Život podle Dana

• USA Dan in Real Life (více)

Dan zůstal na výchovu pubertálních dcer sám. Až jednoho dne potkal v knihovně Marii... Dan in real life je úsměvná komedie, kterou napsal sám život. Dan (Steve Carell) píše sloupek do novin, ve kterém radí druhým, jak si nejlépe uspořádat rodinný život. Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí. Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii (Juliette Binoche) která ho na první pohled něčím zaujme. Sympatie jsou vzájemné a šťastnému happy endu stojí v cestě už jen Danův bratr Mitch, se kterým Marie čerstvě chodí. (TV Barrandov)

DJ Kritik

Úsmevné a hneď dojímavé. Tak rýchle sa striedajú pocity počas filmu, v ktorom láska hrá hlavnú úlohu.... ... ... .. ... .. .. ... . .... . Humor: *** Vtiahnutie do deja: **** Realita: ** ()

pekas

Carella mám vcelku rád a zde překvapil, že ani jednou nehodil žádný komický ksicht. Ale film na mě nezapůsobil až tak moc, je to na pěkné tři hvězdy, ale víc ne. Holky byly celkem otravný. ()

epoh

Neskutečně příjemná podívaná. Příběh nic nového, ale něco tak moc dýchajícího člověčinou jsem už dlouho neviděl... ()

Luciee113

Tento film jsem si pustila u žehlení - aby mi to rychleji uteklo. Ale to jsem neměla dělat, páč jsem žehlila tak 3x dýl než obvykle. Znáte to, člověk se zahledí, začne se chlámat - mezitím žehlička stojí na taťkových spodkách - pak si uvědomím že žehlím...... oj na spodkách je nové tetování. Prostě prdel v televizi i doma!!! ()

Ivi.Stewie

Let My Love Open the Door :-) To your Heart .. V posledom čase jedna z mála romantických komédií, pri ktorej som si ani raz nepovedala "Trapas.." Film bol milý a nenútený. Navyše som si hlavného hrdinu oblúbila už v prvých pár minútach.. Vysoké hodnotenia sú teda určite namieste. ()

Maica

Normální film o chlápkovi co má celkem dobrej život, ale jednoho dne se všechno nějak podělá. Něco bylo super, třeba když si dal Dan na hlavu ručník ve vaně, něco byla strašná Amerika, jako třebas raní rozcvičování, nebo rodinný večer. Co mi přišlo jako velká blbost byl ten rozhovor otce a dcer v závěru filmu. Jinak to bylo hezké. ()

dragosta

Když jsem viděla, že v titulní roli hraje Steve Carell, čekala jsem jsem prvoplánovou ztřeštěnou blbost. Nic z toho to nakonec naštěstí nebylo...ba naopak to byl moc příjemný filmeček, u kterého jsem se i dost zasmála. Hodně mě taky překvapilo, že Američané konečně zase dokázali natočit komedii bez fekálních a vulgárních vtipů...Víc takových! =o) ()

MaxForValue

Otravná, klišéoidná sociálna romanca o dysfunkčnej rodine a jednom chlapíkovi, ktorý potrebuje "stratiť hlavu", aby našiel rovnováhu v živote. Carrellove "sloupky" by som nečítal, nikdy. Neustále filozofovanie o živote je ubíjajúce. ()

MirkaP

Prokrista pána, to jsem se zase jednou nechala nachytat místním hodnocením. Nudný film okořeněný nesnesitelnými puberťačkami. A poněkud šílenou rodinou. Vše vysvětlující komentář: Morloth ()

Tominni

Dan potká v knihkupectví ženu, která ho zaujme a přeskočí mezi nimi jiskra, o to větší je překvapení, když dotyčná femme fatale dorazí na rodinný sraz jako nová přítelkyně Danova bratra......povedený film Petera Hedgese, který je trochu smutný, trochu veselý, ale hlavně je milý. Pokud bych měl jmenovat filmy, které dovedou pohladit po duši, pak Život podle Dana je jedním z nich. ()

HEED

Tohle napsal snad sám život, nebo jsem byl v hodně dobrém filmovém rozpoložení. Každopádně tolik sympatických hereckých výkonů pospolu už jsem dlouho neviděl. Tohle dokáže řádně docenit člověk, který pochází z větší rodiny. Tím ovšem nemyslím rodinu muž a žena a k ním dva pejsky a zelenou mambu v teráriu. ()

PlysovyMacko

Príjemný a pohodovy film. Hlavný hrdina Dan sa zoznámi s úžasnou ženou, len aby na rodinnom stretnuti zistil, že práve ona je priateľka jeho brata. Film sa nesie na pokojnej vlne, netlačí na pílu ani sa nehrá na nejakú osudovú lásku. Vtipy obstaráva veľká hyperaktivna rodinka a Steve Carell je prirodzený. ()

knihovna

Ve filmu nebyl ani jeden výbuch, postavy se chovaly jako normální lidé, nikde žádný masový vrah s IQ200 a dokonce ani žádný homixový superhrdina. Co víc si přát :-). ()