netWoor

překvapivě dobrý nápad i zpracování, určitě jsem se ani chvilku nenudil. Konec už mi přišel "tak trochu příliš", ale nějak to skončit muselo a za to, co tomu předcházelo, přimhouřím očko ... nejsou to tedy úplné čtyři hvězdy, ale je to k nim blíž než ke třem a tak je dám ... ()

Henry Morgan

Hodně podařený akčňák, který, zdá se, nekopíruje nic před tím. Nevím, jestli je to úplně kinohit, já bych na to asi nešel. A možná by to byla škoda. ()

krizi

Zezačátku jsem docela nadával, že je tam málo děje a je to pořád dokola, ale pak mě to chytlo a i když je to celkem obvyklé téma, tak to bylo velmi slušně koukatelné. ()

kwaicheng

Vcelku příjemná akční podívaná, pozor na nutnou dávku amerického patriotismu, který divák musí snést, pokud chce film dokoukat. Už mi s tim emeričani fakt lezou na nervy, s tím jak se všichni udělají když vidí vlajku atd., ale což. Jinak to šlo. Ale nic extra, z čeho by člověk lezl po zdech to nebylo. Po poravdě, bylo to spíš zaplácnutí času. ()

Kingjiri

Nevěřil bych, že se dá natočit zajímavý snímek, v němž se většinu času děje to samé, jen je to vždy viděno jinýma očima. Pete Travis to s přehledem zvládl a také dokázal, že se dá i za 40 mega natočit slušně herecky obsazený a zábavný akční snímek. K příběhu nemám zásadnějších výhrad, chválím závěrečné finále a perfektní automobilovou honičku. Díky sympatické stopáži navíc není ani čas sledovat hodinky a otráveně čekat, kdy už to skončí. Uplně nejvíc však cítim potřebu pochválit tvůrce za zasazení děje do Španělska, resp. do Evropy. Mezi těmi sterilními americkými akčňáky, kde se hlavní hrdinové promenádují po ulicích velkoměst USA, které vypadají všechny stejně, je to příjemné osvěžení. Na pět hvězd to není, ale čtyři hvězdy dávám s naprosto čistým svědomím. ()

Rudyamon

Po prvních minutách jsem měl chuť film vypnout. Přišlo mi to jako mírně přitroublé politické blábolení o boji proti terorismu s nevyhnutným odkazem na 11. září, což mi přišlo dost nechutné. Nakonec jsem byl docela rád, že jsem chvilku počkal. Ač se můj pohled na hlavní myšlenku nezměnil, přesto mě zaujal aspoň způsob natočení. Na summitu prezidentů nastala kritická situace, atentát na prezidenta, výbuch v pozadí a pak ještě jeden přímo pod tribunou. První je pohled televizních kamer, tak jak se jevil v přímém přenosu. Pak se stejná situace opakuje několikrát a my ji vidíme z pohledu lidí, kteří byli u toho. Ta myšlenka mě fakt zaujala, protože to byl docela zajímavý způsob nahlížení na stejnou situaci z různých úhlů pohledu. Docela to do sebe zapadalo a mělo to v sobě jistý náboj. Ale to je vlastně celé. To mírně přitroublé politické blábolení o boji proti terorismu a věci s tím související z toho stejně už v začátku udělali strhující podívanou s pomíjivým účinkem. Jak píše ve svém komentáři POMO - nezbyla žádná potřeba tento snímek ještě jednou shlídnout ... ()

danny_21

Vintage Point bylo 90 napínavých, originálních, konspiračních puzzle minut, které mě vcucly a nepustily. Honičky byly parádní a filmy ve stylu 24 hodin, kdy různé postavy předkládají svůj Úhel pohledu na celý příběh, se mi moc líbí, pokud mají svou logiku. Opavdu slušná, dynamická jízda, pár logických chybek se sice nedá přehlídnout, ale já je odpuštím - 75 % ()

lakart

Originální, svižné a plné zvratů. Co více si od akčního filmu přát? Velmi dobrých 90 minut, které nenudí ani jedinou minutu. Dobře jsem se bavil a nenudil, což je u takového filmu výjimka. Moc se mi líbila závěrečná honička. 80% ()

10Domik10

Áno, ideme znovu a znovu, meníme uhol pohladu ako nám hovorí názov a ..... a ďalej nič. Žiadny odkaz, žiadna myšlenka. Mainstream sa proste nezapre. Ak by som tento film pozeral len 70min. o nič by som neprišiel. Priemerné hodnotenie kôli hereckým výkonom a akému takému napätiu do 3/4 filmu. ()

Kenty

Trochu méně komerce a trochu více kombinací, ale jinak moc hezky navazující pohledy. Akční podívaná. ()

