Já jsem ty a ty jsi já

• Kanada It's a Boy Girl Thing (více)
všechny plakáty

Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušné rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše jen takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička... (Ssimca)

hanula999

Ja vim že je to typická "teen" americka blbost,ale mně se ten film fakt líbil. Je v tom romantika , komedie a mini drama je to proste hezky,sice vim ze se takova vec nikdy nestane , ale ja mam takovy filmy rada.Bylo to podobný Žabě k zulíbání,takže je to rozhodne muj salek kávy. :) ()

Artien odpad!

Film samozřejmě necílí nijak vysoko, ale u mě nedostřelil ani tam, kam mířil. Čekal jsem dle hodnocení mnohem víc. Nuda od začátku do konce. ()

Marielka

Ze všeho nejvíce se mi líbila ústřední dvojice a jejich vztah. Oba dva mi jsou zkrátka pořádně sympatičtí, a to už od začátku, ne jenom po určité změně v průběhu času. Díky těm dvěma si ode mě film zaslouží pět hvězdiček, přestože jsem původně zamýšlela dát čtyři. Kouzlo a dojemnost jejich vzájemných interakcí mě jednoduše dostaly. Komentář píšu až teď, ale dílo znám již od dětství. ()