deep

Relativně slušná jednohubka, tedy pokud v ní nehledáte něco co nabídnout nechce a se scénářem, který má, ani nemůže. Ve chvíli, kdy mě jednotlivé pohledy na tu samou událost začaly nudit, přišlo fajn finále s pěknou honičkou. Docela pozitivní dojem mi skazil konec SPOILER: Strašně zlý terorista, který vyhodí do vzduch náměstí plné lidí nemůže autem srazit malou holčičku? Jasně... ()

Pochtli

Nemám rád rozkouskovaný filmy, záběry kamer jak při zemětřesení a už vůbec ne ukončení alá metrák cukru. Ale jinak se to celkem dalo.. ()

mikhail

Film nabitý akciou. Musím priznať, že som veľmi prežíval prvých 70 minút spolu s hlavnými hrdinami, ale záver celkový dojem pokazil. Škoda, inak by to bolo minimálne na 4*. ()

LukKon

Dynamická kamera a strih nám ponúkajú necelú hodinku a pol akčnej zábavy, pri ktorej ani nie je čas sa poriadne zamýšľať nad chybami. Akčná jednohubka, na ktorú asi rýchlo zabudnete, ale počas filmu vás to proste pohltí a nepustí a vy sa budete stále vypytovať: "Koľkokrát sa to ešte vráti odznovu?" ()

Black3R

Najprv ma to totálne unudilo, až som sa nevedel dočkať kedy sa začiatok filmu prestane opakovať :(...ale potom sa to celkom rozbehlo. .......65% ()

habertek

Ty jo hodnocení to tu má dobré, ale já teda uvažoval, že bych dal snad i jen 2*. Celý film je stále dokola opakovaná čtvrt nebo půl hodina atentátu na prezidenta a když ten atentát vidíte už po páté tak už je to fakt dost nezáživný i když je to z pohledu jiné postavy...tak dalo se na to podívat, ale znova už to vidět nemusím:) ()

Lenii

Podobnost se seriálem "24 hodin" zjevná, jak jsem jsem si přečetla i v zajímavostech, ale přece jen v něčem trochu jiná. Bylo to hodně dynamické a akční. Divák se nesměl ani na chvíli zastavit, aby neztratil nit a to se mi líbilo. Co mě trochu asi uniklo bylo to, že vlastně přesně nevím, proč chtěli toho prezidenta unést a kdo vlastně a proč :-) Ale asi jen prostě proto, že to je prezident USA a ten se vždycky hodí. 80% ()

miki68cz

Denis si hraje na Klístvůda, americkej prezident je superman a v hustě zalidněném centru města projíždějí auta při šílené honičce jako nůž máslem. Slabota, nebýt zajímavého střihu, nedokázal bych to dokoukat do konce. Nedoporučuji ()

x_silver

Velmi originální způsob vyprávění. Toto není žádný klasický tuctový akční film. Kvalitní zpracování a bezchybný příběh na vysoké úrovni - takto si představuji dobrý film, a právě toto všechno Vantage Point splňuje. ()

Nalimator

Výborný nápad, který bohužel není pořádně zpracovaný. Ze začátku to ještě jde, ale pak se to proměňuje v obyčejný tuctový akčňák, kde se jen jezdí rychle auty, bourá, střílí a zabíjí jak na běžícím pásu. Přitom zajímavá finta je, že se děj z každého pohledu postavy posune o něco dál, což tak do půlky filmu funguje. ()

gicous

Dostatečně neobyčejné zpracování už tolikrát viděného, že si to udrží vaší pozornost po celých skromných devadesát minut. ()

MyrnaAlec

Možná příliš mnoho úhlů...na rok vzniku to slušně odsejpá. Salamanca jako kulisa - výborný nápad, byla jsem tam a je to nádherný středověký město. ()

borohub

Já nevím no, film byl zpracovaný velmi originálně, vidět jednu scénu asi z pohledu 5 lidí no zajímavé. Po každém dalším pohledu jiného člověka jsi byl na stopě zločinu blíže a blíže. Co mě neuspokojilo byl konec, pořádně se tam nevyjasnilo, proč celý tento atentát proběhl a co měl udělat a celkově ten konec byl takový chabší. Ale tak ty 4 hvězdy si to snad zaslouží ()

Pitryx

No super. Bavil jsem se. Až na ten konec se mi to líbilo. Má to švih, na nudu není kdy a herci jsou na úrovni. Jen je to těžko uvěřitelné (jako příběh), ale to k těmto snímkům jaksi patří, že jo. 20131108 0/0///*** a půl+++++++++ Skvělé, překvápko za překvápkem. Ani na podruhé se to neokoukalo. Je fakt že na konci jsem se chviličku motal v postavách, ale naskočilo mi to. 20180916 ***A PŮL ()

subic

2014: V podstatě souhlasím s Limou, ale neviděl bych to tak dramaticky. Po slušné akci i tak nezůstane skoro žádná paměťová stopa. 2016: Začátek vypadá slibně, ale pořád se opakující časová smyčka začne trochu nudit, pak přijde honička se 2 skoro nerozbitnými Opely Astra šlus. Zkrátka Dennis Quaid a spousta náhod, nakonec ani neví, jak uneseného prezidenta našel. ()

johnsnow

Rozhodne vydarený počin s výborným hereckým obsadením natočený štýlom ktorý nie je nový vo filmovom žánri ale je podaný perfektnou formou a každý uhoľ pohľadu má čo do seba.Sledovať situáciu z rôznych uhlov a premýšľať aká je vlastne pravda a čo sa to deje je super. Najviac ma zaujal uhol pohľadu prezidenta, turistu a teroristov. Dokonca sa dočkáme i slušného výbuchu, prestrelky a autonahánačky. Ja som veľmi spokojný. ()

forzaroma

Spracovaním svojský a výnimočný akčný thriller. Film so svižným tempom v dobrej réžii Pete Travisa vás presvedčí o tom, že aj klasický "akčňák" môže byť inovatívny a originálny. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“