IrisHelenka

Až na živýho hrdinnýho prezidenta na konci, patetický telefonát tatínka od rodiny a všech těch závěrečných klišé, jak se to všechno pěkně vyřešilo a vlastně to dobře dopadlo, skvělej film. Nenudila jsem se ani vteřinku, akčňárna podle mýho gusta. ()

Acrobat

Ten Uhol na malom španielskom námestí a blízkom okolí rozohral takú okázalú hru a hon na prezidenta, že jeho postrelenie už nemôže nadchnúť viac. Ani trochu nie je v bavlnke. Ale nevadí, lebo film je variáciou na to isté a 23 minút sa dívame na rôzne interpretácie jedinej skutočnosti. Odvážne a tak trochu originálne nakrútená prvotina, ktorá je síce bezkrvná ale spôsob prevedenia útoku je podarený, hoci len náhoda ho drží pohromade. Nedrží však tempo a ja by som s kamerou už pri nudnom prejave zameriaval na plné prsia španielky obďaleč. Som zvedavý, čo by potom na môj záznam povedal utrápený a mrzuto vyzerajúci Dennis Quiad. (videné 24.12.2014, DajTo) ()

bono22vox

Z diváckého úhlu pohledu nenabízí tenhle film nic světoborného, ale i přesto je to skvěle napínavý thriller ve stylu 24 hodin a Bournova ultimata, který lehce doplácí na v uvozovkách pitomý konec... ()

ZnalecH

Pokud se vám líbilo stálé opakování ve filmu Na hraně zítřka, tak tady to opakování možná přežijete. Já jsem si film přestavoval naprosto jinak. Heslo filmu: Čím víc vydržíš (vytrpíš) tím víc víš. Po každém novém puštění scény (z jiného pohledu) se vám odkryje jeden detail, díky kterému nakonec poskládáte celé puzzle. Mně osobně to připadalo zbytečné neustále pouštět scénu znova a i kdyby to bylo bez opakovaček, tak bych to považoval za průměrný film, takže s opakovačkama... PS: Líbila se mi technika použitá při atentátě. (A propracovanost plánu.) ()

neo93

Velmi netradiční akční podívaná. Sledujeme atentát na amerického prezidenta ve španělské Salamance během summitu západních a arabských velmocí proti terorismu a to z šesti různých pohledů. Na útok nahlížíme skrz zpravodajský tým, osobního strážce, místního policajta, náhodného amerického turisty, postřeleného prezidenta, tak i samotných atentátníků. Vždy se jedná o přibližně stejně dlouhý úsek, který se v určitém okamžiku ukončí a přetočí na začátek a my začínáme dění pozorovat znovu, tentokráte ovšem optikou jiné postavy. Tento formát je vcelku zajímavý, pokaždé zjistíme jinou skutečnost a také se příběh vždy více posune kupředu. Snímek je rovněž docela rychlý, než se člověk naděje, věnuje se film už odlišné postavě. Zejména pak v poslední části, kdy je tempo velmi zběsilé, ve kterém třeba nechybí divoká automobilová honička v bournovském stylu, třebaže není tak dobře zpracovaná. Samotný závěr však příliš nepřekvapí, což je trošku škoda, ale nakonec to moc nezkazí celkový dobrý dojem z filmu. ()

Nix

Baví mne, když je příběh odvyprávěn z různých pohledů. Tady to funguje, je to jako u každýho filmu, všem se člověk nezavděčí, ale Dennis má charisma a baví mne. ()

gemi

Triviální, tisíckrát viděný příběh, ale o ten tady vůbec nejde. Jde tady o to, prožít si ho osmkrát znovu, a pokaždé malinko jinak. Pokaždé se na něj díváme z jiného úhlu pohledu. Tento typ filmů mám rád, ale tady to není úplně stopro. Některé události jsou wtf, některé náhody příliš nepravděpodobné. CGI v závěru směšný. Hodnocení snižovat nebudu, protože je to přece jenom docela originální, ale nejsem si jistý, jestli to potřebuji vidět potřetí. (Druhé zhlédnutí, první 14. 9. 2011) ()

Banger888

Spíš zklamání, jednoznačně jsem čekal víc. Pohledů je zbytečně mnoho (jinak je to fajn nápad, to nepopírám), některé postavy jsou naprosto zbytečné a konec, který to naprosto zazdí (teroristi jsou srabi a Quaid je superman). A aby mi někdo nevytýkal, že píšu jen zápory, tak přidám i klady jako například super honička na konci (Quaida ještě teď z té nehody asi bolí hlava...nejen hlava), nebo parádné promyšlený plán teroristů. Očekával jsem ale větší bombu. No nic 3* ()

playboy_05

Rozhodně velice zajímavé...flashbacky postupně odhalovaly další a další skutečnosti...každá postava at už přímo nebo nepřímo zasáhla do děje...jednoznačně kladné hodnocení ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“