Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

george82

Willák může zahrát cokoliv a vždy to bude ok. Osud takového 'hrdiny' je na pikaču, ale pere se s tím po svém. :-D ()

johnsnow

Súhlasím s POMOM je to výborný film to áno a herecké obsadenie je cool ale i mne to skôr pripadalo ako preguel k seriálu. ()

Daryl.Dixon

Konečně superhrdina jak má být. Už mě nudila řada uhlazených, dokonalých panáků, z jejichž dokonalosti by se jeden pozvracel. Hancock posunul hrdinu blíže k lidem a jejich slabostem a způsob, jakým chytal darebáky, přičemž zničil půlku města, mě vážně bavil. Plný počet u mě nedostane film pro počet Oscarů nebo výlevy kritiků, ale který mimo jiné přijde s něčím novým, něčím mě překvapí a zaujme, a je mi jedno, jestli v záporném, nebo kladném smyslu, a to se u Hancocka stalo. ()

BadAs

začátek je fakt nečekaný a vtipný nářez .-DDDDD hancock s vecně plnou lahví ma obyvatele new yorku těžce na háku ,fakt ulitlý superhrdina a zabavný i ve vezení to je pořád sranda .-) střed filmu je docela slabí i když nekteré forky ohledně seznamování s rodinou jsou též dost k smíchu .-DD ale sem tam zakolísání berg je často patetický až bych brečel !!! ale jen v pulce filmu ku podivu akční konec vás rozseká je epický a po pulhodině nicnedělání tento hustý zavěr s dobrou muzikou a emocemi a pořádnou porcí krve celý film vytáhne o třídu výše takže za konec ty 4 hvezdy dam a hudbu .-) ()

kubilov

Poslední film Willa Smithe před "mateřskou dovolenou", během které se po zhruba čtyři roky zcela věnoval rodině a i poté se do příliš mnoha filmů nehrnul. Co se týče Hancocka, tak to je role maximálně tak na akčně-komediální vybláznění se díky fantasy prvkům, které i přes všechno to polepšování se z dokonale zevláckého superhrdiny na strážce lidstva dokáží pobavit a nabízejí relativně krátkou oddechovou podívanou. Příběh je samozřejmě nesmysl, ale jako nenáročná akční komedie je to za hodně silné 3* ()

DominoTempus

Překvapivý počin, který dělá Willu Smithovi dobré jméno. Ano, příběh je místy primitivní, a ano, některé zvraty jsou trochu "přitroublé", ale nejedná se o žádné zločiny proti kinematografii. Důležité ovšem je, že není jednoduché stvořit neotřelý a neokoukaný superhrdinský "blokbástr", a Hancock se tohoto úkolu chopil se ctí. Absence komiksové předlohy dala tvůrcům volnou ruku, a ti nám naservírovali povedenou akci, brutální humor ("... a ty... ty máš smůlu, protože tvoje hlava skončí v mojí prdeli!"), drsného ožralu/superhrdinu/Willa Smithe a všeobecně zábavný a zajímavý film. Padouch Eddieho Marsana by sice nemusel sypat tolik klišé z rukávu, ale jinak skvělý film. 8/10 ()

Mkartaylas56

První cca půl hodina byla celkem dobře rozehraná, měla svůj sarkastický humor a podobně. Ovšem zbylý průběh filmu nebyl nikterak zvlášť speciální a nebylo v něm nic, co bych vyzdvihl. Ani konec i když k tomu vybízel, tak mě taky moc nevzal. Celkově to je s velikým nadhledem braná "superhrdinská" komedie, prostě taková kravinka, která nevadí, ale nepřekvapí. 50% ()

