Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

Javert

Pouze těžení a těžení ze slávy legendárního Shreka jedničky a dvojky. Není to špatný, ale je to pořád stejný a bez nápadu. ()

Payushka

Stupidni moralitka aneb Shrek sice kdysi delal dobre fory "pro dospele", delal si legraci z ruznych filmu a klise, nyni uz jenom prdi, krka a stoura se v nose. ()

Ellesime

Plivni mi sem, lásko. Obětuju se pro kolektiv. Tys tam nebyl ... A i když to nedosahuje kvalit prvního filmu, párkrát jsem se fakt od srdce zasmála :) ()

swamp

Poměrně nuda, nebýt několika rychle vyprávěných částí, které stojí za to, šel by tenhle kraťas hodně ke dnu.. ()

Slarque

Točit se Shrekem zábavné dvacetiminutovky – to je první krok správným směrem. Já jsem pro a klidně bych šel ještě dál. Při takových pětiminutových dílech už by se tam tvůrcům možná nevešlo nic zbytečně otravného nebo aspoň nevtipného. Nebo by konečně mohli Shreka pohřbít a vymyslet něco nového. ()

Bachy

Já Shreka moc nemusím. I tak jsem si řekl, že 22 minut vydržím a abych se přiznal, tak první cca 7 se mi to dost líbilo. Prostě je to milé a krátké, proč ne? Jenže pak to přijde, chaos, šílenost, vtipy na úrovni...osla. Takhle ne. ()

klerik

Ak mám byť úprimný - sklamanie. Ale hej, miestami je to roztomilé, ale oveľa viac z toho razí nechutnosť v štýle teen fekal komédií... ()

Chrustyn

Aneb jak vyždímat peníze na něčem co má úspěch. Proti SHrekovi nemám žádnou averzi ale tohle je opravdu o ničem. ()

SeBig

Nečekal jsem nic extra. Fajn vánoční odreagovačka. Jako vánoční filmek bych si to ale asi každý rok nepouštěl. ()

Yardak

Průměrný kraťas, který je málo vtipný. Nejlepší je kocour. Spíš než o vtipu to je o zamyšlení nad Vánocemi. ()

heyda

No s jedničkou a dvojkou už se to nedá srovnávat, ale pořád to má několik famózních momentů. Kdyby si odpustili momenty jako Shrekovo říhnutí, šťourání v nose a další nechutné scénky + štědrovečerní diskotéku, tak dám maximum. Takhle jsou to 3 hezké hvězdičky. ()

Stanislaus

Zlobří vánoční speciál nabízí zamyšlení nad podstatou Vánoc, které by se měly trávit v kruhu rodinném či přátelském, na což musím přijít i samotný Shrek. Nejvíce mě zaujaly vánoční příběhy jednotlivých postav, které byly stejně různorodé jako ony vyprávějící postavy. ()

Flego

Vcelku príjemná zábava ( aj vďaka minutáži ). Nepochybne ma oslovili tri prasiatka, ktoré sa tešili na bravčový šnicel...:) ()

honajz

Proč musej tvůrci anímáků točit vánoční speciály? (Viz Doba ledová, Šmoulové, Madagaskar...) Jde to vždycinky zcela proti duchu prvotního nápadu, a protože to musí dobe skončit, nedá se nic pořádného vymyslet. ()