Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

bublajsa

Patos a fujtajblvánočníarodinnáromantika ... Ale je to Shrek (a Perníček a tři slepý myšky a tak). Slabší tři. ()

Krt.Ek

Dnes si nějak nevzpomínám, proč dál jsem Shrekoledě tři hvězdičky. Možná to je tím, že byli Vánoce a já odhodil brýle snaživého filmového kritika brýle a nasadil si brýle růžové. Proto berte mé hodnocení s rezervou. Proč to tu teda píšu a hodnocení neodeberu? Nechci ho stáhnout, co když přece jenom Shrekovy Vánoce obsahovali nějaký výjimečný humor na který jsem přes hromadu filmů (viděných za dobu od zhlédnutí do napsání komentáře) zapomněl. ()

pan.Kaplan

Ehm. No tak se to asi veze na vlně Shrekománie, ale nesahalo to Shrekovy ani po smradlavé kotníky. No ale pořád to je Shrek a tak mhouřím oka a místo dvou dávám tři hvězdy, ale takové vybledlé. ()

gogos

Jak stala trojka za prd, tak todle neni o moc lepsi... Nerikam, ze jsem se parkrat nezasmal...ale soucasny Shrek mi pripada spis dojeni z mrtvy kravy... ()

dawe04

Obstojný kraťas. Dokonce lepší než celé třetí pokračování. Jenom charaktery postav by už konečně mohly začít někam směřovat. Shrek dělá pořád ty samé chyby, aby je vzápětí napravil (a v dalším díle je udělal zase). Oslík už začíná být MÍRNĚ otravný. Pár výborných vtipů, ve kterých září především Kocour a Perníček, však ze Shrekoledy dělá příjemný oddychový zážitek na vánoční večer. ()

Foma odpad!

Haha, muj první odpad. Fakt nechutný, to nemyslim z pozice rigidního typa, ať žije svoboda, ale tohle je útok na nízkost. ()

higuain

Zlobr je zlobr a chová se jako blbeček. Pak mu domluví jeho milovaná Fiona a začne se všem omlouvat, všechno napravovat a tak dále. Čím dál tím víc ohranější schéma. Ze Shreka se po vynikajícím druhém dílu stává nepříliš zábavná dojná kráva. ()

Lennnnna

Co to sakra bylo???Uznávám, že jsem sledovala jen jedním okem (právě probíhala štědrovečerní večeře), ale obávám se, že ani při plném soustředění bych se nedopracovala k ničemu jinému než k mírnému zděšení. Fiona i kocour! navlečení do směšných vánočních kostýmků, kolem sebe tu hromadu zelených mrňat (fuj, já s nima mám prostě skutečný problém) a před sebou brblajícího Shreka, který nechce slavit vánoce....tak je sakra neslav a dej nám s tím pokoj. Zbytečná a moralizující slátanina, která se mi pokoušela zkazit Štědrý večer. ()

fmash

Tuhle vánoční selanku u Shrekových, kde se hodně zpívá a veselí se, rozhodně není třeba vidět. Tedy pokud nejste opravdovými fanoušky této zelené příšery. ()

OG_Swifty

Co k tomu napsat - proste 30 minut Ogranoc s pisnema Eddieho Murphyho.. chapu, ze tu znacku tvurci zdimou (zdimali), ale to neznamena, ze pro to budu mit z divackyho hlediska porozumeni. Nemam, obesel bych se bez toho.. ()

William_

Takto má vypadat Vánoční speciál. Děj a zápletku to mělo, zasmějete se u toho a má to kvalitní dabing, kde se dodržely všechny postavy - to se taky musí ocenit. Ta kalba pohádkových postav která Shreka tak sr*la, byla vlastně hodně funny. Za mě v pohodě. ()