje tenhle film. Kdyby mi někdo před sledováním řekl, jak to skončí, tak na to nečumim. Ty potvory, superhnusný a dechberoucí byly fakt moc moc příšerný. Dal bych i víc hvězd ale bojim se. Vo čom to je: |Chlapík má foťák a patrně nemá prachy. K tomu má doma buchtu, a ta chce furt šukat. Nebo tak se mi to jevilo. Tak ten chlapík běhá po nocích sem tam, a řve zabte mě, zabte mě!!! No pomalu se naplňuje přísloví ..Tak dlouho se běhá sem a tam, až hlava upadne.. No a jak tak běhá, fotí co se dá. Do toho se nám zjevuje chlapík, takovej elegán, bez foťáku, ale zato s kufírkem a kladívkem.No a tento patrně nemá řidičák, proto jezdí metrem, a patrně nemůže spát, proto jezdí metrem v noci. No a jak tak jezdí, vraždí ty chudáky spolucestující. Tu upadne ruka, tutam voko, a jak už jsem si myslel, že to dobře dopadne, tak se zjeví ten řidič vlaku s bouchačkou a vokáže se , že je to asi kámoš toho elegána co má kufřík a kladívko. (to je vlastně ten řezník, a řezníci jsou patrně docela ujetý) no později se ukáže, že až takový kámoši taky úplně nejsou.. No a tak ten s tím foťákem potká tohodle s kladívkem, a fotí ho, fotí fotí a sere. To asi dost, páč ten pán s kladívkem by rád toho bez kladívka ale zato s foťákem..rozmrdal na kousky. No..(teď vynechám popis tý nadržený čubky z galerie co by ráda přefikla fotoaparátčníka, vynechám i tu hnusnou negerskou policajtku která mi byla podezřelá a protivná od začátku, vynechám toho dost, páč nemám čas..) no a tak ten s foťákem cvaká cvaká až se tak nějak v tom vlaku setkaj - s řezníkem---no von je to fakt řezník!.,.. a začne docela mela. Tu letí ruka, tu upadne někomu kebule, tu se voko kutálí..jako kameraman se fakt vyřádil a nadřel, krev stříká a teče proudem totálně všude.. No a tak ten pán s kladívkem dostává docela na tlamu a vylít z metra do prdele. No, a ten chlapík ..teď už bez foťáku, se konečně dozvídá (vlastně i my) co a jak, a za odměnu, že byl debil, dostává kladívko, a s kufírkem se poflakuje po tom nočním metru, aby vraždil a místo toho pána kterej vylít z metra do prdele..musí krmit ty hnusný bestie co jsem zmínil na začátku. Snad jsem neprozradil mnoho, či snad jsem někoho neodradil, film to je docela dost hustej, vcucávací a děsivej. Zkrátka a dobře, nejezděme v noci metrem... vlastně v metru je noc furt..no neserme řezníky, nefoťme píčoviny, a s trochou štěstíčka se nám nic nestane. Kromě smrti, samozřejmě... :-)úúú ! Nazdar. ()

Knor

Celý léta jsem se tomuhle bůhvíproč vyhejbal a byla to chyba. Nečekaně jsem překvapenej jaká nádherná brutalitka se z toho vyklubala. Opravdu našlápla krvavá morbidní vybíječka s ujetou pointou, která mi vůbec nevadila. Naopak se to do takový brutální šílenosti i hodí, zkrátka proč ne. Vinnie Jones rozhodně největší tahák filmu, jeho výraz maniaka je dokonalej. Jo tohle mě bavilo, mrazivý, atmosférický a hodně krvavý béčko. ()

Clark_Kent

Za prvé Cooper se tam absolutně nehodil. Za druhý Jones, ten tam seděl se svým mrazivým pohledem. Jenže ten film byl celkově zmuchlaná spatlanina, nějaký krvavě nedozrálý zábavy. Na mě to nefungovalo vůbec. ()

lusa

Pár rokov dozadu sa začali vyrábať slané praclíky obalené v čokoláde. Vôbec mi to nechutilo. Taký je aj dojem z tohoto filmu. Skĺbiť dokopy slušný masaker s jedným pošahaným psychopatom, ktorý vyústi do nejakého nepodareného sci-fi s pre mňa nepochopiteľnými bubákmi, to nezabralo. Buď slané alebo sladké. Prvých osemdesiat minút ma bavilo, tĺčik na mäso rezal vzduch a voyeristické chovanie hlavného hrdinu príjemne dvíhalo mandle. No záver u mňa znížil hodnotenie o celé dve hviezdy. Škoda. 2* ()

Santic

To co mi nedokázala nabídnout první polovina (opravdový horror), to do mě doslova nacpala polovina druhá, takže klidně pominu, že jsem se prvních (cca) 40 minut chvílema nudil... Jestli tohle nejsou audio-vizuálně-krvavé orgie, tak už nevím... V hlavní roli bych si klidně dokázal představit někoho (kohokoli) jiného, ale na Vinnieho Jonese nesahat. Btw, předposlední bitka ve vlaku s projíždějící kamerou dokola je úchvatná ;) ()