PAVLIS

Na tomhle filmu nemám rád sluníčkářskou postavu Batemana, jak je zpracovaný hlavní dějový zlom a také závěrečné zprasení Měsíce je na pěst. Jo, a že tomu chybí výraznější ksicht a trocha dětského nadšení pro věc. Každých pár let ale na tyhle všechny otravnosti zapomenu a znovu se přesvědčím, proč si tohle prostě lepší hodnocení nezaslouží. Vždy mě na začátku přitáhne k televizi výrazný Smith a Theronka, lákavý supermanský námět a akční kamera. Vždy si částečně Hancocka užiju, ale stále je tam i ta pachuť nedotaženosti. 10.9.2017 ČSFD 66% / 64% IMDb. ()

mrclTV

Pred Deadpoolom tu bol ešte jeden politicky nekorektný hrdina - Hancock. Celkom dobrá somarina a dva filmy v jednom. Táto veta hovorí za všetko. Tento film je skutočne podivný, je vtipný (za prvých 15 minút som sa nasmial viac ako pri celých iných súčasných "komédiách"), no i keď je film krátky, ešte sa sa stihne koncept filmu v druhej polovici zmeniť z komédie na "sociálnu drámu". Áno, koncept je potrhlý, kamera je Mannovsky hrozná, ale vtipné veci sa tu nájdu. A ani mi veľmi nevadilo, že v druhej polovici sa film otočil o 180 stupňov. ()

PlayEasy

Will Smith je skvělý a poprávu velmi populární herec a taky náš oblíbenec, v kominaci s atraktivní Charlize Theron a optimisticky laděným Jasonem Batemanem v libovém superhrdinském filmu, kde jsme se v první polovině váleli smíchy, druhá byla spíše akční a trochu vážnější a dohromady to dá zajímavý mix všech chutí. Film rychle uteče, jelikož je rozhodně efektní, našlapaný a - hlavně - takový libovoučký, což si klíďo necháme líbit :) 70% ()

PlysovyMacko

Bavilo ma ked bol Will ozran aj ked sa snazil sekat dobrotu. Ked prisla na scenu linka o dvoch spriaznenych dusiach a nesmrtelnych bytostiach, ktore nemozu byt spolu, moj dojem sa pokazil. Mohla to byt mega akcna komedia lebo akcne sceny su skvele. ()

liquuid

U Hancocka se mi líbí ta ignorace všeho, všechno u zadku, přesto vnitřně pocit, že musí někde pomoci. Nastiňuje, že i hrdina může být pomalu bezďák a ožrala, který jen ničí a nemá zájem o nic a nikoho okolo. Jednoho dne se to změní a snaží se být lepší, což už není taková sranda, ale pro příběh super. Musím vyzdvihnout super kamery a efekty. ()

Recenzon

Kde je to pokračování 💀💀? Fakt mega sranda, ale potom co se Hancock na konci zcela napravil, tak přestal být zajímavý a byl bez charakteru (dá se to tak říct). I přes to všechno je to MEGA VUAAAAA! ()

DExUS

Moc som od tohoto filmu nečakal, navyše bol v kine s CZ dabingom čo ma už od začiatku odradzovalo. Ale zabavil som sa veľmi dobre. Dabing bol super a film tiež zabavil. Príbeh bol síce kúskovaný ale dávalo to zmysel. ()

Jimb021

Nebavilo mě to. První 2/3 filmu jsou prakticky totožný s trailerem a skoro nic nového, až na pár nezáživných rozhovorů, tam není (dokonce i ty nejlepší fory jsou už v traileru). Ten přechod od komedie ke zvláštnímu patosu je taky zvláštní. Ale velký plus za krásnou Charlize Theron. ;) ()

pasqviL

Kdyby nebylo to morální ponaučování tak okaté tak by si film zasloužil víc hvězdiček, další vítka že mi ve filmu totálně chyběl pořádný padouch. Ale zato ve filmu je pro mě výborný humor který se musí ocenit. Doufám že v pokračování se dočkáme pořádného padoucha. ()

hRob

Je mi líto, nemůžu si pomoct, ale dávám 8/10. Prostě jsem se bavil, někdy více, někdy méně, ale bylo to tam - vtáhlo mě to. Když se na to teď tak dívám, byla to vlastně staršná hloupost, ale to je asi to kouzlo - nepřemýšlet a dívat se. ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)