JK77

pozitivnych ***1/2, na styri to nemalo, ale proste som sa 90 minut dobrer akcne bavil. Pohodvka na nedelne popoludnie ()

mekele

Tenhle film si zaslouží určitě lepší hodnocení už jen za užasnou aut.honičku.Po filmu Crash jsem už dlouho nezažil takhle silný moment, jako v tomto filmu"padající sanitka".Určitě se nudit nebudete. ()

wef

Chaos, panika. Přesně tohle se děje na plátně a přináší mi to nadšení, kvůli kterému se přece na filmy dívám. Tempo příběhu je vysoké stejně jako krevní tlak při pohledu na poněkolikáté vybuchující bombu. Ano, prostředek snímku sice trochu opouští nasazenou laťku a padá do průměru, obzvláště když se začne zaobírat detaily, na které vlastně čekáte, jenže s sebou přináší mnohá klišé. Na konci si nás tvůrci udobří automobilovou honičkou v klasickém stylu a co na tom, že konec není podle představ většiny filmových nadšenců, kteří jsou podobnými závěry již přesyceni. Hlavně, že jsem se dobře bavil a ještě lépe, že stopáž je pouhých 90 minut, protože i vteřiny navíc, by kazily dojem. ()

Landier

film, který se snaží vzít od všeho kousek, ale u kterého jsem se už po 15 minutách ptal - proč točit ještě jednou takovou hloupost jako 24h a to ještě v čase hodina dvacet... ploché, nevýrazné, ... ale aspoň za tu časovou smyčku, která z filmu C třídy, udělala aspoň třídu B - dávám tři ()

Kreins

Presne ako hovoríte ... strhujúce, a aj keď okukané a predpokladané, tak aj tak sa mi to páčilo, aj s tými pohľadmi. A Forest Whitaker už som ťa dlho nevidel! A Dennis Quaid už môže hrať drsných ostrieľaných ocinov a´la Kevin Costner :) ()

Ayssan

Neskutečná slátanina, při které člověk neví, jestli se má smát nebo brečet. Při sestavení všech úhlů pohledu nakonec vyjde, že je vlastně Forest Whitaker v žabkách rychlejší než agent z ochranky prezidenta řítící se v autě. ()

pekas

Trochu jsem si zkazil dojem tím, že jsem ve filmu hledal logiku. To byla chyba! Poopravte si zdejší zařazení filmu z Drama / Thriller na Akční / Thriller a ušetříte si zbytečné očekávání na něco, co se nekoná. Pokud k němu přistoupíte pouze jako k akčňáku s vypnutou hlavou a nebudete zbytečně hodnotit myšlení a logiku jednotlivých osob, pak je to pecka. To vracení k výchozímu bodu chvíli budí zdání, že je otravné, ale jelikož se čas od něho stále prodlužuje, dá se to vydržet. 73% ()

Fanak

Už dlouho jsem neviděl tak dobrý akční thriller (asi od Bourna 3),navíc ozvláštněný způsobem vyprávění. Automobilová honička je dokonalá, díky kratší stopáži nemůžou provařená klišé žánru otrávit celkově příznivý dojem. Divák dostane prostě to, co od takového snímku očekává. ()

Cortesz

Originální, napínavý snímek s několika úhly pohledu, kterých je příliš a po čase opakování té samé situace začíná nudit a pomalu se plíží k posledním 20 minutám plných akce, napětí, ale už né originality, konec mi přišel příliš náhodný v tom, že tomu agentovi vše přišlo pod ruku a vyřešil celý atentát na jednom místě. Herci uvěřitelní, byla radost zase po dlouhé době vidět Dennise Quaida, kterej je v roli postaršího bodyguarda přesnej, Matthew Fox mě překvapil a postaral se o ten nejlepší zvrat celého filmu. Výsledný dojem mi trochu zkazila postava Foresta Whitakera, kterej jako američan na dovolené se chová jako typickej americkej hrdina. Jinak rozhodně milé překvapení od nováčka Pete Travis. ()

LuNaj

Musím přiznat, že když jsem danou scénu viděl už popáté, jímala mě hrůza. Konec je napínavý, svižný, ale ten začátek... Oceňuji neotřelý nápad, ale nijak odvařený jsem z něj nebyl. M. Fox je zcela zastíněn Dennisem Quaidem. Nevím, co na něm všichni viděli ve Ztracených. I když je pravda, že jsem Lost neviděl a nevím, jestli s ena ně kdy podívám. ()

LukeKiller

Je to skvelý film, ktorý pobaví. Ovšem mám pocit, že je tam je o jeden až dva "uhly pohľadu" viac, než by bolo vhodné. Pri štvrtom pohľade na tú istú udalosť inou osobou som sa už tak trochu nudil. Ale pobaví. ()

Bigfuckman

Perfektně natočené. Automobilová honička španělskými uličkami byla parádní. Terorista není jen člověk jenž je ověšen výbušninou a milerád se odpálí v davu, ale je to i člověk, který se vzdá během osudné vteřiny rozhodování všeho, kvůli životu malé holčičky. I když upřímně asi by takhle moc teroristů nejednalo. ()

kabul

S filmom som absolútne spokojný. Tá vratná smyčka síce už začala nudiť, ale nakoniec to bolo vynikajúce. Rozhodne by som si ešte pozrel niečo v tomto štýle. Kvalitne spracované. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“