poster

BrainStorm (TV film)

Komedie / Drama / Psychologický

Česko, 2008, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *****

  Jiří Strach je perfektní režisér a jeho televizní filmy výrazně převyšují zbytek místní produkce. Co se týká Epsteina, tak i tady se dá říci, že žádný z jeho scénářů pro kina se takhle dobrého výsledku nedočkal. A herecká sestava s Trojanem a Brzobohatým v hlavních rolích je vynikající.(23.3.2008)

 • LiVentura
  ****

  Dobrý český film nové doby, který zachycuje složitý vztah dementního otce a syna, kterým je umožněna ještě jedna společná krátká šance si o všem minulém a budoucím promluvit a vyřešit svůj problém. Jemný snímek, při kterém, když přemýšlíte o podstatě snímku, ucítíte zvláštní smutek, který se prostě musí dostavit, zažil jsem jen u několika mála českých filmů.(3.10.2009)

 • Aky
  ****

  Skvěle obsazená a originálně napsaná komedie s vážnějším psychologickým motivem stárnutí a zejména o problémech péče o nemohoucí rodiče. Možná je trochu do sladka vyvedený závěr, který vybočuje z jinak veilce věrně popsaného reálného života.(3.4.2011)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +pohromadě Táňa Pauhofová a Tereza Voříšková, to se nevidí každý den, i ostatní herci potěšili a byly výborní, má to celkem zvláštní pointu -čekal jsem něco jiného, škoda, že to skončilo tak brzy, že to nebylo delší/// Na BrainStrom jsem pohlížel jako na jeden z nejlépe natočených a nejzajímavější filmů, které nám česká televize nabídla. Bohužel jsem ho na poprvé minul a tak jsem se na něj těšil skoro celý rok. Samotná látka mě sice spíše zaskočila. Nezjišťoval jsem si o čem, že to má byt, jen jsem věděl o hereckém obsazení. V konečném hodnocení musím ale scénář i režii hlasitě pochválit. Herci jsou kapitolou sami pro sebe. Takhle dobře vybrat herce se povede málokdy a po herecké stránce nemám výhrady. Celkem jsem si tento film, i přes jeho melancholické naladění užil./// Celkem 79%///(17.10.2009)

 • Renton
  ****

  Scénář: Marek Epstein .. Do rodinného prostředí citlivě zasazené drama ala Awakenings.(23.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace